Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у Львові



Партнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

СЕЗОН 2008/2009. Білорусь. Вища ліга


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Керамін-2 Мінск 45 27 6 1 11 170:111 94
2 Юніор Мінск 45 28 3 2 12 198:120 92
3 Сокіл-2 Київ 45 23 5 3 14 154:103 82
4 Металург-2 Жлобін 45 20 4 8 13 155:150 76
5 Неман-2 Гродно 45 18 6 4 17 136:132 70
6 Гомель-2 Гомель 45 19 4 4 18 158:148 69
7 Хімік-СКА-2 Новополоцк 45 19 3 5 18 149:132 68
8 Могильов-2 Могильов 45 13 4 4 24 141:190 51
9 Вітебск-2 Вітебск 45 12 2 7 24 113:175 47
10 Брест-2 Брест 45 5 4 3 33 100:213 26

календар  
плей-оф  



РЕГУЛЯРНИЙ ЧЕМПІОНАТ

12.09.2008
1 12.09.2008 Гомель-2 – Брест-2 3:4
2 12.09.2008 Керамін-2 – Могильов-2 2:5
3 12.09.2008 Хімік-СКА-2 – Неман-2 5:2
4 12.09.2008 Металург-2 Ж – Вітебск-2 5:4
5 12.09.2008 Сокіл-2 – Юніор Мн 1:2
13.09.2008
6 13.09.2008 Гомель-2 – Брест-2 2:1
7 13.09.2008 Керамін-2 – Могильов-2 5:3
8 13.09.2008 Хімік-СКА-2 – Неман-2 2:4
9 13.09.2008 Металург-2 Ж – Вітебск-2 4:2
10 13.09.2008 Сокіл-2 – Юніор Мн 0:1
17.09.2008
11 17.09.2008 Юніор Мн – Гомель-2 7:5
12 17.09.2008 Неман-2 – Металург-2 Ж 2:3 ОТ
13 17.09.2008 Могильов-2 – Хімік-СКА-2 1:5
14 17.09.2008 Брест-2 – Керамін-2 0:2
15 17.09.2008 Сокіл-2 – Вітебск-2 3:2 ОТ
18.09.2008
16 18.09.2008 Юніор Мн – Гомель-2 3:2 ОТ
17 18.09.2008 Неман-2 – Металург-2 Ж 3:0
18 18.09.2008 Могильов-2 – Хімік-СКА-2 3:2 ОТ
19 18.09.2008 Брест-2 – Керамін-2 2:3 ОТ
20 18.09.2008 Сокіл-2 – Вітебск-2 4:2
22.09.2008
21 22.09.2008 Гомель-2 – Сокіл-2 3:0
22 22.09.2008 Керамін-2 – Юніор Мн 1:3
23 22.09.2008 Хімік-СКА-2 – Брест-2 -:+
24 22.09.2008 Могильов-2 – Металург-2 Ж 0:3
25 22.09.2008 Вітебск-2 – Неман-2 6:4
23.09.2008
26 23.09.2008 Гомель-2 – Сокіл-2 0:1
27 23.09.2008 Керамін-2 – Юніор Мн 4:2
28 23.09.2008 Хімік-СКА-2 – Брест-2 3:2
29 23.09.2008 Могильов-2 – Металург-2 Ж 2:4
30 23.09.2008 Вітебск-2 – Неман-2 6:2
26.09.2008
31 26.09.2008 Гомель-2 – Керамін-2 2:3
27.09.2008
32 27.09.2008 Юніор Мн – Хімік-СКА-2 3:2
33 27.09.2008 Гомель-2 – Керамін-2 4:6
34 27.09.2008 Могильов-2 – Вітебск-2 2:3
35 27.09.2008 Брест-2 – Металург-2 Ж 4:2
36 27.09.2008 Сокіл-2 – Неман-2 5:3
28.09.2008
37 28.09.2008 Юніор Мн – Хімік-СКА-2 3:1
38 28.09.2008 Могильов-2 – Вітебск-2 7:3
39 28.09.2008 Брест-2 – Металург-2 Ж 2:6
40 28.09.2008 Сокіл-2 – Неман-2 3:1
02.10.2008
41 02.10.2008 Керамін-2 – Сокіл-2 4:3 ОТ
42 02.10.2008 Хімік-СКА-2 – Гомель-2 0:3
43 02.10.2008 Металург-2 Ж – Юніор Мн 5:4
44 02.10.2008 Вітебск-2 – Брест-2 4:5 ОТ
45 02.10.2008 Неман-2 – Могильов-2 5:1
03.10.2008
46 03.10.2008 Керамін-2 – Сокіл-2 2:1
47 03.10.2008 Хімік-СКА-2 – Гомель-2 9:2
48 03.10.2008 Металург-2 Ж – Юніор Мн 2:3 ОТ
49 03.10.2008 Вітебск-2 – Брест-2 4:1
50 03.10.2008 Неман-2 – Могильов-2 5:6 ОТ
07.10.2008
51 07.10.2008 Юніор Мн – Вітебск-2 6:0
52 07.10.2008 Гомель-2 – Металург-2 Ж 5:4 ОТ
53 07.10.2008 Керамін-2 – Хімік-СКА-2 8:1
54 07.10.2008 Брест-2 – Неман-2 2:1
55 07.10.2008 Сокіл-2 – Могильов-2 6:2
08.10.2008
56 08.10.2008 Юніор Мн – Вітебск-2 8:2
57 08.10.2008 Гомель-2 – Металург-2 Ж 3:4 ОТ
58 08.10.2008 Керамін-2 – Хімік-СКА-2 3:2
59 08.10.2008 Брест-2 – Неман-2 1:5
60 08.10.2008 Сокіл-2 – Могильов-2 7:3
12.10.2008
61 12.10.2008 Хімік-СКА-2 – Сокіл-2 1:2 ОТ
62 12.10.2008 Металург-2 Ж – Керамін-2 2:3 ОТ
63 12.10.2008 Вітебск-2 – Гомель-2 0:3
64 12.10.2008 Неман-2 – Юніор Мн 4:3
65 12.10.2008 Могильов-2 – Брест-2 4:2
13.10.2008
66 13.10.2008 Хімік-СКА-2 – Сокіл-2 0:4
67 13.10.2008 Металург-2 Ж – Керамін-2 1:3
68 13.10.2008 Вітебск-2 – Гомель-2 3:2
69 13.10.2008 Неман-2 – Юніор Мн 3:1
70 13.10.2008 Могильов-2 – Брест-2 7:2
17.10.2008
71 17.10.2008 Юніор Мн – Могильов-2 9:2
72 17.10.2008 Гомель-2 – Неман-2 1:2
73 17.10.2008 Керамін-2 – Вітебск-2 7:2
74 17.10.2008 Хімік-СКА-2 – Металург-2 Ж 4:2
75 17.10.2008 Сокіл-2 – Брест-2 4:0
18.10.2008
76 18.10.2008 Юніор Мн – Могильов-2 10:2
77 18.10.2008 Гомель-2 – Неман-2 1:4
78 18.10.2008 Керамін-2 – Вітебск-2 6:0
79 18.10.2008 Хімік-СКА-2 – Металург-2 Ж 5:4 ОТ
80 18.10.2008 Сокіл-2 – Брест-2 2:1
22.10.2008
81 22.10.2008 Металург-2 Ж – Сокіл-2 6:2
82 22.10.2008 Вітебск-2 – Хімік-СКА-2 2:1 ОТ
83 22.10.2008 Неман-2 – Керамін-2 3:2 ОТ
84 22.10.2008 Гомель-2 – Могильов-2 4:1
85 22.10.2008 Брест-2 – Юніор Мн 2:4
23.10.2008
86 23.10.2008 Металург-2 Ж – Сокіл-2 6:3
87 23.10.2008 Вітебск-2 – Хімік-СКА-2 2:1
88 23.10.2008 Неман-2 – Керамін-2 3:0
89 23.10.2008 Гомель-2 – Могильов-2 4:5
90 23.10.2008 Брест-2 – Юніор Мн 2:4
27.10.2008
91 27.10.2008 Юніор Мн – Брест-2 4:1
92 27.10.2008 Могильов-2 – Гомель-2 7:3
93 27.10.2008 Керамін-2 – Неман-2 6:4
94 27.10.2008 Хімік-СКА-2 – Вітебск-2 4:2
95 27.10.2008 Сокіл-2 – Металург-2 Ж 2:3
28.10.2008
96 28.10.2008 Юніор Мн – Брест-2 8:2
97 28.10.2008 Могильов-2 – Гомель-2 1:2 ОТ
98 28.10.2008 Керамін-2 – Неман-2 10:2
99 28.10.2008 Хімік-СКА-2 – Вітебск-2 9:0
100 28.10.2008 Сокіл-2 – Металург-2 Ж 2:3
15.11.2008
101 15.11.2008 Металург-2 Ж – Хімік-СКА-2 4:5
102 15.11.2008 Неман-2 – Гомель-2 3:2 ОТ
16.11.2008
103 16.11.2008 Металург-2 Ж – Хімік-СКА-2 3:4
104 16.11.2008 Неман-2 – Гомель-2 4:2
19.11.2008
105 19.11.2008 Юніор Мн – Неман-2 1:2 ОТ
20.11.2008
106 20.11.2008 Юніор Мн – Неман-2 6:4
107 20.11.2008 Гомель-2 – Вітебск-2 4:3 ОТ
108 20.11.2008 Керамін-2 – Металург-2 Ж 4:3 ОТ
109 20.11.2008 Брест-2 – Могильов-2 3:2 ОТ
110 20.11.2008 Сокіл-2 – Хімік-СКА-2 4:3
21.11.2008
111 21.11.2008 Гомель-2 – Вітебск-2 5:3
112 21.11.2008 Керамін-2 – Металург-2 Ж 1:2
113 21.11.2008 Брест-2 – Могильов-2 7:4
114 21.11.2008 Сокіл-2 – Хімік-СКА-2 3:5
25.11.2008
115 25.11.2008 Хімік-СКА-2 – Керамін-2 5:3
116 25.11.2008 Металург-2 Ж – Гомель-2 6:4
117 25.11.2008 Вітебск-2 – Юніор Мн 1:4
118 25.11.2008 Неман-2 – Брест-2 7:0
119 25.11.2008 Могильов-2 – Сокіл-2 +:-
26.11.2008
120 26.11.2008 Хімік-СКА-2 – Керамін-2 1:4
121 26.11.2008 Металург-2 Ж – Гомель-2 2:4
122 26.11.2008 Вітебск-2 – Юніор Мн 3:6
123 26.11.2008 Неман-2 – Брест-2 2:3 ОТ
124 26.11.2008 Могильов-2 – Сокіл-2 +:-
30.11.2008
125 30.11.2008 Юніор Мн – Металург-2 Ж 8:1
126 30.11.2008 Гомель-2 – Хімік-СКА-2 4:3
127 30.11.2008 Могильов-2 – Неман-2 4:7
128 30.11.2008 Брест-2 – Вітебск-2 6:7 ОТ
129 30.11.2008 Сокіл-2 – Керамін-2 2:1
01.12.2008
130 01.12.2008 Юніор Мн – Металург-2 Ж 3:4
131 01.12.2008 Гомель-2 – Хімік-СКА-2 5:3
132 01.12.2008 Могильов-2 – Неман-2 6:1
133 01.12.2008 Брест-2 – Вітебск-2 2:3
134 01.12.2008 Сокіл-2 – Керамін-2 4:5
04.12.2008
135 04.12.2008 Вітебск-2 – Могильов-2 0:3
136 04.12.2008 Неман-2 – Сокіл-2 4:3 ОТ
05.12.2008
137 05.12.2008 Керамін-2 – Гомель-2 1:5
138 05.12.2008 Хімік-СКА-2 – Юніор Мн 4:5
139 05.12.2008 Металург-2 Ж – Брест-2 8:2
140 05.12.2008 Вітебск-2 – Могильов-2 3:0
141 05.12.2008 Неман-2 – Сокіл-2 2:3 ОТ
06.12.2008
142 06.12.2008 Керамін-2 – Гомель-2 5:2
143 06.12.2008 Хімік-СКА-2 – Юніор Мн 6:3
144 06.12.2008 Металург-2 Ж – Брест-2 6:3
10.12.2008
145 10.12.2008 Юніор Мн – Керамін-2 5:0
146 10.12.2008 Неман-2 – Вітебск-2 2:0
147 10.12.2008 Металург-2 Ж – Могильов-2 3:2 ОТ
148 10.12.2008 Брест-2 – Хімік-СКА-2 2:3
11.12.2008
149 11.12.2008 Юніор Мн – Керамін-2 2:3
150 11.12.2008 Неман-2 – Вітебск-2 2:1 ОТ
151 11.12.2008 Металург-2 Ж – Могильов-2 3:4 ОТ
152 11.12.2008 Брест-2 – Хімік-СКА-2 4:6
21.12.2008
153 21.12.2008 Металург-2 Ж – Неман-2 2:3
22.12.2008
154 22.12.2008 Металург-2 Ж – Неман-2 6:5
26.12.2008
155 26.12.2008 Гомель-2 – Юніор Мн 7:6
156 26.12.2008 Хімік-СКА-2 – Могильов-2 8:5
157 26.12.2008 Вітебск-2 – Сокіл-2 0:2
27.12.2008
158 27.12.2008 Гомель-2 – Юніор Мн 2:5
159 27.12.2008 Хімік-СКА-2 – Могильов-2 5:3
160 27.12.2008 Вітебск-2 – Сокіл-2 3:4 ОТ
28.12.2008
161 28.12.2008 Керамін-2 – Брест-2 4:3
29.12.2008
162 29.12.2008 Керамін-2 – Брест-2 7:1
05.01.2009
163 05.01.2009 Могильов-2 – Юніор Мн 3:6
164 05.01.2009 Сокіл-2 – Гомель-2 3:1
06.01.2009
165 06.01.2009 Могильов-2 – Юніор Мн 6:7
166 06.01.2009 Вітебск-2 – Керамін-2 2:4
167 06.01.2009 Сокіл-2 – Гомель-2 4:5 ОТ
07.01.2009
168 07.01.2009 Вітебск-2 – Керамін-2 1:3
09.01.2009
169 09.01.2009 Брест-2 – Сокіл-2 0:7
10.01.2009
170 10.01.2009 Брест-2 – Сокіл-2 1:9
11.01.2009
171 11.01.2009 Вітебск-2 – Металург-2 Ж 3:4 ОТ
172 11.01.2009 Неман-2 – Хімік-СКА-2 3:2 ОТ
173 11.01.2009 Могильов-2 – Керамін-2 4:7
12.01.2009
174 12.01.2009 Юніор Мн – Сокіл-2 3:1
175 12.01.2009 Вітебск-2 – Металург-2 Ж 7:4
176 12.01.2009 Неман-2 – Хімік-СКА-2 2:1
177 12.01.2009 Могильов-2 – Керамін-2 2:5
178 12.01.2009 Брест-2 – Гомель-2 3:6
13.01.2009
179 13.01.2009 Юніор Мн – Сокіл-2 1:6
180 13.01.2009 Брест-2 – Гомель-2 3:5
16.01.2009
181 16.01.2009 Керамін-2 – Брест-2 6:5 ОТ
182 16.01.2009 Юніор Мн – Вітебск-2 3:2 ОТ
183 16.01.2009 Металург-2 Ж – Могильов-2 1:2 ОТ
184 16.01.2009 Неман-2 – Гомель-2 1:3
185 16.01.2009 Сокіл-2 – Хімік-СКА-2 3:2 ОТ
19.01.2009
186 19.01.2009 Брест-2 – Хімік-СКА-2 3:4
187 19.01.2009 Гомель-2 – Сокіл-2 9:4
188 19.01.2009 Могильов-2 – Неман-2 3:4
189 19.01.2009 Вітебск-2 – Металург-2 Ж 2:6
190 19.01.2009 Керамін-2 – Юніор Мн 5:2
23.01.2009
191 23.01.2009 Юніор Мн – Брест-2 7:1
192 23.01.2009 Металург-2 Ж – Керамін-2 3:2
193 23.01.2009 Неман-2 – Вітебск-2 6:2
194 23.01.2009 Сокіл-2 – Могильов-2 7:1
195 23.01.2009 Хімік-СКА-2 – Гомель-2 2:5
26.01.2009
196 26.01.2009 Брест-2 – Гомель-2 1:7
197 26.01.2009 Могильов-2 – Хімік-СКА-2 4:3
198 26.01.2009 Вітебск-2 – Сокіл-2 1:3
199 26.01.2009 Керамін-2 – Неман-2 4:2
200 26.01.2009 Юніор Мн – Металург-2 Ж 9:2
29.01.2009
201 29.01.2009 Металург-2 Ж – Брест-2 5:1
202 29.01.2009 Неман-2 – Юніор Мн 1:5
203 29.01.2009 Сокіл-2 – Керамін-2 3:1
204 29.01.2009 Хімік-СКА-2 – Вітебск-2 6:0
205 29.01.2009 Гомель-2 – Могильов-2 5:6
10.02.2009
206 10.02.2009 Брест-2 – Могильов-2 5:4 ОТ
207 10.02.2009 Вітебск-2 – Гомель-2 3:2
208 10.02.2009 Керамін-2 – Хімік-СКА-2 4:1
209 10.02.2009 Юніор Мн – Сокіл-2 3:4
210 10.02.2009 Металург-2 Ж – Неман-2 1:0
14.02.2009
211 14.02.2009 Неман-2 – Брест-2 5:0
212 14.02.2009 Сокіл-2 – Металург-2 Ж 7:2
213 14.02.2009 Хімік-СКА-2 – Юніор Мн 3:2 ОТ
214 14.02.2009 Гомель-2 – Керамін-2 1:2 ОТ
215 14.02.2009 Могильов-2 – Вітебск-2 6:3
17.02.2009
216 17.02.2009 Брест-2 – Вітебск-2 2:8
217 17.02.2009 Керамін-2 – Могильов-2 7:2
218 17.02.2009 Юніор Мн – Гомель-2 4:5
219 17.02.2009 Металург-2 Ж – Хімік-СКА-2 2:3 ОТ
220 17.02.2009 Неман-2 – Сокіл-2 2:4
20.02.2009
221 20.02.2009 Сокіл-2 – Брест-2 9:3
222 20.02.2009 Хімік-СКА-2 – Неман-2 4:0
223 20.02.2009 Гомель-2 – Металург-2 Ж 4:3
224 20.02.2009 Могильов-2 – Юніор Мн 1:4
225 20.02.2009 Вітебск-2 – Керамін-2 3:2







Команда

97 Дмитро Попереджай


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2022. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua