Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

18.12.2017, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
-
 
 
Кременчук
Кременчук
-


попередній

27.11.2017, 18:00, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
3
 
 
Донбас
Донецьк
5

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 21 63
2 Білий Барс 21 45
3 Кременчук 20 40
4 Динамо Х 20 26
5 Галицькі Леви 21 9
6 Вовки 21 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


СЕЗОН 2013/2014. КХЛ


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Конференція Захід
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Динамо Москва 54 34 4 5 11 171:113 115
2 СКА Санкт-Петербург 54 30 5 5 14 175:115 105
3 Лев Прага 54 23 12 6 13 149:107 99
4 Донбас Донецьк 54 27 7 2 18 135:99 97
5 Динамо Рига 54 22 11 5 16 141:122 93
6 Медвешчак Загреб 54 24 4 12 14 138:126 92
7 ЦСКА Москва 54 25 7 2 20 130:118 91
8 Локомотив Ярославль 54 23 5 5 21 109:103 84
9 Атлант Московська область 54 19 8 5 22 123:120 78
10 Сєвєрсталь Череповец 54 20 5 7 22 128:135 77
11 Слован Братислава 54 15 9 4 26 120:160 67
12 Витязь Чехов 54 12 6 10 26 110:147 58
13 Спартак Москва 54 12 8 6 28 105:147 58
14 Динамо Мінск 54 13 4 6 31 102:161 53
Конференція Схід
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Металург Магнітогорск 54 30 5 8 11 166:113 108
2 Ак Барс Казань 54 26 8 6 14 139:108 100
3 Барис Астана 54 26 6 4 18 182:157 94
4 Торпедо Ніжній Новгород 54 25 7 5 17 153:121 94
5 Салават Юлаєв Уфа 54 25 6 7 16 155:140 94
6 Сібірь Новосібірск 54 22 7 7 18 125:117 87
7 Автомобіліст Екатеринбург 54 22 7 6 19 134:125 86
8 Адмірал Владивосток 54 21 5 5 23 135:129 78
9 Трактор Челябінск 54 18 7 7 22 126:148 75
10 Авангард Омск 54 17 6 6 25 136:162 69
11 Югра Ханти-Мансійск 54 16 4 8 26 128:166 64
12 Нєфтєхімік Ніжнєкамск 54 15 4 4 31 127:152 57
13 Металург Новокузнецк 54 12 2 10 30 115:170 50
14 Амур Хабаровск 54 8 5 11 30 106:182 45

календар  
плей-оф  



ПЛЕЙ-ОФФ

1/8 (матч №1)
1 07.03.2014 Динамо М – Локомотив
серія 1:0
3:2 ОТ
2 07.03.2014 СКА – ЦСКА
серія 1:0
1:0
3 07.03.2014 Донбас – Динамо Р
серія 1:0
5:2
4 07.03.2014 Лев – Медвешчак
серія 1:0
4:3
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1)
5 07.03.2014 Динамо Мн – Слован
серія 1:0
1:0
6 07.03.2014 Спартак – Витязь
серія 0:1
-:+
1/8 (матч №1)
7 08.03.2014 Барис – Автомобіліст
серія 1:0
3:2 ОТ
8 08.03.2014 Металург М – Адмірал
серія 1:0
3:1
9 08.03.2014 Салават Юлаєв – Торпедо
серія 0:1
1:3
10 08.03.2014 Ак Барс – Сібірь
серія 0:1
1:3
1/8 (матч №2)
11 08.03.2014 Динамо М – Локомотив
серія 2:0
2:1
12 08.03.2014 СКА – ЦСКА
серія 2:0
5:1
13 08.03.2014 Донбас – Динамо Р
серія 2:0
3:1
14 08.03.2014 Лев – Медвешчак
серія 2:0
5:2
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1)
15 08.03.2014 Амур – Югра
серія 0:1
2:4
16 08.03.2014 Металург Н – Нєфтєхімік
серія 0:1
1:3
1/8 (матч №2)
17 09.03.2014 Барис – Автомобіліст
серія 2:0
5:4 ОТ
18 09.03.2014 Металург М – Адмірал
серія 2:0
5:3
19 09.03.2014 Салават Юлаєв – Торпедо
серія 0:2
0:1
20 09.03.2014 Ак Барс – Сібірь
серія 1:1
3:2 ОТ
1/8 (матч №3)
21 10.03.2014 Локомотив – Динамо М
серія 1:2
2:1
22 10.03.2014 ЦСКА – СКА
серія 0:3
1:2 ОТ
23 10.03.2014 Динамо Р – Донбас
серія 1:2
7:3
24 10.03.2014 Медвешчак – Лев
серія 0:3
2:5
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2)
25 10.03.2014 Витязь – Спартак
серія 2:0
+:-
26 10.03.2014 Слован – Динамо Мн
серія 0:2
1:2
1/8 (матч №3)
27 11.03.2014 Адмірал – Металург М
серія 1:2
4:3 ОТ
28 11.03.2014 Сібірь – Ак Барс
серія 2:1
7:1
29 11.03.2014 Автомобіліст – Барис
серія 0:3
1:2
30 11.03.2014 Торпедо – Салават Юлаєв
серія 2:1
1:2 ОТ
1/8 (матч №4)
31 11.03.2014 ЦСКА – СКА
серія 0:4
4:5 ОТ
32 11.03.2014 Локомотив – Динамо М
серія 2:2
3:2 ОТ
33 11.03.2014 Динамо Р – Донбас
серія 1:3
1:4
34 11.03.2014 Медвешчак – Лев
серія 0:4
2:3
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2)
35 11.03.2014 Югра – Амур
серія 1:0
1:1
36 11.03.2014 Нєфтєхімік – Металург Н
серія 2:0
2:1
1/8 (матч №4)
37 12.03.2014 Адмірал – Металург М
серія 1:3
2:3 ОТ
38 12.03.2014 Сібірь – Ак Барс
серія 2:2
3:6
39 12.03.2014 Автомобіліст – Барис
серія 0:4
1:2
40 12.03.2014 Торпедо – Салават Юлаєв
серія 2:2
1:3
1/8 (матч №5)
41 13.03.2014 Динамо М – Локомотив
серія 3:2
1:0 ОТ
42 13.03.2014 Донбас – Динамо Р
серія 3:2
1:2
за 17 місце 1/4 (матч №1)
43 13.03.2014 Витязь – Сєвєрсталь
серія 0:1
2:4
1/8 (матч №5)
44 14.03.2014 Металург М – Адмірал
серія 4:1
4:3 ОТ
45 14.03.2014 Салават Юлаєв – Торпедо
серія 3:2
4:2
46 14.03.2014 Ак Барс – Сібірь
серія 2:3
0:1
за 17 місце 1/4 (матч №1)
47 14.03.2014 Югра – Авангард
серія 1:0
5:1
48 14.03.2014 Нєфтєхімік – Трактор
серія 1:0
3:2
49 14.03.2014 Динамо Мн – Атлант
серія 1:0
4:1
за 17 місце 1/4 (матч №2)
50 14.03.2014 Витязь – Сєвєрсталь
серія 0:2
4:5
1/8 (матч №6)
51 15.03.2014 Локомотив – Динамо М
серія 3:3
6:0
52 15.03.2014 Динамо Р – Донбас
серія 3:3
2:1
за 17 місце 1/4 (матч №2)
53 15.03.2014 Югра – Авангард
серія 1:1
2:4
54 15.03.2014 Нєфтєхімік – Трактор
серія 1:1
0:1
55 15.03.2014 Динамо Мн – Атлант
серія 2:0
5:0
1/8 (матч №6)
56 16.03.2014 Сібірь – Ак Барс
серія 4:2
3:2 ОТ
57 16.03.2014 Торпедо – Салават Юлаєв
серія 3:3
6:2
1/8 (матч №7)
58 17.03.2014 Динамо М – Локомотив
серія 3:4
1:5
59 17.03.2014 Донбас – Динамо Р
серія 4:3
3:1
за 17 місце 1/4 (матч №3)
60 17.03.2014 Сєвєрсталь – Витязь
серія 2:1
2:3 ОТ
61 17.03.2014 Атлант – Динамо Мн
серія 0:3
1:2 ОТ
1/8 (матч №7)
62 18.03.2014 Салават Юлаєв – Торпедо
серія 4:3
2:1
за 17 місце 1/4 (матч №3)
63 18.03.2014 Авангард – Югра
серія 2:1
8:2
64 18.03.2014 Трактор – Нєфтєхімік
серія 1:2
0:5
за 17 місце 1/4 (матч №4)
65 18.03.2014 Сєвєрсталь – Витязь
серія 3:1
3:2
66 19.03.2014 Авангард – Югра
серія 3:1
5:1
67 19.03.2014 Трактор – Нєфтєхімік
серія 2:2
1:0 ОТ
за 17 місце 1/4 (ОТ)
68 19.03.2014 Трактор – Нєфтєхімік
серія 3:2
1:0 ОТ
1/4 (матч №1)
69 20.03.2014 СКА – Локомотив
серія 1:0
1:0
70 20.03.2014 Лев – Донбас
серія 1:0
5:2
71 21.03.2014 Барис – Салават Юлаєв
серія 0:1
2:3 ОТ
72 21.03.2014 Металург М – Сібірь
серія 1:0
3:2 ОТ
1/4 (матч №2)
73 21.03.2014 СКА – Локомотив
серія 1:1
4:5 ОТ
74 21.03.2014 Лев – Донбас
серія 1:1
3:4 ОТ
75 22.03.2014 Металург М – Сібірь
серія 2:0
3:2
76 22.03.2014 Барис – Салават Юлаєв
серія 1:1
5:2
за 17 місце 1/2 (матч №1)
77 22.03.2014 Сєвєрсталь – Динамо Мн
серія 1:0
5:2
1/4 (матч №3)
78 23.03.2014 Локомотив – СКА
серія 2:1
4:1
79 23.03.2014 Донбас – Лев
серія 1:2
2:3 ОТ
за 17 місце 1/2 (матч №1)
80 23.03.2014 Авангард – Трактор
серія 1:0
3:2 ОТ
за 17 місце 1/2 (матч №2)
81 23.03.2014 Сєвєрсталь – Динамо Мн
серія 1:1
2:3 ОТ
1/4 (матч №3)
82 24.03.2014 Сібірь – Металург М
серія 0:3
1:2 ОТ
83 24.03.2014 Салават Юлаєв – Барис
серія 2:1
5:2
1/4 (матч №4)
84 24.03.2014 Локомотив – СКА
серія 2:2
1:6
85 24.03.2014 Донбас – Лев
серія 2:2
3:1
за 17 місце 1/2 (матч №2)
86 24.03.2014 Авангард – Трактор
серія 2:0
4:2
1/4 (матч №4)
87 25.03.2014 Сібірь – Металург М
серія 0:4
2:3
88 25.03.2014 Салават Юлаєв – Барис
серія 3:1
3:2 ОТ
1/4 (матч №5)
89 26.03.2014 СКА – Локомотив
серія 2:3
2:3
90 26.03.2014 Лев – Донбас
серія 3:2
3:1
за 17 місце 1/2 (матч №3)
91 26.03.2014 Динамо Мн – Сєвєрсталь
серія 2:1
4:1
1/4 (матч №5)
92 27.03.2014 Барис – Салават Юлаєв
серія 2:3
2:1
за 17 місце 1/2 (матч №3)
93 27.03.2014 Трактор – Авангард
серія 1:2
6:4
за 17 місце 1/2 (матч №4)
94 27.03.2014 Динамо Мн – Сєвєрсталь
серія 3:1
3:0
1/4 (матч №6)
95 28.03.2014 Локомотив – СКА
серія 4:2
2:0
96 28.03.2014 Донбас – Лев
серія 2:4
0:1
за 17 місце 1/2 (матч №4)
97 28.03.2014 Трактор – Авангард
серія 1:3
3:4
1/4 (матч №6)
98 29.03.2014 Салават Юлаєв – Барис
серія 4:2
3:2
за 17 місце (матч №1)
99 01.04.2014 Динамо Мн – Авангард
серія 0:1
0:2
1/2 (матч №1)
100 02.04.2014 Лев – Локомотив
серія 1:0
3:0
за 17 місце (матч №2)
101 02.04.2014 Динамо Мн – Авангард
серія 0:2
0:4
1/2 (матч №1)
102 03.04.2014 Металург М – Салават Юлаєв
серія 1:0
3:2
1/2 (матч №2)
103 04.04.2014 Лев – Локомотив
серія 2:0
2:1
104 05.04.2014 Металург М – Салават Юлаєв
серія 2:0
3:2 ОТ
за 17 місце (матч №3)
105 05.04.2014 Авангард – Динамо Мн
серія 3:0
3:2
1/2 (матч №3)
106 06.04.2014 Локомотив – Лев
серія 0:3
0:3
107 07.04.2014 Салават Юлаєв – Металург М
серія 1:2
4:0
1/2 (матч №4)
108 08.04.2014 Локомотив – Лев
серія 1:3
3:2 ОТ
109 09.04.2014 Салават Юлаєв – Металург М
серія 1:3
0:1
1/2 (матч №5)
110 10.04.2014 Лев – Локомотив
серія 4:1
3:2
111 11.04.2014 Металург М – Салават Юлаєв
серія 4:1
1:0 ОТ
Фінал (матч №1)
112 18.04.2014 Металург М – Лев
серія 0:1
0:3
Фінал (матч №2)
113 20.04.2014 Металург М – Лев
серія 1:1
4:1
Фінал (матч №3)
114 23.04.2014 Лев – Металург М
серія 2:1
3:2
Фінал (матч №4)
115 24.04.2014 Лев – Металург М
серія 2:2
3:5
Фінал (матч №5)
116 26.04.2014 Металург М – Лев
серія 3:2
2:1 ОТ
Фінал (матч №6)
117 28.04.2014 Лев – Металург М
серія 3:3
5:4 ОТ
Фінал (матч №7)
118 30.04.2014 Металург М – Лев
серія 4:3
7:4







Команда

19 Олег Середа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua