|
|
|
|
1/8 (матч №1) |
1 |
20.02.2013 |
Локомотив – Сєвєрсталь
серія 0:1
|
1:2
|
2 |
20.02.2013 |
СКА – Атлант
серія 1:0
|
1:0 ОТ
|
3 |
20.02.2013 |
ЦСКА – Лев
серія 1:0
|
3:2 ОТ
|
4 |
20.02.2013 |
Динамо М – Слован
серія 1:0
|
5:1
|
5 |
21.02.2013 |
Ак Барс – Нєфтєхімік
серія 1:0
|
5:1
|
6 |
21.02.2013 |
Авангард – Сібірь
серія 1:0
|
5:0
|
7 |
21.02.2013 |
Трактор – Барис
серія 0:1
|
3:4 ОТ
|
8 |
21.02.2013 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 0:1
|
3:4 ОТ
|
1/8 (матч №2) |
9 |
21.02.2013 |
Локомотив – Сєвєрсталь
серія 1:1
|
2:1
|
10 |
21.02.2013 |
СКА – Атлант
серія 2:0
|
7:0
|
11 |
21.02.2013 |
ЦСКА – Лев
серія 2:0
|
3:2 ОТ
|
12 |
21.02.2013 |
Динамо М – Слован
серія 2:0
|
3:2 ОТ
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1) |
13 |
21.02.2013 |
Динамо Р – Торпедо
серія 1:0
|
4:1
|
14 |
21.02.2013 |
Спартак – Витязь
серія 0:0
|
2:2
|
1/8 (матч №2) |
15 |
22.02.2013 |
Ак Барс – Нєфтєхімік
серія 2:0
|
3:0
|
16 |
22.02.2013 |
Авангард – Сібірь
серія 1:1
|
0:1
|
17 |
22.02.2013 |
Трактор – Барис
серія 0:2
|
3:5
|
18 |
22.02.2013 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 1:1
|
2:0
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2) |
19 |
23.02.2013 |
Торпедо – Динамо Р
серія 1:1
|
4:2
|
20 |
23.02.2013 |
Витязь – Спартак
серія 0:1
|
0:1
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (ОТ) |
21 |
23.02.2013 |
Торпедо – Динамо Р
серія 1:2
|
0:1 ОТ
|
1/8 (матч №3) |
22 |
24.02.2013 |
Сєвєрсталь – Локомотив
серія 2:1
|
3:2
|
23 |
24.02.2013 |
Атлант – СКА
серія 1:2
|
3:1
|
24 |
24.02.2013 |
Слован – Динамо М
серія 0:3
|
2:4
|
25 |
24.02.2013 |
Лев – ЦСКА
серія 0:3
|
1:3
|
26 |
25.02.2013 |
Нєфтєхімік – Ак Барс
серія 0:3
|
1:2
|
27 |
25.02.2013 |
Сібірь – Авангард
серія 2:1
|
4:1
|
28 |
25.02.2013 |
Салават Юлаєв – Металург М
серія 2:1
|
4:1
|
29 |
25.02.2013 |
Барис – Трактор
серія 2:1
|
1:3
|
1/8 (матч №4) |
30 |
25.02.2013 |
Сєвєрсталь – Локомотив
серія 3:1
|
3:2 ОТ
|
31 |
25.02.2013 |
Атлант – СКА
серія 1:3
|
1:6
|
32 |
25.02.2013 |
Лев – ЦСКА
серія 0:4
|
1:2
|
33 |
25.02.2013 |
Слован – Динамо М
серія 0:4
|
2:3
|
34 |
26.02.2013 |
Нєфтєхімік – Ак Барс
серія 0:4
|
2:3
|
35 |
26.02.2013 |
Сібірь – Авангард
серія 2:2
|
2:5
|
36 |
26.02.2013 |
Салават Юлаєв – Металург М
серія 2:2
|
2:3
|
37 |
26.02.2013 |
Барис – Трактор
серія 2:2
|
2:3
|
за 17 місце 1/4 (матч №1) |
38 |
26.02.2013 |
Автомобіліст – Югра
серія 1:0
|
2:1 ОТ
|
39 |
26.02.2013 |
Амур – Металург Н
серія 1:0
|
4:2
|
40 |
26.02.2013 |
Динамо Р – Донбас
серія 0:1
|
2:3
|
41 |
26.02.2013 |
Спартак – Динамо Мн
серія 0:1
|
3:4
|
за 17 місце 1/4 (матч №2) |
42 |
27.02.2013 |
Автомобіліст – Югра
серія 2:0
|
6:2
|
43 |
27.02.2013 |
Амур – Металург Н
серія 2:0
|
3:0
|
44 |
27.02.2013 |
Динамо Р – Донбас
серія 1:1
|
4:3
|
45 |
27.02.2013 |
Спартак – Динамо Мн
серія 0:2
|
2:3
|
1/8 (матч №5) |
46 |
28.02.2013 |
Локомотив – Сєвєрсталь
серія 2:3
|
3:2
|
47 |
28.02.2013 |
СКА – Атлант
серія 4:1
|
7:0
|
48 |
01.03.2013 |
Авангард – Сібірь
серія 3:2
|
1:0 ОТ
|
49 |
01.03.2013 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 3:2
|
2:1
|
50 |
01.03.2013 |
Трактор – Барис
серія 3:2
|
6:3
|
1/8 (матч №6) |
51 |
02.03.2013 |
Сєвєрсталь – Локомотив
серія 4:2
|
3:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №3) |
52 |
02.03.2013 |
Югра – Автомобіліст
серія 1:2
|
3:1
|
53 |
02.03.2013 |
Металург Н – Амур
серія 1:2
|
3:2 ОТ
|
54 |
02.03.2013 |
Донбас – Динамо Р
серія 1:2
|
2:3 ОТ
|
55 |
02.03.2013 |
Динамо Мн – Спартак
серія 3:0
|
4:3 ОТ
|
1/8 (матч №6) |
56 |
03.03.2013 |
Сібірь – Авангард
серія 3:3
|
3:0
|
57 |
03.03.2013 |
Барис – Трактор
серія 3:3
|
4:2
|
58 |
03.03.2013 |
Салават Юлаєв – Металург М
серія 3:3
|
5:4
|
за 17 місце 1/4 (матч №4) |
59 |
03.03.2013 |
Донбас – Динамо Р
серія 2:2
|
2:1
|
60 |
03.03.2013 |
Югра – Автомобіліст
серія 2:2
|
4:3 ОТ
|
61 |
03.03.2013 |
Металург Н – Амур
серія 1:3
|
3:4
|
за 17 місце 1/4 (ОТ) |
62 |
03.03.2013 |
Югра – Автомобіліст
серія 2:3
|
0:1 ОТ
|
63 |
03.03.2013 |
Донбас – Динамо Р
серія 2:3
|
0:1 ОТ
|
1/8 (матч №7) |
64 |
05.03.2013 |
Авангард – Сібірь
серія 4:3
|
2:0
|
65 |
05.03.2013 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 3:4
|
0:2
|
66 |
05.03.2013 |
Трактор – Барис
серія 4:3
|
5:3
|
за 17 місце 1/2 (матч №1) |
67 |
06.03.2013 |
Автомобіліст – Амур
серія 1:0
|
4:3 ОТ
|
68 |
06.03.2013 |
Динамо Р – Динамо Мн
серія 1:0
|
7:2
|
1/4 (матч №1) |
69 |
07.03.2013 |
ЦСКА – Динамо М
серія 0:1
|
0:3
|
70 |
07.03.2013 |
СКА – Сєвєрсталь
серія 1:0
|
7:4
|
за 17 місце 1/2 (матч №2) |
71 |
07.03.2013 |
Автомобіліст – Амур
серія 1:1
|
1:2 ОТ
|
72 |
07.03.2013 |
Динамо Р – Динамо Мн
серія 2:0
|
7:4
|
1/4 (матч №1) |
73 |
08.03.2013 |
Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 0:1
|
2:3
|
74 |
08.03.2013 |
Авангард – Трактор
серія 0:1
|
0:5
|
1/4 (матч №2) |
75 |
08.03.2013 |
ЦСКА – Динамо М
серія 1:1
|
2:1
|
76 |
08.03.2013 |
СКА – Сєвєрсталь
серія 2:0
|
4:1
|
77 |
09.03.2013 |
Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 0:2
|
0:2
|
78 |
09.03.2013 |
Авангард – Трактор
серія 0:2
|
0:3
|
за 17 місце 1/2 (матч №3) |
79 |
10.03.2013 |
Амур – Автомобіліст
серія 2:1
|
3:0
|
1/4 (матч №3) |
80 |
11.03.2013 |
Динамо М – ЦСКА
серія 2:1
|
3:2 ОТ
|
81 |
11.03.2013 |
Сєвєрсталь – СКА
серія 0:3
|
0:4
|
за 17 місце 1/2 (матч №3) |
82 |
11.03.2013 |
Динамо Мн – Динамо Р
серія 0:3
|
0:1
|
за 17 місце 1/2 (матч №4) |
83 |
11.03.2013 |
Амур – Автомобіліст
серія 2:2
|
2:3 ОТ
|
за 17 місце 1/2 (ОТ) |
84 |
11.03.2013 |
Амур – Автомобіліст
серія 3:2
|
1:0 ОТ
|
1/4 (матч №3) |
85 |
12.03.2013 |
Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 2:1
|
0:3
|
86 |
12.03.2013 |
Трактор – Авангард
серія 3:0
|
3:0
|
1/4 (матч №4) |
87 |
12.03.2013 |
Динамо М – ЦСКА
серія 3:1
|
2:1 ОТ
|
88 |
12.03.2013 |
Сєвєрсталь – СКА
серія 0:4
|
2:4
|
89 |
13.03.2013 |
Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 2:2
|
3:5
|
90 |
13.03.2013 |
Трактор – Авангард
серія 3:1
|
1:3
|
1/4 (матч №5) |
91 |
15.03.2013 |
ЦСКА – Динамо М
серія 1:4
|
0:2
|
за 17 місце (матч №1) |
92 |
15.03.2013 |
Динамо Р – Амур
серія 1:0
|
2:0
|
1/4 (матч №5) |
93 |
16.03.2013 |
Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 3:2
|
4:3 ОТ
|
94 |
16.03.2013 |
Авангард – Трактор
серія 1:4
|
0:4
|
за 17 місце (матч №2) |
95 |
16.03.2013 |
Динамо Р – Амур
серія 2:0
|
4:3
|
1/4 (матч №6) |
96 |
18.03.2013 |
Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 3:3
|
4:3 ОТ
|
за 17 місце (матч №3) |
97 |
19.03.2013 |
Амур – Динамо Р
серія 1:2
|
2:1
|
1/4 (матч №7) |
98 |
20.03.2013 |
Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 4:3
|
4:3
|
за 17 місце (матч №4) |
99 |
20.03.2013 |
Амур – Динамо Р
серія 1:3
|
3:5
|
1/2 (матч №1) |
100 |
22.03.2013 |
СКА – Динамо М
серія 0:1
|
2:3
|
101 |
23.03.2013 |
Ак Барс – Трактор
серія 1:0
|
2:1 ОТ
|
1/2 (матч №2) |
102 |
23.03.2013 |
СКА – Динамо М
серія 0:2
|
2:4
|
103 |
24.03.2013 |
Ак Барс – Трактор
серія 2:0
|
3:1
|
1/2 (матч №3) |
104 |
26.03.2013 |
Динамо М – СКА
серія 3:0
|
4:2
|
105 |
27.03.2013 |
Трактор – Ак Барс
серія 1:2
|
1:0 ОТ
|
1/2 (матч №4) |
106 |
27.03.2013 |
Динамо М – СКА
серія 3:1
|
2:6
|
107 |
28.03.2013 |
Трактор – Ак Барс
серія 1:3
|
5:6 ОТ
|
1/2 (матч №5) |
108 |
30.03.2013 |
СКА – Динамо М
серія 2:3
|
2:1 ОТ
|
109 |
31.03.2013 |
Ак Барс – Трактор
серія 3:2
|
1:2 ОТ
|
1/2 (матч №6) |
110 |
01.04.2013 |
Динамо М – СКА
серія 4:2
|
5:1
|
111 |
02.04.2013 |
Трактор – Ак Барс
серія 3:3
|
3:2
|
1/2 (матч №7) |
112 |
04.04.2013 |
Ак Барс – Трактор
серія 3:4
|
1:2
|
Фінал (матч №1) |
113 |
07.04.2013 |
Динамо М – Трактор
серія 1:0
|
2:1
|
Фінал (матч №2) |
114 |
08.04.2013 |
Динамо М – Трактор
серія 2:0
|
3:2
|
Фінал (матч №3) |
115 |
11.04.2013 |
Трактор – Динамо М
серія 1:2
|
3:1
|
Фінал (матч №4) |
116 |
12.04.2013 |
Трактор – Динамо М
серія 1:3
|
0:1
|
Фінал (матч №5) |
117 |
15.04.2013 |
Динамо М – Трактор
серія 3:2
|
3:4
|
Фінал (матч №6) |
118 |
17.04.2013 |
Трактор – Динамо М
серія 2:4
|
2:3 ОТ
|