Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

19.10.2017, 18:00, Бровари

Кременчук
Кременчук
-
 
 
Леви
Новояворівськ
-


попередній

18.10.2017, 18:00, Бровари

Вовки
Бровари
8
 
 
Леви
Новояворівськ
4

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 12 36
2 Білий Барс 12 25
3 Кременчук 11 20
4 Динамо Х 11 15
5 Галицькі Леви 12 6
6 Вовки 12 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


29.09.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»


СЕЗОН 2008/2009. Росія. Вища ліга


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Західний дивізіон
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Дмитров Дмитров 66 48 5 4 9 271:123 158
2 Сокіл Київ 66 45 8 1 12 239:134 152
3 Рись Подольск 66 34 8 5 19 220:190 123
4 МХК Крилья Совєтов Москва 66 33 6 11 16 194:159 122
5 Рязань Рязань 66 32 4 9 21 195:191 113
6 Капітан Ступіно 66 33 3 6 24 214:153 111
7 Липецк Липецк 66 21 8 3 34 189:223 82
8 Бєлгород Бєлгород 66 21 2 13 30 173:212 80
9 Крилья Совєтов Москва 66 18 8 2 38 178:233 72
10 ВМФ Санкт-Петербург 66 19 4 5 38 171:229 70
11 Титан Клін 66 13 6 2 45 129:209 53
12 Кристал Електросталь 66 15 2 3 46 162:279 52
Східний дивізіон
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Автомобіліст Екатеринбург 54 38 4 3 9 221:118 125
2 Югра Ханти-Мансійск 54 34 6 5 9 188:106 119
3 Мечел Челябінск 54 25 6 9 14 166:136 96
4 Спутнік Нижній Тагіл 54 27 5 4 18 165:151 95
5 Казцинк-Торпедо Усть-Каменогорск 54 23 8 4 19 166:149 89
6 Рубін Тюмень 54 23 4 9 18 163:131 86
7 Металург Сєров 54 16 5 4 29 102:163 62
8 Єрмак Ангарск 54 14 8 3 29 116:170 61
9 Сариарка Караганда 54 10 3 3 38 119:202 39
10 Зауральє Курган 54 9 2 7 36 108:188 38
Центральний дивізіон
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Іжсталь Іжевск 60 30 7 5 18 157:116 109
2 Нєфтянік Алметьєвск 60 30 4 11 15 192:165 109
3 Молот-Прікамьє Пермь 60 30 5 5 20 176:161 105
4 Южний Урал Орск 60 28 8 3 21 167:124 103
5 Торос Нефтекамск 60 30 5 2 23 200:152 102
6 Дизель Пенза 60 29 4 7 20 178:160 102
7 Кристал Саратов 60 28 6 4 22 162:144 100
8 Аріада-Акпарс Волжск 60 26 6 7 21 183:163 97
9 Нєфтянік Лєніногорск 60 22 6 3 29 145:159 81
10 Газпром-ОГУ Оренбург 60 16 3 7 34 141:195 61
11 ЦСК ВВС Самара 60 3 4 4 49 94:256 21

календар  
плей-оф  



ПЛЕЙ-ОФФ

1/16 (матч №1)
1 05.03.2009 Молот-Прікамьє – Єрмак
серія 1:0
5:2
2 05.03.2009 Дизель – Капітан
серія 1:0
3:2 ОТ
3 05.03.2009 Казцинк-Торпедо – Рубін
серія 0:1
1:4
4 05.03.2009 Торос – Кристал С
серія 1:0
3:2
5 05.03.2009 Рязань – Липецк
серія 1:0
5:4 ОТ
6 05.03.2009 Южний Урал – Металург С
серія 1:0
2:0
7 05.03.2009 Спутнік – Аріада-Акпарс
серія 1:0
4:3
8 05.03.2009 МХК Крилья Совєтов – Бєлгород
серія 1:0
2:1
1/16 (матч №2)
9 06.03.2009 Дизель – Капітан
серія 2:0
1:0
10 06.03.2009 Казцинк-Торпедо – Рубін
серія 1:1
5:4 ОТ
11 06.03.2009 Торос – Кристал С
серія 2:0
2:1
12 06.03.2009 Рязань – Липецк
серія 2:0
2:1
13 06.03.2009 Южний Урал – Металург С
серія 2:0
8:1
14 06.03.2009 Спутнік – Аріада-Акпарс
серія 2:0
7:4
15 06.03.2009 МХК Крилья Совєтов – Бєлгород
серія 2:0
4:1
16 06.03.2009 Молот-Прікамьє – Єрмак
серія 1:1
2:5
1/16 (матч №3)
17 09.03.2009 Капітан – Дизель
серія 1:2
4:2
18 09.03.2009 Рубін – Казцинк-Торпедо
серія 2:1
2:1
19 09.03.2009 Кристал С – Торос
серія 0:3
1:3
20 09.03.2009 Липецк – Рязань
серія 1:2
3:2
21 09.03.2009 Металург С – Южний Урал
серія 0:3
1:3
22 09.03.2009 Аріада-Акпарс – Спутнік
серія 1:2
4:3
23 09.03.2009 Бєлгород – МХК Крилья Совєтов
серія 0:3
4:6
24 09.03.2009 Єрмак – Молот-Прікамьє
серія 1:2
0:2
1/16 (матч №4)
25 10.03.2009 Капітан – Дизель
серія 2:2
4:1
26 10.03.2009 Липецк – Рязань
серія 1:3
0:3
27 10.03.2009 Аріада-Акпарс – Спутнік
серія 1:3
1:2
28 10.03.2009 Рубін – Казцинк-Торпедо
серія 3:1
3:2
29 10.03.2009 Єрмак – Молот-Прікамьє
серія 2:2
2:0
1/16 (матч №5)
30 13.03.2009 Молот-Прікамьє – Єрмак
серія 3:2
4:3
31 13.03.2009 Дизель – Капітан
серія 2:3
3:4
1/8 (матч №1)
32 17.03.2009 Мечел – Молот-Прікамьє
серія 1:0
4:1
33 17.03.2009 Рись – МХК Крилья Совєтов
серія 0:1
1:7
34 17.03.2009 Нєфтянік А – Спутнік
серія 1:0
4:0
35 17.03.2009 Югра – Южний Урал
серія 1:0
4:1
36 17.03.2009 Сокіл – Рязань
серія 1:0
4:2
37 17.03.2009 Іжсталь – Торос
серія 0:1
1:3
38 17.03.2009 Автомобіліст – Рубін
серія 1:0
4:1
39 17.03.2009 Дмитров – Капітан
серія 0:1
2:3
1/8 (матч №2)
40 18.03.2009 Мечел – Молот-Прікамьє
серія 2:0
4:1
41 18.03.2009 Рись – МХК Крилья Совєтов
серія 0:2
2:11
42 18.03.2009 Нєфтянік А – Спутнік
серія 1:1
0:3
43 18.03.2009 Югра – Южний Урал
серія 1:1
1:2 ОТ
44 18.03.2009 Сокіл – Рязань
серія 1:1
2:3
45 18.03.2009 Іжсталь – Торос
серія 1:1
2:1 ОТ
46 18.03.2009 Автомобіліст – Рубін
серія 2:0
3:1
47 18.03.2009 Дмитров – Капітан
серія 1:1
3:2
1/8 (матч №3)
48 21.03.2009 Молот-Прікамьє – Мечел
серія 1:2
4:1
49 21.03.2009 МХК Крилья Совєтов – Рись
серія 3:0
7:3
50 21.03.2009 Спутнік – Нєфтянік А
серія 2:1
2:0
51 21.03.2009 Южний Урал – Югра
серія 1:2
1:2
52 21.03.2009 Рязань – Сокіл
серія 1:2
4:5 ОТ
53 21.03.2009 Торос – Іжсталь
серія 1:2
1:2 ОТ
54 21.03.2009 Рубін – Автомобіліст
серія 1:2
3:1
55 21.03.2009 Капітан – Дмитров
серія 1:2
0:3
1/8 (матч №4)
56 22.03.2009 Молот-Прікамьє – Мечел
серія 1:3
2:3 ОТ
57 22.03.2009 Рубін – Автомобіліст
серія 1:3
2:5
58 22.03.2009 Спутнік – Нєфтянік А
серія 2:2
2:3 ОТ
59 22.03.2009 Южний Урал – Югра
серія 1:3
2:5
60 22.03.2009 Рязань – Сокіл
серія 1:3
2:3
61 22.03.2009 Торос – Іжсталь
серія 1:3
1:2 ОТ
62 22.03.2009 Капітан – Дмитров
серія 1:3
0:2
1/8 (матч №5)
63 26.03.2009 Нєфтянік А – Спутнік
серія 3:2
4:1
1/4 (матч №1)
64 29.03.2009 Сокіл – Югра
серія 0:1
0:2
65 29.03.2009 Іжсталь – Нєфтянік А
серія 0:1
2:3 ОТ
66 29.03.2009 Автомобіліст – МХК Крилья Совєтов
серія 0:1
3:4
67 29.03.2009 Дмитров – Мечел
серія 1:0
4:0
1/4 (матч №2)
68 30.03.2009 Дмитров – Мечел
серія 2:0
6:0
69 30.03.2009 Автомобіліст – МХК Крилья Совєтов
серія 0:2
0:3
70 30.03.2009 Іжсталь – Нєфтянік А
серія 1:1
3:1
71 30.03.2009 Сокіл – Югра
серія 1:1
3:0
1/4 (матч №3)
72 02.04.2009 Югра – Сокіл
серія 2:1
6:2
73 02.04.2009 Нєфтянік А – Іжсталь
серія 2:1
3:2
74 02.04.2009 МХК Крилья Совєтов – Автомобіліст
серія 3:0
3:1
75 02.04.2009 Мечел – Дмитров
серія 0:3
0:8
1/4 (матч №4)
76 03.04.2009 Нєфтянік А – Іжсталь
серія 2:2
2:3 ОТ
77 03.04.2009 Югра – Сокіл
серія 3:1
4:1
1/4 (матч №5)
78 06.04.2009 Іжсталь – Нєфтянік А
серія 2:3
2:3 ОТ
1/2 (матч №1)
79 10.04.2009 Дмитров – Югра
серія 1:0
5:0
80 10.04.2009 Нєфтянік А – МХК Крилья Совєтов
серія 0:1
4:7
1/2 (матч №2)
81 11.04.2009 Дмитров – Югра
серія 1:1
0:5
82 11.04.2009 Нєфтянік А – МХК Крилья Совєтов
серія 0:2
3:4
1/2 (матч №3)
83 14.04.2009 МХК Крилья Совєтов – Нєфтянік А
серія 3:0
11:7
84 14.04.2009 Югра – Дмитров
серія 1:2
4:5
1/2 (матч №4)
85 15.04.2009 Югра – Дмитров
серія 2:2
1:0
1/2 (матч №5)
86 18.04.2009 Дмитров – Югра
серія 2:3
2:5
Фінал (матч №1)
87 22.04.2009 Югра – МХК Крилья Совєтов
серія 1:0
5:1
Фінал (матч №2)
88 23.04.2009 Югра – МХК Крилья Совєтов
серія 2:0
6:4
Фінал (матч №3)
89 26.04.2009 МХК Крилья Совєтов – Югра
серія 0:3
1:2 ОТ







Команда

74 Микита Артемьєв


СТАТТІ

26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея


21.03.2015
Две украинки стали звездами в Польше. Будет ли женская сборная Украины по хоккею?



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua