Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

19.10.2017, 18:00, Бровари

Кременчук
Кременчук
-
 
 
Леви
Новояворівськ
-


попередній

18.10.2017, 18:00, Бровари

Вовки
Бровари
8
 
 
Леви
Новояворівськ
4

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 12 36
2 Білий Барс 12 25
3 Кременчук 11 20
4 Динамо Х 11 15
5 Галицькі Леви 12 6
6 Вовки 12 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


29.09.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»


СЕЗОН 2013/2014. МХЛ


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Західна конференція
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Локо Ярославль 56 39 8 3 6 225:97 136
2 МВД Балашиха 56 40 5 2 9 215:105 132
3 Красная Армія Москва 56 36 4 4 12 214:146 120
4 МХК Спартак Москва 56 31 8 3 14 132:94 112
5 Енергія Карлови Вари 56 30 6 7 13 176:131 109
6 Рига Рига 56 31 4 3 18 136:122 104
7 Алмаз Череповец 56 29 2 5 20 149:132 96
8 Руські Витязі Чехов 56 28 4 4 20 147:139 96
9 СКА-1946 Санкт-Петербург 56 25 5 5 21 174:168 90
10 Атланти Митищі 56 27 1 4 24 145:135 87
11 Ред Бул Зальцбург 56 21 7 3 25 151:169 80
12 Юность Мінск 56 22 4 4 26 120:154 78
13 МХК Хімік Воскресенск 56 22 1 8 25 121:164 76
14 Динамо-Шинник Бобруйск 56 16 8 8 24 123:157 72
15 Молода Гвардія Донецьк 56 18 5 7 26 146:178 71
16 Динамо Санкт-Петербург 56 18 6 4 28 145:180 70
17 Срібні Леви Санкт-Петербург 56 18 3 3 32 123:171 63
18 Амурські Тигри Хабаровск 56 11 4 7 34 113:230 48
19 Капітан Ступіно 56 10 3 4 39 109:192 40
20 Патріот СКЕКС Будапешт 56 0 0 0 56 0:0 0
Східна конференція
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Барс Казань 56 40 5 5 6 224:100 135
2 Білі Ведмеді Челябінск 56 41 2 5 8 212:115 132
3 Омські Ястреби Омск 56 39 6 2 9 245:126 131
4 Мамонти Югри Ханти-Мансійск 56 38 3 2 13 241:140 122
5 Толпар Уфа 56 35 2 4 15 229:159 113
6 Кристал Бердск 56 31 4 6 15 192:143 107
7 Чайка Ніжній Новгород 56 27 4 8 17 171:139 97
8 Реактор Нижнекамск 56 28 4 2 22 178:155 94
9 Сибірські Снайпери Новосібірск 56 26 4 3 23 186:159 89
10 Стальні Лиси Магнитогорск 56 21 8 4 23 175:155 83
11 Кузнецькі Ведмеді Новокузнецк 56 19 7 6 24 160:190 77
12 Авто Екатеринбург 56 22 2 6 26 160:186 76
13 Сніжні Барси Астана 56 21 4 5 26 141:163 76
14 Тюменський Легіон Тюмень 56 20 5 4 27 149:156 74
15 Молот Пермь 56 15 5 2 34 137:198 57
16 Ладья Тольятті 56 16 2 3 35 127:210 55
17 Олімпія Кірово-Чепецк 56 12 3 4 37 126:228 46
18 Челни Набережні Челни 56 11 3 4 38 145:225 43
19 Білі Тигри Оренбург 56 10 5 2 39 143:258 42
20 Юніор Курган 56 8 2 3 43 132:268 31

календар  
плей-оф  



ПЛЕЙ-ОФФ

1/16 (матч №1)
1 01.03.2014 Локо – Динамо С-П
серія 1:0
3:2
2 01.03.2014 МВД – Молода Гвардія
серія 1:0
6:1
3 01.03.2014 МХК Спартак – МХК Хімік
серія 1:0
6:1
4 01.03.2014 Красная Армія – Динамо-Шинник
серія 1:0
4:3 ОТ
5 01.03.2014 Руські Витязі – СКА-1946
серія 0:1
3:4
6 01.03.2014 Алмаз – Атланти
серія 1:0
3:2
7 01.03.2014 Рига – Ред Бул
серія 1:0
3:0
8 01.03.2014 Енергія К В – Юность
серія 0:1
0:3
9 02.03.2014 Кристал Б – Кузнецькі Ведмеді
серія 0:1
5:6 ОТ
10 02.03.2014 Омські Ястреби – Молот
серія 1:0
2:1
11 02.03.2014 Білі Ведмеді – Ладья
серія 1:0
4:2
12 02.03.2014 Толпар – Авто
серія 1:0
7:6 ОТ
13 02.03.2014 Реактор – Сибірські Снайпери
серія 0:1
1:4
14 02.03.2014 Барс – Олімпія К-Ч
серія 1:0
6:2
15 02.03.2014 Чайка – Стальні Лиси
серія 1:0
4:3
16 02.03.2014 Мамонти Югри – Сніжні Барси
серія 1:0
2:1
1/16 (матч №2)
17 02.03.2014 Алмаз – Атланти
серія 2:0
5:1
18 02.03.2014 МВД – Молода Гвардія
серія 2:0
3:2
19 02.03.2014 Красная Армія – Динамо-Шинник
серія 2:0
7:0
20 02.03.2014 Локо – Динамо С-П
серія 2:0
4:3
21 02.03.2014 МХК Спартак – МХК Хімік
серія 2:0
5:2
22 02.03.2014 Руські Витязі – СКА-1946
серія 0:2
0:3
23 02.03.2014 Енергія К В – Юность
серія 0:2
1:2 ОТ
24 02.03.2014 Рига – Ред Бул
серія 1:1
2:3
25 03.03.2014 Омські Ястреби – Молот
серія 1:1
0:1
26 03.03.2014 Кристал Б – Кузнецькі Ведмеді
серія 1:1
4:2
27 03.03.2014 Толпар – Авто
серія 2:0
2:1
28 03.03.2014 Білі Ведмеді – Ладья
серія 2:0
3:0
29 03.03.2014 Мамонти Югри – Сніжні Барси
серія 2:0
3:1
30 03.03.2014 Реактор – Сибірські Снайпери
серія 0:2
2:3 ОТ
31 03.03.2014 Барс – Олімпія К-Ч
серія 2:0
2:1
32 03.03.2014 Чайка – Стальні Лиси
серія 2:0
2:1
1/16 (матч №3)
33 05.03.2014 Динамо С-П – Локо
серія 0:3
0:2
34 05.03.2014 Атланти – Алмаз
серія 1:2
4:1
35 05.03.2014 МХК Хімік – МХК Спартак
серія 0:3
1:3
36 05.03.2014 СКА-1946 – Руські Витязі
серія 3:0
3:1
37 05.03.2014 Динамо-Шинник – Красная Армія
серія 0:3
0:4
38 05.03.2014 Юность – Енергія К В
серія 2:1
2:3
39 05.03.2014 Ред Бул – Рига
серія 1:2
1:9
40 05.03.2014 Молода Гвардія – МВД
серія 0:3
1:4
41 06.03.2014 Ладья – Білі Ведмеді
серія 0:3
3:6
42 06.03.2014 Кузнецькі Ведмеді – Кристал Б
серія 2:1
3:1
43 06.03.2014 Молот – Омські Ястреби
серія 1:2
1:9
44 06.03.2014 Стальні Лиси – Чайка
серія 1:2
3:0
45 06.03.2014 Сибірські Снайпери – Реактор
серія 3:0
6:3
46 06.03.2014 Авто – Толпар
серія 0:3
3:4 ОТ
47 06.03.2014 Сніжні Барси – Мамонти Югри
серія 0:3
4:5
48 06.03.2014 Олімпія К-Ч – Барс
серія 0:3
2:5
1/16 (матч №4)
49 06.03.2014 Атланти – Алмаз
серія 2:2
4:3
50 06.03.2014 Юность – Енергія К В
серія 2:2
3:4
51 06.03.2014 Ред Бул – Рига
серія 2:2
1:0
52 07.03.2014 Кузнецькі Ведмеді – Кристал Б
серія 2:2
1:3
53 07.03.2014 Молот – Омські Ястреби
серія 1:3
2:5
54 07.03.2014 Стальні Лиси – Чайка
серія 2:2
3:1
1/16 (матч №5)
55 09.03.2014 Алмаз – Атланти
серія 3:2
3:0
56 09.03.2014 Енергія К В – Юность
серія 3:2
4:1
57 09.03.2014 Рига – Ред Бул
серія 3:2
5:2
58 10.03.2014 Кристал Б – Кузнецькі Ведмеді
серія 2:3
3:6
59 10.03.2014 Чайка – Стальні Лиси
серія 2:3
2:5
1/8 (матч №1)
60 14.03.2014 Красная Армія – Рига
серія 1:0
7:2
61 14.03.2014 МХК Спартак – Енергія К В
серія 1:0
3:1
62 14.03.2014 МВД – Алмаз
серія 0:1
2:3 ОТ
63 14.03.2014 Локо – СКА-1946
серія 1:0
3:2 ОТ
64 14.03.2014 Мамонти Югри – Толпар
серія 1:0
4:1
65 14.03.2014 Барс – Кузнецькі Ведмеді
серія 1:0
3:0
66 14.03.2014 Омські Ястреби – Сибірські Снайпери
серія 1:0
4:3 ОТ
67 14.03.2014 Білі Ведмеді – Стальні Лиси
серія 1:0
6:1
1/8 (матч №2)
68 14.03.2014 Красная Армія – Рига
серія 2:0
6:2
69 14.03.2014 МХК Спартак – Енергія К В
серія 2:0
2:1 ОТ
70 14.03.2014 Локо – СКА-1946
серія 1:1
2:3
71 14.03.2014 МВД – Алмаз
серія 0:2
2:5
72 15.03.2014 Мамонти Югри – Толпар
серія 2:0
3:2 ОТ
73 15.03.2014 Білі Ведмеді – Стальні Лиси
серія 2:0
4:0
74 15.03.2014 Барс – Кузнецькі Ведмеді
серія 2:0
3:1
75 15.03.2014 Омські Ястреби – Сибірські Снайпери
серія 1:1
0:1 ОТ
1/8 (матч №3)
76 17.03.2014 Алмаз – МВД
серія 2:1
0:2
77 17.03.2014 СКА-1946 – Локо
серія 2:1
2:1 ОТ
78 17.03.2014 Енергія К В – МХК Спартак
серія 1:2
3:1
79 17.03.2014 Рига – Красная Армія
серія 1:2
4:3 ОТ
80 18.03.2014 Кузнецькі Ведмеді – Барс
серія 0:3
1:6
81 18.03.2014 Стальні Лиси – Білі Ведмеді
серія 0:3
1:6
82 18.03.2014 Сибірські Снайпери – Омські Ястреби
серія 1:2
1:2
83 18.03.2014 Толпар – Мамонти Югри
серія 1:2
4:2
1/8 (матч №4)
84 18.03.2014 Алмаз – МВД
серія 3:1
4:3 ОТ
85 18.03.2014 СКА-1946 – Локо
серія 3:1
3:1
86 18.03.2014 Енергія К В – МХК Спартак
серія 1:3
0:3
87 18.03.2014 Рига – Красная Армія
серія 2:2
3:0
88 19.03.2014 Сибірські Снайпери – Омські Ястреби
серія 2:2
4:2
89 19.03.2014 Толпар – Мамонти Югри
серія 2:2
5:4 ОТ
1/8 (матч №5)
90 21.03.2014 Красная Армія – Рига
серія 3:2
3:2
91 22.03.2014 Омські Ястреби – Сибірські Снайпери
серія 3:2
6:3
92 22.03.2014 Мамонти Югри – Толпар
серія 3:2
3:2 ОТ
1/4 (матч №1)
93 25.03.2014 Красная Армія – СКА-1946
серія 1:0
4:1
94 25.03.2014 МХК Спартак – Алмаз
серія 1:0
3:2
95 26.03.2014 Білі Ведмеді – Омські Ястреби
серія 1:0
5:1
96 26.03.2014 Барс – Мамонти Югри
серія 1:0
2:0
1/4 (матч №2)
97 26.03.2014 Красная Армія – СКА-1946
серія 2:0
6:0
98 26.03.2014 МХК Спартак – Алмаз
серія 2:0
4:0
99 27.03.2014 Білі Ведмеді – Омські Ястреби
серія 1:1
1:2
100 27.03.2014 Барс – Мамонти Югри
серія 2:0
2:1 ОТ
1/4 (матч №3)
101 29.03.2014 СКА-1946 – Красная Армія
серія 0:3
3:4 ОТ
102 29.03.2014 Алмаз – МХК Спартак
серія 1:2
4:3 ОТ
103 30.03.2014 Омські Ястреби – Білі Ведмеді
серія 2:1
6:2
104 30.03.2014 Мамонти Югри – Барс
серія 0:3
2:3 ОТ
1/4 (матч №4)
105 30.03.2014 Алмаз – МХК Спартак
серія 2:2
5:2
106 31.03.2014 Омські Ястреби – Білі Ведмеді
серія 2:2
1:2
1/4 (матч №5)
107 02.04.2014 МХК Спартак – Алмаз
серія 3:2
4:1
108 03.04.2014 Білі Ведмеді – Омські Ястреби
серія 3:2
4:1
1/2 (матч №1)
109 06.04.2014 Білі Ведмеді – Красная Армія
серія 0:1
2:5
110 07.04.2014 Барс – МХК Спартак
серія 0:1
0:3
1/2 (матч №2)
111 07.04.2014 Білі Ведмеді – Красная Армія
серія 1:1
3:2
112 08.04.2014 Барс – МХК Спартак
серія 1:1
1:0
1/2 (матч №3)
113 10.04.2014 Красная Армія – Білі Ведмеді
серія 2:1
2:1
114 11.04.2014 МХК Спартак – Барс
серія 2:1
5:4 ОТ
1/2 (матч №4)
115 11.04.2014 Красная Армія – Білі Ведмеді
серія 3:1
4:3
116 12.04.2014 МХК Спартак – Барс
серія 3:1
3:1
Фінал (матч №1)
117 18.04.2014 Красная Армія – МХК Спартак
серія 0:1
1:4
Фінал (матч №2)
118 19.04.2014 Красная Армія – МХК Спартак
серія 1:1
7:0
Фінал (матч №3)
119 22.04.2014 МХК Спартак – Красная Армія
серія 1:2
1:3
Фінал (матч №4)
120 23.04.2014 МХК Спартак – Красная Армія
серія 2:2
4:3 ОТ
Фінал (матч №5)
121 25.04.2014 Красная Армія – МХК Спартак
серія 2:3
0:2
Фінал (матч №6)
122 27.04.2014 МХК Спартак – Красная Армія
серія 3:3
1:2 ОТ
Фінал (матч №7)
123 29.04.2014 Красная Армія – МХК Спартак
серія 3:4
2:3







Команда

72 Богдан Арабов


СТАТТІ

26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея


21.03.2015
Две украинки стали звездами в Польше. Будет ли женская сборная Украины по хоккею?



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua