Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

19.10.2017, 18:00, Бровари

Кременчук
Кременчук
-
 
 
Леви
Новояворівськ
-


попередній

18.10.2017, 18:00, Бровари

Вовки
Бровари
8
 
 
Леви
Новояворівськ
4

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 12 36
2 Білий Барс 12 25
3 Кременчук 11 20
4 Динамо Х 11 15
5 Галицькі Леви 12 6
6 Вовки 12 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


29.09.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»


СЕЗОН 2012/2013. КХЛ


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Конференція Захід
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 СКА Санкт-Петербург 52 36 2 3 11 182:116 115
2 Динамо Москва 52 27 9 2 14 150:115 101
3 ЦСКА Москва 52 23 13 1 15 151:109 96
4 Локомотив Ярославль 52 24 10 0 18 131:121 92
5 Сєвєрсталь Череповец 52 21 7 8 16 137:117 85
6 Слован Братислава 52 17 11 5 19 123:126 78
7 Лев Прага 52 23 1 5 23 132:133 76
8 Атлант Московська область 52 19 4 8 21 137:141 73
9 Донбас Донецьк 52 17 7 7 21 133:141 72
10 Динамо Мінск 52 18 6 5 23 125:148 71
11 Торпедо Ніжній Новгород 52 19 2 8 23 142:146 69
12 Витязь Чехов 52 11 7 8 26 119:151 55
13 Спартак Москва 52 11 6 7 28 106:151 52
14 Динамо Рига 52 13 4 4 31 109:151 51
Конференція Схід
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Ак Барс Казань 52 28 6 8 10 157:112 104
2 Авангард Омск 52 26 9 6 11 149:121 102
3 Трактор Челябінск 52 28 3 8 13 152:120 98
4 Металург Магнітогорск 52 27 0 12 13 167:121 93
5 Салават Юлаєв Уфа 52 24 5 6 17 148:140 88
6 Барис Астана 52 23 5 6 18 175:161 85
7 Сібірь Новосібірск 52 21 7 7 17 124:119 84
8 Нєфтєхімік Ніжнєкамск 52 17 10 6 19 144:150 77
9 Югра Ханти-Мансійск 52 19 7 3 23 153:163 74
10 Металург Новокузнецк 52 15 4 5 28 132:177 58
11 Амур Хабаровск 52 11 5 1 35 115:167 44
12 Автомобіліст Екатеринбург 52 7 1 12 32 104:180 35

календар  
плей-оф  



ПЛЕЙ-ОФФ

1/8 (матч №1)
1 20.02.2013 Локомотив – Сєвєрсталь
серія 0:1
1:2
2 20.02.2013 СКА – Атлант
серія 1:0
1:0 ОТ
3 20.02.2013 ЦСКА – Лев
серія 1:0
3:2 ОТ
4 20.02.2013 Динамо М – Слован
серія 1:0
5:1
5 21.02.2013 Ак Барс – Нєфтєхімік
серія 1:0
5:1
6 21.02.2013 Авангард – Сібірь
серія 1:0
5:0
7 21.02.2013 Трактор – Барис
серія 0:1
3:4 ОТ
8 21.02.2013 Металург М – Салават Юлаєв
серія 0:1
3:4 ОТ
1/8 (матч №2)
9 21.02.2013 Локомотив – Сєвєрсталь
серія 1:1
2:1
10 21.02.2013 СКА – Атлант
серія 2:0
7:0
11 21.02.2013 ЦСКА – Лев
серія 2:0
3:2 ОТ
12 21.02.2013 Динамо М – Слован
серія 2:0
3:2 ОТ
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1)
13 21.02.2013 Динамо Р – Торпедо
серія 1:0
4:1
14 21.02.2013 Спартак – Витязь
серія 0:0
2:2
1/8 (матч №2)
15 22.02.2013 Ак Барс – Нєфтєхімік
серія 2:0
3:0
16 22.02.2013 Авангард – Сібірь
серія 1:1
0:1
17 22.02.2013 Трактор – Барис
серія 0:2
3:5
18 22.02.2013 Металург М – Салават Юлаєв
серія 1:1
2:0
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2)
19 23.02.2013 Торпедо – Динамо Р
серія 1:1
4:2
20 23.02.2013 Витязь – Спартак
серія 0:1
0:1
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (ОТ)
21 23.02.2013 Торпедо – Динамо Р
серія 1:2
0:1 ОТ
1/8 (матч №3)
22 24.02.2013 Сєвєрсталь – Локомотив
серія 2:1
3:2
23 24.02.2013 Атлант – СКА
серія 1:2
3:1
24 24.02.2013 Слован – Динамо М
серія 0:3
2:4
25 24.02.2013 Лев – ЦСКА
серія 0:3
1:3
26 25.02.2013 Нєфтєхімік – Ак Барс
серія 0:3
1:2
27 25.02.2013 Сібірь – Авангард
серія 2:1
4:1
28 25.02.2013 Салават Юлаєв – Металург М
серія 2:1
4:1
29 25.02.2013 Барис – Трактор
серія 2:1
1:3
1/8 (матч №4)
30 25.02.2013 Сєвєрсталь – Локомотив
серія 3:1
3:2 ОТ
31 25.02.2013 Атлант – СКА
серія 1:3
1:6
32 25.02.2013 Лев – ЦСКА
серія 0:4
1:2
33 25.02.2013 Слован – Динамо М
серія 0:4
2:3
34 26.02.2013 Нєфтєхімік – Ак Барс
серія 0:4
2:3
35 26.02.2013 Сібірь – Авангард
серія 2:2
2:5
36 26.02.2013 Салават Юлаєв – Металург М
серія 2:2
2:3
37 26.02.2013 Барис – Трактор
серія 2:2
2:3
за 17 місце 1/4 (матч №1)
38 26.02.2013 Автомобіліст – Югра
серія 1:0
2:1 ОТ
39 26.02.2013 Амур – Металург Н
серія 1:0
4:2
40 26.02.2013 Динамо Р – Донбас
серія 0:1
2:3
41 26.02.2013 Спартак – Динамо Мн
серія 0:1
3:4
за 17 місце 1/4 (матч №2)
42 27.02.2013 Автомобіліст – Югра
серія 2:0
6:2
43 27.02.2013 Амур – Металург Н
серія 2:0
3:0
44 27.02.2013 Динамо Р – Донбас
серія 1:1
4:3
45 27.02.2013 Спартак – Динамо Мн
серія 0:2
2:3
1/8 (матч №5)
46 28.02.2013 Локомотив – Сєвєрсталь
серія 2:3
3:2
47 28.02.2013 СКА – Атлант
серія 4:1
7:0
48 01.03.2013 Авангард – Сібірь
серія 3:2
1:0 ОТ
49 01.03.2013 Металург М – Салават Юлаєв
серія 3:2
2:1
50 01.03.2013 Трактор – Барис
серія 3:2
6:3
1/8 (матч №6)
51 02.03.2013 Сєвєрсталь – Локомотив
серія 4:2
3:1
за 17 місце 1/4 (матч №3)
52 02.03.2013 Югра – Автомобіліст
серія 1:2
3:1
53 02.03.2013 Металург Н – Амур
серія 1:2
3:2 ОТ
54 02.03.2013 Донбас – Динамо Р
серія 1:2
2:3 ОТ
55 02.03.2013 Динамо Мн – Спартак
серія 3:0
4:3 ОТ
1/8 (матч №6)
56 03.03.2013 Сібірь – Авангард
серія 3:3
3:0
57 03.03.2013 Барис – Трактор
серія 3:3
4:2
58 03.03.2013 Салават Юлаєв – Металург М
серія 3:3
5:4
за 17 місце 1/4 (матч №4)
59 03.03.2013 Донбас – Динамо Р
серія 2:2
2:1
60 03.03.2013 Югра – Автомобіліст
серія 2:2
4:3 ОТ
61 03.03.2013 Металург Н – Амур
серія 1:3
3:4
за 17 місце 1/4 (ОТ)
62 03.03.2013 Югра – Автомобіліст
серія 2:3
0:1 ОТ
63 03.03.2013 Донбас – Динамо Р
серія 2:3
0:1 ОТ
1/8 (матч №7)
64 05.03.2013 Авангард – Сібірь
серія 4:3
2:0
65 05.03.2013 Металург М – Салават Юлаєв
серія 3:4
0:2
66 05.03.2013 Трактор – Барис
серія 4:3
5:3
за 17 місце 1/2 (матч №1)
67 06.03.2013 Автомобіліст – Амур
серія 1:0
4:3 ОТ
68 06.03.2013 Динамо Р – Динамо Мн
серія 1:0
7:2
1/4 (матч №1)
69 07.03.2013 ЦСКА – Динамо М
серія 0:1
0:3
70 07.03.2013 СКА – Сєвєрсталь
серія 1:0
7:4
за 17 місце 1/2 (матч №2)
71 07.03.2013 Автомобіліст – Амур
серія 1:1
1:2 ОТ
72 07.03.2013 Динамо Р – Динамо Мн
серія 2:0
7:4
1/4 (матч №1)
73 08.03.2013 Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 0:1
2:3
74 08.03.2013 Авангард – Трактор
серія 0:1
0:5
1/4 (матч №2)
75 08.03.2013 ЦСКА – Динамо М
серія 1:1
2:1
76 08.03.2013 СКА – Сєвєрсталь
серія 2:0
4:1
77 09.03.2013 Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 0:2
0:2
78 09.03.2013 Авангард – Трактор
серія 0:2
0:3
за 17 місце 1/2 (матч №3)
79 10.03.2013 Амур – Автомобіліст
серія 2:1
3:0
1/4 (матч №3)
80 11.03.2013 Динамо М – ЦСКА
серія 2:1
3:2 ОТ
81 11.03.2013 Сєвєрсталь – СКА
серія 0:3
0:4
за 17 місце 1/2 (матч №3)
82 11.03.2013 Динамо Мн – Динамо Р
серія 0:3
0:1
за 17 місце 1/2 (матч №4)
83 11.03.2013 Амур – Автомобіліст
серія 2:2
2:3 ОТ
за 17 місце 1/2 (ОТ)
84 11.03.2013 Амур – Автомобіліст
серія 3:2
1:0 ОТ
1/4 (матч №3)
85 12.03.2013 Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 2:1
0:3
86 12.03.2013 Трактор – Авангард
серія 3:0
3:0
1/4 (матч №4)
87 12.03.2013 Динамо М – ЦСКА
серія 3:1
2:1 ОТ
88 12.03.2013 Сєвєрсталь – СКА
серія 0:4
2:4
89 13.03.2013 Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 2:2
3:5
90 13.03.2013 Трактор – Авангард
серія 3:1
1:3
1/4 (матч №5)
91 15.03.2013 ЦСКА – Динамо М
серія 1:4
0:2
за 17 місце (матч №1)
92 15.03.2013 Динамо Р – Амур
серія 1:0
2:0
1/4 (матч №5)
93 16.03.2013 Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 3:2
4:3 ОТ
94 16.03.2013 Авангард – Трактор
серія 1:4
0:4
за 17 місце (матч №2)
95 16.03.2013 Динамо Р – Амур
серія 2:0
4:3
1/4 (матч №6)
96 18.03.2013 Салават Юлаєв – Ак Барс
серія 3:3
4:3 ОТ
за 17 місце (матч №3)
97 19.03.2013 Амур – Динамо Р
серія 1:2
2:1
1/4 (матч №7)
98 20.03.2013 Ак Барс – Салават Юлаєв
серія 4:3
4:3
за 17 місце (матч №4)
99 20.03.2013 Амур – Динамо Р
серія 1:3
3:5
1/2 (матч №1)
100 22.03.2013 СКА – Динамо М
серія 0:1
2:3
101 23.03.2013 Ак Барс – Трактор
серія 1:0
2:1 ОТ
1/2 (матч №2)
102 23.03.2013 СКА – Динамо М
серія 0:2
2:4
103 24.03.2013 Ак Барс – Трактор
серія 2:0
3:1
1/2 (матч №3)
104 26.03.2013 Динамо М – СКА
серія 3:0
4:2
105 27.03.2013 Трактор – Ак Барс
серія 1:2
1:0 ОТ
1/2 (матч №4)
106 27.03.2013 Динамо М – СКА
серія 3:1
2:6
107 28.03.2013 Трактор – Ак Барс
серія 1:3
5:6 ОТ
1/2 (матч №5)
108 30.03.2013 СКА – Динамо М
серія 2:3
2:1 ОТ
109 31.03.2013 Ак Барс – Трактор
серія 3:2
1:2 ОТ
1/2 (матч №6)
110 01.04.2013 Динамо М – СКА
серія 4:2
5:1
111 02.04.2013 Трактор – Ак Барс
серія 3:3
3:2
1/2 (матч №7)
112 04.04.2013 Ак Барс – Трактор
серія 3:4
1:2
Фінал (матч №1)
113 07.04.2013 Динамо М – Трактор
серія 1:0
2:1
Фінал (матч №2)
114 08.04.2013 Динамо М – Трактор
серія 2:0
3:2
Фінал (матч №3)
115 11.04.2013 Трактор – Динамо М
серія 1:2
3:1
Фінал (матч №4)
116 12.04.2013 Трактор – Динамо М
серія 1:3
0:1
Фінал (матч №5)
117 15.04.2013 Динамо М – Трактор
серія 3:2
3:4
Фінал (матч №6)
118 17.04.2013 Трактор – Динамо М
серія 2:4
2:3 ОТ







Команда

91 Антон Черня


СТАТТІ

26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея


21.03.2015
Две украинки стали звездами в Польше. Будет ли женская сборная Украины по хоккею?



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua