Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у Львові


11.04.2020
Роман Кізло: «Коли згадую ніч на вулиці у Нью-Йорку, мені стає моторошно»


05.02.2020
Підготовка хокеїста – це 12-14 років кропіткої праці



Партнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

СЕЗОН 2010/2011. Білорусь. Екстраліга


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Юность Мінск 55 43 2 3 7 274:123 136
2 Неман Гродно 55 40 3 4 8 214:116 130
3 Металург Жлобін 55 33 7 4 11 169:103 117
4 Шахтар Солігорск 55 27 8 3 17 197:143 100
5 Гомель Гомель 55 26 4 4 21 178:160 90
6 Лієпаяс Металургс Лієпая 55 19 10 8 18 157:153 85
7 Сокіл Київ 55 21 6 9 19 140:148 84
8 Брест Брест 55 14 9 5 27 157:205 65
9 Хімік-СКА Новополоцк 55 16 2 7 30 151:217 59
10 Могильов Могильов 55 14 2 3 36 158:236 49
11 Вітебск Вітебск 55 8 6 8 33 130:203 44
12 Шинник Бобруйск 55 5 5 6 39 109:227 31

календар  
плей-оф  



РЕГУЛЯРНИЙ ЧЕМПІОНАТ

07.09.2010
1 07.09.2010 Юность – Шахтар 1:5
08.09.2010
2 08.09.2010 Лієпаяс Металургс – Могильов 3:0
3 08.09.2010 Вітебск – Металург Ж 3:5
4 08.09.2010 Неман – Гомель 4:3
5 08.09.2010 Брест – Сокіл 3:4
6 08.09.2010 Хімік-СКА – Шинник 4:1
10.09.2010
7 10.09.2010 Юность – Могильов 5:3
8 10.09.2010 Лієпаяс Металургс – Шахтар 0:3
9 10.09.2010 Вітебск – Шинник 3:2
10 10.09.2010 Хімік-СКА – Металург Ж 1:3
11 10.09.2010 Неман – Сокіл 3:1
12 10.09.2010 Брест – Гомель 3:5
13.09.2010
13 13.09.2010 Шахтар – Металург Ж 1:2
14 13.09.2010 Могильов – Шинник 3:1
15 13.09.2010 Гомель – Юность 2:3
16 13.09.2010 Сокіл – Лієпаяс Металургс 3:1
17 13.09.2010 Вітебск – Неман 1:0
18 13.09.2010 Хімік-СКА – Брест 4:2
15.09.2010
19 15.09.2010 Шахтар – Шинник 4:2
20 15.09.2010 Могильов – Металург Ж 0:2
21 15.09.2010 Гомель – Лієпаяс Металургс 3:2 ОТ
22 15.09.2010 Сокіл – Юность 1:2 ОТ
23 15.09.2010 Вітебск – Брест 1:2 ОТ
24 15.09.2010 Хімік-СКА – Неман 3:4
18.09.2010
25 18.09.2010 Юность – Хімік-СКА 14:2
26 18.09.2010 Лієпаяс Металургс – Вітебск 3:1
27 18.09.2010 Шахтар – Гомель 5:0
28 18.09.2010 Могильов – Сокіл 2:4
29 18.09.2010 Металург Ж – Неман 2:1
30 18.09.2010 Шинник – Брест 2:3 ОТ
20.09.2010
31 20.09.2010 Юность – Вітебск 4:0
32 20.09.2010 Лієпаяс Металургс – Хімік-СКА 4:1
33 20.09.2010 Шахтар – Сокіл 0:2
34 20.09.2010 Могильов – Гомель 2:4
35 20.09.2010 Металург Ж – Брест 4:2
36 20.09.2010 Шинник – Неман 2:9
23.09.2010
37 23.09.2010 Вітебск – Шахтар 2:6
38 23.09.2010 Хімік-СКА – Могильов 2:3
39 23.09.2010 Металург Ж – Гомель 3:1
40 23.09.2010 Шинник – Сокіл 3:0
41 23.09.2010 Неман – Юность 3:6
42 23.09.2010 Брест – Лієпаяс Металургс 4:1
25.09.2010
43 25.09.2010 Вітебск – Могильов 3:2
44 25.09.2010 Хімік-СКА – Шахтар 6:5
45 25.09.2010 Металург Ж – Сокіл 2:1
46 25.09.2010 Шинник – Гомель 3:2 ОТ
47 25.09.2010 Неман – Лієпаяс Металургс 5:0
48 25.09.2010 Брест – Юность 1:8
28.09.2010
49 28.09.2010 Юность – Металург Ж 2:1
50 28.09.2010 Лієпаяс Металургс – Шинник 1:2 ОТ
51 28.09.2010 Гомель – Вітебск 1:0
52 28.09.2010 Сокіл – Хімік-СКА 4:1
53 28.09.2010 Неман – Шахтар 4:1
54 28.09.2010 Брест – Могильов 6:3
30.09.2010
55 30.09.2010 Юность – Шинник 4:0
56 30.09.2010 Лієпаяс Металургс – Металург Ж 1:2 ОТ
57 30.09.2010 Гомель – Хімік-СКА 2:1
58 30.09.2010 Сокіл – Вітебск 6:3
59 30.09.2010 Неман – Могильов 4:3
60 30.09.2010 Брест – Шахтар 2:5
03.10.2010
61 03.10.2010 Шахтар – Неман 5:4 ОТ
62 03.10.2010 Могильов – Брест 3:5
63 03.10.2010 Вітебск – Гомель 7:6 ОТ
64 03.10.2010 Хімік-СКА – Сокіл 1:2 ОТ
65 03.10.2010 Металург Ж – Юность 1:2
66 03.10.2010 Шинник – Лієпаяс Металургс 2:3 ОТ
05.10.2010
67 05.10.2010 Шахтар – Брест 3:2 ОТ
68 05.10.2010 Могильов – Неман 5:4 ОТ
69 05.10.2010 Вітебск – Сокіл 2:3 ОТ
70 05.10.2010 Хімік-СКА – Гомель 2:3 ОТ
71 05.10.2010 Металург Ж – Лієпаяс Металургс 6:2
72 05.10.2010 Шинник – Юность 2:5
08.10.2010
73 08.10.2010 Юность – Неман 2:5
74 08.10.2010 Шахтар – Вітебск 6:5 ОТ
75 08.10.2010 Могильов – Хімік-СКА 4:7
76 08.10.2010 Гомель – Металург Ж 2:4
77 08.10.2010 Сокіл – Шинник 4:2
10.10.2010
78 10.10.2010 Юность – Брест 11:0
79 10.10.2010 Лієпаяс Металургс – Неман 1:5
80 10.10.2010 Шахтар – Хімік-СКА 4:2
81 10.10.2010 Могильов – Вітебск 3:2 ОТ
82 10.10.2010 Гомель – Шинник 5:0
83 10.10.2010 Сокіл – Металург Ж 2:1 ОТ
13.10.2010
84 13.10.2010 Гомель – Шахтар 2:0
85 13.10.2010 Сокіл – Могильов 2:1
86 13.10.2010 Вітебск – Лієпаяс Металургс 4:3 ОТ
87 13.10.2010 Хімік-СКА – Юность 1:8
88 13.10.2010 Неман – Металург Ж 4:2
89 13.10.2010 Брест – Шинник 6:2
15.10.2010
90 15.10.2010 Гомель – Могильов 5:3
91 15.10.2010 Сокіл – Шахтар 3:2
92 15.10.2010 Вітебск – Юность 1:5
93 15.10.2010 Хімік-СКА – Лієпаяс Металургс 3:6
94 15.10.2010 Неман – Шинник 1:0
95 15.10.2010 Брест – Металург Ж 2:1 ОТ
18.10.2010
96 18.10.2010 Юность – Сокіл 2:0
97 18.10.2010 Лієпаяс Металургс – Гомель 2:1 ОТ
98 18.10.2010 Металург Ж – Шахтар 5:4
99 18.10.2010 Шинник – Могильов 3:4
100 18.10.2010 Неман – Вітебск 4:2
101 18.10.2010 Брест – Хімік-СКА 2:4
20.10.2010
102 20.10.2010 Юность – Гомель 4:2
103 20.10.2010 Лієпаяс Металургс – Сокіл 3:1
104 20.10.2010 Металург Ж – Могильов 4:5
105 20.10.2010 Шинник – Шахтар 3:6
106 20.10.2010 Неман – Хімік-СКА 5:0
107 20.10.2010 Брест – Вітебск 4:1
23.10.2010
108 23.10.2010 Шахтар – Юность 1:5
109 23.10.2010 Могильов – Лієпаяс Металургс 6:2
110 23.10.2010 Гомель – Неман 2:1
111 23.10.2010 Сокіл – Брест 4:1
112 23.10.2010 Металург Ж – Вітебск 3:2
113 23.10.2010 Шинник – Хімік-СКА 5:4 ОТ
25.10.2010
114 25.10.2010 Шахтар – Лієпаяс Металургс 0:3
115 25.10.2010 Могильов – Юность 3:5
116 25.10.2010 Гомель – Брест 4:2
117 25.10.2010 Сокіл – Неман 1:4
118 25.10.2010 Металург Ж – Хімік-СКА 7:2
119 25.10.2010 Шинник – Вітебск 2:1
29.10.2010
120 29.10.2010 Лієпаяс Металургс – Юность 2:4
121 29.10.2010 Могильов – Шахтар 5:2
122 29.10.2010 Сокіл – Гомель 2:6
123 29.10.2010 Вітебск – Хімік-СКА 1:5
124 29.10.2010 Металург Ж – Шинник 6:2
125 29.10.2010 Неман – Брест 8:1
30.10.2010
126 30.10.2010 Лієпаяс Металургс – Юность 3:4
127 30.10.2010 Могильов – Шахтар 3:9
128 30.10.2010 Сокіл – Гомель 1:3
129 30.10.2010 Вітебск – Хімік-СКА 1:2
130 30.10.2010 Металург Ж – Шинник 1:0 ОТ
131 30.10.2010 Неман – Брест 5:2
01.11.2010
132 01.11.2010 Вітебск – Лієпаяс Металургс 4:5 ОТ
02.11.2010
133 02.11.2010 Юность – Брест 4:5 ОТ
134 02.11.2010 Могильов – Сокіл 2:4
04.11.2010
135 04.11.2010 Юность – Могильов 7:4
136 04.11.2010 Лієпаяс Металургс – Шахтар 1:2
137 04.11.2010 Вітебск – Шинник 2:1 ОТ
138 04.11.2010 Хімік-СКА – Металург Ж 0:4
139 04.11.2010 Сокіл – Неман 3:6
140 04.11.2010 Гомель – Брест 1:4
06.11.2010
141 06.11.2010 Юность – Шахтар 1:4
142 06.11.2010 Лієпаяс Металургс – Могильов 7:1
143 06.11.2010 Вітебск – Металург Ж 1:2 ОТ
144 06.11.2010 Хімік-СКА – Шинник 5:3
145 06.11.2010 Сокіл – Брест 4:3
146 06.11.2010 Гомель – Неман 0:1
16.11.2010
147 16.11.2010 Шахтар – Шинник 4:1
148 16.11.2010 Могильов – Металург Ж 2:3
149 16.11.2010 Гомель – Лієпаяс Металургс 2:4
150 16.11.2010 Сокіл – Юность 2:6
151 16.11.2010 Брест – Вітебск 4:5 ОТ
152 16.11.2010 Неман – Хімік-СКА 3:1
18.11.2010
153 18.11.2010 Шахтар – Металург Ж 2:1
154 18.11.2010 Могильов – Шинник 1:2
155 18.11.2010 Гомель – Юность 2:4
156 18.11.2010 Сокіл – Лієпаяс Металургс 4:2
157 18.11.2010 Неман – Вітебск 3:1
158 18.11.2010 Брест – Хімік-СКА 5:1
21.11.2010
159 21.11.2010 Шахтар – Сокіл 3:2 ОТ
160 21.11.2010 Могильов – Гомель 5:4
161 21.11.2010 Вітебск – Юность 1:4
162 21.11.2010 Хімік-СКА – Лієпаяс Металургс 1:4
163 21.11.2010 Металург Ж – Брест 4:1
164 21.11.2010 Шинник – Неман 0:3
23.11.2010
165 23.11.2010 Шахтар – Гомель 5:4
166 23.11.2010 Хімік-СКА – Юность 4:5
167 23.11.2010 Металург Ж – Неман 1:4
168 23.11.2010 Шинник – Брест 2:4
26.11.2010
169 26.11.2010 Вітебск – Могильов 7:2
170 26.11.2010 Хімік-СКА – Шахтар 3:4 ОТ
171 26.11.2010 Шинник – Гомель 4:8
172 26.11.2010 Брест – Юность 1:6
28.11.2010
173 28.11.2010 Вітебск – Шахтар 2:3
174 28.11.2010 Хімік-СКА – Могильов 7:0
175 28.11.2010 Металург Ж – Гомель 1:3
176 28.11.2010 Неман – Юность 2:5
01.12.2010
177 01.12.2010 Юность – Шинник 5:2
178 01.12.2010 Лієпаяс Металургс – Металург Ж 2:3 ОТ
179 01.12.2010 Гомель – Хімік-СКА 6:4
180 01.12.2010 Сокіл – Вітебск 5:2
181 01.12.2010 Неман – Могильов 3:1
182 01.12.2010 Брест – Шахтар 1:7
03.12.2010
183 03.12.2010 Юность – Металург Ж 2:1
184 03.12.2010 Гомель – Вітебск 3:2
185 03.12.2010 Сокіл – Хімік-СКА 3:2 ОТ
186 03.12.2010 Неман – Шахтар 4:3
187 03.12.2010 Брест – Могильов 4:3 ОТ
04.12.2010
188 04.12.2010 Шинник – Лієпаяс Металургс 2:1 ОТ
06.12.2010
189 06.12.2010 Юность – Лієпаяс Металургс 2:3
190 06.12.2010 Шахтар – Могильов 3:2 ОТ
191 06.12.2010 Гомель – Сокіл 4:1
192 06.12.2010 Хімік-СКА – Вітебск 3:2 ОТ
193 06.12.2010 Шинник – Металург Ж 3:5
194 06.12.2010 Брест – Неман 6:9
07.12.2010
195 07.12.2010 Юность – Лієпаяс Металургс 4:2
196 07.12.2010 Шахтар – Могильов 5:3
197 07.12.2010 Гомель – Сокіл 1:4
198 07.12.2010 Хімік-СКА – Вітебск 5:2
199 07.12.2010 Шинник – Металург Ж 1:2 ОТ
200 07.12.2010 Брест – Неман 0:4
10.12.2010
201 10.12.2010 Шахтар – Брест 5:1
202 10.12.2010 Могильов – Неман 4:5 ОТ
203 10.12.2010 Вітебск – Сокіл 6:2
204 10.12.2010 Хімік-СКА – Гомель 3:2
205 10.12.2010 Металург Ж – Лієпаяс Металургс 2:1 ОТ
206 10.12.2010 Шинник – Юность 3:5
12.12.2010
207 12.12.2010 Шахтар – Неман 3:2 ОТ
208 12.12.2010 Могильов – Брест 3:0
209 12.12.2010 Вітебск – Гомель 2:4
210 12.12.2010 Хімік-СКА – Сокіл 3:4 ОТ
211 12.12.2010 Металург Ж – Юность 4:1
212 12.12.2010 Лієпаяс Металургс – Шинник 4:3 ОТ
18.12.2010
213 18.12.2010 Лієпаяс Металургс – Брест 3:4 ОТ
22.12.2010
214 22.12.2010 Шахтар – Лієпаяс Металургс 2:3
215 22.12.2010 Могильов – Юность 3:10
216 22.12.2010 Брест – Гомель 5:4 ОТ
217 22.12.2010 Неман – Сокіл 4:1
218 22.12.2010 Металург Ж – Хімік-СКА 4:2
219 22.12.2010 Шинник – Вітебск 5:3
24.12.2010
220 24.12.2010 Шахтар – Юность 3:4 ОТ
221 24.12.2010 Могильов – Лієпаяс Металургс 1:2
222 24.12.2010 Неман – Гомель 4:2
223 24.12.2010 Брест – Сокіл 2:1 ОТ
224 24.12.2010 Металург Ж – Вітебск 2:1
225 24.12.2010 Шинник – Хімік-СКА 4:1
27.12.2010
226 27.12.2010 Юность – Гомель 6:2
227 27.12.2010 Лієпаяс Металургс – Сокіл 3:2 ОТ
228 27.12.2010 Металург Ж – Могильов 7:2
229 27.12.2010 Шинник – Шахтар 1:4
230 27.12.2010 Хімік-СКА – Неман 0:4
231 27.12.2010 Вітебск – Брест 3:0
29.12.2010
232 29.12.2010 Юность – Сокіл 4:1
233 29.12.2010 Лієпаяс Металургс – Гомель 3:5
234 29.12.2010 Металург Ж – Шахтар 3:1
235 29.12.2010 Шинник – Могильов 3:6
236 29.12.2010 Вітебск – Неман 2:5
237 29.12.2010 Хімік-СКА – Брест 2:3 ОТ
04.01.2011
238 04.01.2011 Гомель – Могильов 5:1
239 04.01.2011 Сокіл – Шахтар 3:2
240 04.01.2011 Юность – Вітебск 9:3
241 04.01.2011 Лієпаяс Металургс – Хімік-СКА 5:3
242 04.01.2011 Неман – Шинник 3:1
243 04.01.2011 Брест – Металург Ж 2:4
06.01.2011
244 06.01.2011 Гомель – Шахтар 4:2
245 06.01.2011 Сокіл – Могильов 3:1
246 06.01.2011 Лієпаяс Металургс – Вітебск 6:1
247 06.01.2011 Неман – Металург Ж 0:4
248 06.01.2011 Брест – Шинник 5:2
249 06.01.2011 Юность – Хімік-СКА 8:2
09.01.2011
250 09.01.2011 Юность – Неман 3:4 ОТ
251 09.01.2011 Лієпаяс Металургс – Брест 5:4 ОТ
252 09.01.2011 Гомель – Шинник 2:0
253 09.01.2011 Сокіл – Металург Ж 2:1 ОТ
10.01.2011
254 10.01.2011 Шахтар – Хімік-СКА 6:4
255 10.01.2011 Могильов – Вітебск 3:7
11.01.2011
256 11.01.2011 Лієпаяс Металургс – Неман 3:2 ОТ
257 11.01.2011 Гомель – Металург Ж 2:1 ОТ
12.01.2011
258 12.01.2011 Шинник – Сокіл 4:3 ОТ
259 12.01.2011 Шахтар – Вітебск 2:0
260 12.01.2011 Могильов – Хімік-СКА 4:0
14.01.2011
261 14.01.2011 Металург Ж – Сокіл 2:1 ОТ
262 14.01.2011 Неман – Лієпаяс Металургс 4:1
16.01.2011
263 16.01.2011 Сокіл – Шинник 6:2
264 16.01.2011 Брест – Лієпаяс Металургс 5:2
18.01.2011
265 18.01.2011 Юность – Шахтар 4:2
266 18.01.2011 Неман – Металург Ж 4:0
267 18.01.2011 Шинник – Брест 4:6
268 18.01.2011 Вітебск – Гомель 2:9
269 18.01.2011 Сокіл – Лієпаяс Металургс 2:3
20.01.2011
270 20.01.2011 Шинник – Лієпаяс Металургс 1:6
271 20.01.2011 Шахтар – Неман 3:2
272 20.01.2011 Гомель – Юность 6:5 ОТ
273 20.01.2011 Сокіл – Вітебск 3:4 ОТ
274 20.01.2011 Брест – Хімік-СКА 4:2
22.01.2011
275 22.01.2011 Шинник – Хімік-СКА 2:8
276 22.01.2011 Могильов – Брест 2:1
277 22.01.2011 Вітебск – Лієпаяс Металургс 2:3 ОТ
278 22.01.2011 Юность – Сокіл 4:1
279 22.01.2011 Неман – Гомель 6:2
280 22.01.2011 Металург Ж – Шахтар 2:1
25.01.2011
281 25.01.2011 Металург Ж – Шинник 7:2
282 25.01.2011 Могильов – Шахтар 2:5
27.01.2011
283 27.01.2011 Хімік-СКА – Лієпаяс Металургс 3:2
284 27.01.2011 Могильов – Сокіл 6:2
29.01.2011
285 29.01.2011 Юность – Шинник 9:0
286 29.01.2011 Неман – Вітебск 4:1
287 29.01.2011 Металург Ж – Могильов 7:4
288 29.01.2011 Шахтар – Хімік-СКА 3:4 ОТ
289 29.01.2011 Гомель – Брест 2:5
02.02.2011
290 02.02.2011 Брест – Сокіл 3:0
291 02.02.2011 Хімік-СКА – Гомель 4:2
292 02.02.2011 Лієпаяс Металургс – Могильов 5:3
293 02.02.2011 Вітебск – Металург Ж 1:4
294 02.02.2011 Юность – Неман 5:2
05.02.2011
295 05.02.2011 Неман – Шинник 6:1
296 05.02.2011 Металург Ж – Юность 3:1
297 05.02.2011 Шахтар – Вітебск 6:2
298 05.02.2011 Гомель – Могильов 5:2
299 05.02.2011 Сокіл – Хімік-СКА 6:2
300 05.02.2011 Лієпаяс Металургс – Брест 4:3 ОТ
16.02.2011
301 16.02.2011 Шахтар – Шинник 7:1
302 16.02.2011 Гомель – Металург Ж 3:6
303 16.02.2011 Сокіл – Неман 2:3 ОТ
304 16.02.2011 Лієпаяс Металургс – Юность 3:2
305 16.02.2011 Брест – Вітебск 3:4 ОТ
306 16.02.2011 Хімік-СКА – Могильов 5:3
19.02.2011
307 19.02.2011 Шинник – Могильов 3:4
308 19.02.2011 Вітебск – Хімік-СКА 2:3
309 19.02.2011 Юность – Брест 4:2
310 19.02.2011 Неман – Лієпаяс Металургс 3:0
311 19.02.2011 Металург Ж – Сокіл 1:2
312 19.02.2011 Шахтар – Гомель 4:2
22.02.2011
313 22.02.2011 Гомель – Шинник 5:2
314 22.02.2011 Сокіл – Шахтар 2:3 ОТ
315 22.02.2011 Лієпаяс Металургс – Металург Ж 5:1
316 22.02.2011 Брест – Неман 3:6
317 22.02.2011 Хімік-СКА – Юность 0:7
318 22.02.2011 Могильов – Вітебск 4:1
25.02.2011
319 25.02.2011 Шинник – Вітебск 1:3
320 25.02.2011 Юность – Могильов 14:4
321 25.02.2011 Неман – Хімік-СКА 6:5
322 25.02.2011 Металург Ж – Брест 5:1
323 25.02.2011 Шахтар – Лієпаяс Металургс 6:7 ОТ
324 25.02.2011 Гомель – Сокіл 4:3
28.02.2011
325 28.02.2011 Сокіл – Шинник 5:2
326 28.02.2011 Лієпаяс Металургс – Гомель 1:4
327 28.02.2011 Брест – Шахтар 2:5
328 28.02.2011 Хімік-СКА – Металург Ж 1:5
329 28.02.2011 Могильов – Неман 4:6
330 28.02.2011 Вітебск – Юность 3:8







Команда

19 Олег Середа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2021. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua