Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у Львові



Партнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

СЕЗОН 2013/2014. МХЛ


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Західна конференція
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Локо Ярославль 56 39 8 3 6 225:97 136
2 МВД Балашиха 56 40 5 2 9 215:105 132
3 Красная Армія Москва 56 36 4 4 12 214:146 120
4 МХК Спартак Москва 56 31 8 3 14 132:94 112
5 Енергія Карлови Вари 56 30 6 7 13 176:131 109
6 Рига Рига 56 31 4 3 18 136:122 104
7 Алмаз Череповец 56 29 2 5 20 149:132 96
8 Руські Витязі Чехов 56 28 4 4 20 147:139 96
9 СКА-1946 Санкт-Петербург 56 25 5 5 21 174:168 90
10 Атланти Митищі 56 27 1 4 24 145:135 87
11 Ред Бул Зальцбург 56 21 7 3 25 151:169 80
12 Юность Мінск 56 22 4 4 26 120:154 78
13 МХК Хімік Воскресенск 56 22 1 8 25 121:164 76
14 Динамо-Шинник Бобруйск 56 16 8 8 24 123:157 72
15 Молода Гвардія Донецьк 56 18 5 7 26 146:178 71
16 Динамо Санкт-Петербург 56 18 6 4 28 145:180 70
17 Срібні Леви Санкт-Петербург 56 18 3 3 32 123:171 63
18 Амурські Тигри Хабаровск 56 11 4 7 34 113:230 48
19 Капітан Ступіно 56 10 3 4 39 109:192 40
20 Патріот СКЕКС Будапешт 56 0 0 0 56 0:0 0
Східна конференція
М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Барс Казань 56 40 5 5 6 224:100 135
2 Білі Ведмеді Челябінск 56 41 2 5 8 212:115 132
3 Омські Ястреби Омск 56 39 6 2 9 245:126 131
4 Мамонти Югри Ханти-Мансійск 56 38 3 2 13 241:140 122
5 Толпар Уфа 56 35 2 4 15 229:159 113
6 Кристал Бердск 56 31 4 6 15 192:143 107
7 Чайка Ніжній Новгород 56 27 4 8 17 171:139 97
8 Реактор Нижнекамск 56 28 4 2 22 178:155 94
9 Сибірські Снайпери Новосібірск 56 26 4 3 23 186:159 89
10 Стальні Лиси Магнитогорск 56 21 8 4 23 175:155 83
11 Кузнецькі Ведмеді Новокузнецк 56 19 7 6 24 160:190 77
12 Авто Екатеринбург 56 22 2 6 26 160:186 76
13 Сніжні Барси Астана 56 21 4 5 26 141:163 76
14 Тюменський Легіон Тюмень 56 20 5 4 27 149:156 74
15 Молот Пермь 56 15 5 2 34 137:198 57
16 Ладья Тольятті 56 16 2 3 35 127:210 55
17 Олімпія Кірово-Чепецк 56 12 3 4 37 126:228 46
18 Челни Набережні Челни 56 11 3 4 38 145:225 43
19 Білі Тигри Оренбург 56 10 5 2 39 143:258 42
20 Юніор Курган 56 8 2 3 43 132:268 31

календар  
плей-оф  



РЕГУЛЯРНИЙ ЧЕМПІОНАТ

03.09.2013
1 03.09.2013 Барс – Авто 2:1
2 03.09.2013 Чайка – Білі Ведмеді 5:3
3 03.09.2013 Реактор – Сніжні Барси 1:3
4 03.09.2013 Челни – Юніор К 3:4
5 03.09.2013 Олімпія К-Ч – Кузнецькі Ведмеді 3:4 ОТ
6 03.09.2013 Молот – Кристал Б 2:6
7 03.09.2013 Тюменський Легіон – Білі Тигри 7:3
8 03.09.2013 Мамонти Югри – Ладья 4:1
9 03.09.2013 Омські Ястреби – Толпар 3:5
10 03.09.2013 Сибірські Снайпери – Стальні Лиси 2:1
11 03.09.2013 Алмаз – Ред Бул 1:3
12 03.09.2013 Локо – Енергія К В 4:3 ОТ
13 03.09.2013 Динамо С-П – Молода Гвардія 1:4
14 03.09.2013 Рига – МХК Спартак 8:4
15 03.09.2013 Капітан – Амурські Тигри 5:0
16 03.09.2013 Руські Витязі – МВД 0:3
17 03.09.2013 Атланти – Динамо-Шинник 4:2
18 03.09.2013 МХК Хімік – Юность 2:4
19 03.09.2013 Красная Армія – СКА-1946 4:3
05.09.2013
20 05.09.2013 Омські Ястреби – Стальні Лиси 7:2
21 05.09.2013 Молот – Кузнецькі Ведмеді 2:4
22 05.09.2013 Сибірські Снайпери – Толпар 2:3
23 05.09.2013 Руські Витязі – Амурські Тигри 2:1 ОТ
24 05.09.2013 Красная Армія – Срібні Леви 4:2
25 05.09.2013 Мамонти Югри – Білі Тигри 6:2
26 05.09.2013 Алмаз – Енергія К В 1:5
27 05.09.2013 Тюменський Легіон – Ладья 2:1
28 05.09.2013 Чайка – Авто 5:0
29 05.09.2013 Реактор – Юніор К 7:5
30 05.09.2013 МХК Хімік – Динамо-Шинник 2:3 ОТ
31 05.09.2013 Барс – Білі Ведмеді 4:1
32 05.09.2013 Челни – Сніжні Барси 6:3
33 05.09.2013 Динамо С-П – МХК Спартак 1:0
34 05.09.2013 Олімпія К-Ч – Кристал Б 2:4
35 05.09.2013 Капітан – МВД 2:6
36 05.09.2013 Локо – Ред Бул 8:2
37 05.09.2013 Рига – Молода Гвардія 4:5 ОТ
06.09.2013
38 06.09.2013 Атланти – Юность 1:2
07.09.2013
39 07.09.2013 СКА-1946 – Енергія К В 6:5
08.09.2013
40 08.09.2013 Кристал Б – Челни 6:1
41 08.09.2013 Кузнецькі Ведмеді – Реактор 3:4 ОТ
42 08.09.2013 Стальні Лиси – Білі Ведмеді 1:4
43 08.09.2013 Толпар – Авто 4:1
44 08.09.2013 Срібні Леви – Енергія К В 3:1
09.09.2013
45 09.09.2013 Амурські Тигри – Динамо С-П 1:3
46 09.09.2013 Юніор К – Чайка 2:5
47 09.09.2013 Білі Тигри – Омські Ястреби 1:7
48 09.09.2013 Мамонти Югри – Молот 5:4
49 09.09.2013 МХК Спартак – Локо 1:0 ОТ
50 09.09.2013 Сніжні Барси – Барс 1:3
51 09.09.2013 Тюменський Легіон – Олімпія К-Ч 8:3
52 09.09.2013 Атланти – Капітан 5:3
53 09.09.2013 Ладья – Сибірські Снайпери 2:5
54 09.09.2013 МХК Хімік – Руські Витязі 2:3
55 09.09.2013 СКА-1946 – Ред Бул 5:4
56 09.09.2013 МВД – Рига 4:0
57 09.09.2013 Динамо-Шинник – Красная Армія 5:4 ОТ
58 09.09.2013 Молода Гвардія – Алмаз 2:5
10.09.2013
59 10.09.2013 Кузнецькі Ведмеді – Челни 6:3
60 10.09.2013 Кристал Б – Реактор 2:3 ОТ
61 10.09.2013 Стальні Лиси – Авто 7:3
62 10.09.2013 Толпар – Білі Ведмеді 2:5
63 10.09.2013 Срібні Леви – Ред Бул 3:5
11.09.2013
64 11.09.2013 Амурські Тигри – Рига 1:2
65 11.09.2013 Юніор К – Барс 3:4
66 11.09.2013 Тюменський Легіон – Молот 3:4
67 11.09.2013 Мамонти Югри – Олімпія К-Ч 7:1
68 11.09.2013 Сніжні Барси – Чайка 2:3 ОТ
69 11.09.2013 МХК Спартак – Алмаз 3:0
70 11.09.2013 Білі Тигри – Сибірські Снайпери 2:9
71 11.09.2013 Атланти – Руські Витязі 1:0
72 11.09.2013 МХК Хімік – Капітан 2:3 ОТ
73 11.09.2013 Ладья – Омські Ястреби 4:6
74 11.09.2013 МВД – Динамо С-П 6:2
75 11.09.2013 Юность – Красная Армія 2:4
76 11.09.2013 Молода Гвардія – Локо 0:7
14.09.2013
77 14.09.2013 Молот – Сибірські Снайпери 3:2 ОТ
78 14.09.2013 Білі Ведмеді – Ладья 5:0
79 14.09.2013 Чайка – Кристал Б 3:1
80 14.09.2013 Динамо С-П – Атланти 1:2
81 14.09.2013 Реактор – Тюменський Легіон 4:3 ОТ
82 14.09.2013 Барс – Кузнецькі Ведмеді 5:0
83 14.09.2013 Олімпія К-Ч – Омські Ястреби 1:3
84 14.09.2013 Авто – Білі Тигри 6:5
85 14.09.2013 Ред Бул – Динамо-Шинник 3:2 ОТ
86 14.09.2013 Капітан – Красная Армія 2:3
87 14.09.2013 Челни – Мамонти Югри 2:7
88 14.09.2013 Рига – МХК Хімік 4:1
15.09.2013
89 15.09.2013 МХК Спартак – Срібні Леви 2:1
90 15.09.2013 Локо – МВД 3:2
91 15.09.2013 Алмаз – Амурські Тигри 4:2
92 15.09.2013 Сніжні Барси – Толпар 0:2
93 15.09.2013 Юніор К – Стальні Лиси 2:3
94 15.09.2013 Молода Гвардія – СКА-1946 3:2
16.09.2013
95 16.09.2013 Білі Ведмеді – Білі Тигри 3:1
96 16.09.2013 Молот – Омські Ястреби 4:5 ОТ
97 16.09.2013 Авто – Ладья 3:4 ОТ
98 16.09.2013 Чайка – Кузнецькі Ведмеді 5:3
99 16.09.2013 Руські Витязі – Красная Армія 2:5
100 16.09.2013 Барс – Кристал Б 4:1
101 16.09.2013 Челни – Тюменський Легіон 3:4 ОТ
102 16.09.2013 Динамо С-П – МХК Хімік 1:7
103 16.09.2013 Олімпія К-Ч – Сибірські Снайпери 2:6
104 16.09.2013 Енергія К В – Динамо-Шинник 7:1
105 16.09.2013 Рига – Атланти 2:0
17.09.2013
106 17.09.2013 МХК Спартак – СКА-1946 3:1
107 17.09.2013 Реактор – Мамонти Югри 2:1
108 17.09.2013 Локо – Амурські Тигри 6:2
109 17.09.2013 Алмаз – МВД 2:4
110 17.09.2013 Молода Гвардія – Срібні Леви 2:4
18.09.2013
111 18.09.2013 Юніор К – Толпар 4:5 ОТ
112 18.09.2013 Сніжні Барси – Стальні Лиси 3:2
20.09.2013
113 20.09.2013 Красная Армія – Динамо С-П 6:2
114 20.09.2013 Ладья – Юніор К 1:2
21.09.2013
115 21.09.2013 Омські Ястреби – Реактор 5:3
116 21.09.2013 Стальні Лиси – Кристал Б 2:1 ОТ
117 21.09.2013 Толпар – Кузнецькі Ведмеді 4:2
118 21.09.2013 Білі Ведмеді – Молот 4:1
119 21.09.2013 Атланти – Алмаз 6:3
120 21.09.2013 Юность – МХК Спартак 3:4 ОТ
121 21.09.2013 Сибірські Снайпери – Челни 7:0
122 21.09.2013 Динамо-Шинник – Молода Гвардія 2:3 ОТ
123 21.09.2013 Білі Тигри – Сніжні Барси 1:4
124 21.09.2013 Мамонти Югри – Чайка 4:3 ОТ
125 21.09.2013 Тюменський Легіон – Барс 0:1 ОТ
126 21.09.2013 Авто – Олімпія К-Ч 5:4 ОТ
127 21.09.2013 МХК Хімік – Локо 1:6
128 21.09.2013 Ред Бул – Капітан 4:3
129 21.09.2013 Енергія К В – Руські Витязі 2:3 ОТ
23.09.2013
130 23.09.2013 Омські Ястреби – Челни 3:2 ОТ
131 23.09.2013 Стальні Лиси – Кузнецькі Ведмеді 3:4 ОТ
132 23.09.2013 Сибірські Снайпери – Реактор 1:3
133 23.09.2013 Толпар – Кристал Б 7:3
134 23.09.2013 Авто – Молот 2:3 ОТ
135 23.09.2013 Білі Ведмеді – Олімпія К-Ч 5:0
136 23.09.2013 Білі Тигри – Юніор К 7:2
137 23.09.2013 Красная Армія – Рига 3:4 ОТ
138 23.09.2013 Мамонти Югри – Барс 4:3 ОТ
139 23.09.2013 Тюменський Легіон – Чайка 2:4
140 23.09.2013 Атланти – Локо 1:3
141 23.09.2013 МХК Хімік – Алмаз 1:3
142 23.09.2013 Динамо-Шинник – МХК Спартак 0:1
143 23.09.2013 Юность – Молода Гвардія 4:3
144 23.09.2013 Енергія К В – Капітан 3:2
145 23.09.2013 Ред Бул – Руські Витязі 3:5
24.09.2013
146 24.09.2013 Ладья – Сніжні Барси 0:1
147 24.09.2013 СКА-1946 – Амурські Тигри 5:4 ОТ
25.09.2013
148 25.09.2013 Срібні Леви – МВД 4:2
26.09.2013
149 26.09.2013 Срібні Леви – Амурські Тигри 4:3 ОТ
27.09.2013
150 27.09.2013 СКА-1946 – МВД 5:4
28.09.2013
151 28.09.2013 Кристал Б – Ладья 7:1
152 28.09.2013 Кузнецькі Ведмеді – Білі Тигри 4:3
153 28.09.2013 Молот – Юніор К 4:8
154 28.09.2013 Барс – Омські Ястреби 4:6
155 28.09.2013 Чайка – Сибірські Снайпери 4:2
156 28.09.2013 Динамо С-П – Ред Бул 2:3
157 28.09.2013 Реактор – Авто 1:3
158 28.09.2013 Руські Витязі – МХК Спартак 1:4
159 28.09.2013 Алмаз – Красная Армія 0:3
160 28.09.2013 Олімпія К-Ч – Сніжні Барси 2:3 ОТ
161 28.09.2013 Мамонти Югри – Стальні Лиси 6:3
162 28.09.2013 Тюменський Легіон – Толпар 2:5
163 28.09.2013 Челни – Білі Ведмеді 1:3
164 28.09.2013 Капітан – Молода Гвардія 1:3
165 28.09.2013 Рига – Енергія К В 3:2
30.09.2013
166 30.09.2013 Амурські Тигри – Динамо-Шинник 2:4
167 30.09.2013 Рига – Ред Бул 2:1
168 30.09.2013 Кузнецькі Ведмеді – Ладья 3:0
169 30.09.2013 Кристал Б – Білі Тигри 2:0
170 30.09.2013 Молот – Сніжні Барси 3:4
171 30.09.2013 Мамонти Югри – Толпар 5:2
172 30.09.2013 Руські Витязі – Молода Гвардія 4:1
173 30.09.2013 Тюменський Легіон – Стальні Лиси 1:0
174 30.09.2013 Чайка – Омські Ястреби 0:3
175 30.09.2013 Атланти – СКА-1946 4:3
176 30.09.2013 Реактор – Білі Ведмеді 0:3
177 30.09.2013 Барс – Сибірські Снайпери 4:3 ОТ
178 30.09.2013 Динамо С-П – Енергія К В 3:5
179 30.09.2013 МХК Хімік – Срібні Леви 3:1
180 30.09.2013 Олімпія К-Ч – Юніор К 5:1
181 30.09.2013 Челни – Авто 4:2
182 30.09.2013 Капітан – МХК Спартак 1:2
183 30.09.2013 МВД – Юность 5:1
184 30.09.2013 Локо – Красная Армія 4:5 ОТ
02.10.2013
185 02.10.2013 Амурські Тигри – Юность 6:2
186 02.10.2013 Атланти – Срібні Леви 2:3
187 02.10.2013 МХК Хімік – СКА-1946 5:6 ОТ
188 02.10.2013 МВД – Динамо-Шинник 3:2 ОТ
04.10.2013
189 04.10.2013 Білі Ведмеді – Сибірські Снайпери 3:2
190 04.10.2013 Авто – Омські Ястреби 4:3 ОТ
05.10.2013
191 05.10.2013 Стальні Лиси – Чайка 2:3 ОТ
192 05.10.2013 Толпар – Барс 3:1
193 05.10.2013 Білі Ведмеді – Сибірські Снайпери 3:4 ОТ
194 05.10.2013 Ладья – Челни 3:1
195 05.10.2013 СКА-1946 – Алмаз 0:3
196 05.10.2013 МХК Спартак – МХК Хімік 1:0
197 05.10.2013 Юность – Рига 1:2 ОТ
198 05.10.2013 Сніжні Барси – Тюменський Легіон 0:3
199 05.10.2013 Динамо-Шинник – Динамо С-П 4:2
200 05.10.2013 Авто – Омські Ястреби 0:2
201 05.10.2013 Білі Тигри – Реактор 3:4
202 05.10.2013 Юніор К – Мамонти Югри 2:6
203 05.10.2013 Молода Гвардія – Атланти 3:1
204 05.10.2013 Ред Бул – Красная Армія 2:7
06.10.2013
205 06.10.2013 Амурські Тигри – МВД 3:2 ОТ
206 06.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Кристал Б 2:1 ОТ
207 06.10.2013 Стальні Лиси – Чайка 4:3
208 06.10.2013 Толпар – Барс 1:7
209 06.10.2013 Ладья – Челни 3:2
210 06.10.2013 МХК Спартак – МХК Хімік 6:0
211 06.10.2013 Олімпія К-Ч – Молот 1:3
212 06.10.2013 Юность – Рига 3:0
213 06.10.2013 Срібні Леви – Локо 0:6
214 06.10.2013 Динамо-Шинник – Динамо С-П 4:2
215 06.10.2013 Юніор К – Мамонти Югри 3:7
216 06.10.2013 Білі Тигри – Реактор 2:3
217 06.10.2013 Ред Бул – Красная Армія 4:2
218 06.10.2013 Сніжні Барси – Тюменський Легіон 3:4 ОТ
219 06.10.2013 Капітан – Руські Витязі 1:3
220 06.10.2013 Молода Гвардія – Атланти 3:2
07.10.2013
221 07.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Кристал Б 1:2
222 07.10.2013 Олімпія К-Ч – Молот 6:2
223 07.10.2013 СКА-1946 – Алмаз 3:1
08.10.2013
224 08.10.2013 Білі Ведмеді – Омські Ястреби 2:1
225 08.10.2013 Амурські Тигри – МВД 0:5
226 08.10.2013 Білі Тигри – Челни 3:1
227 08.10.2013 Срібні Леви – Локо 1:5
228 08.10.2013 Капітан – Руські Витязі 4:3
09.10.2013
229 09.10.2013 Білі Ведмеді – Омські Ястреби 4:5
230 09.10.2013 Стальні Лиси – Барс 0:3
231 09.10.2013 Юніор К – Тюменський Легіон 3:4 ОТ
232 09.10.2013 Толпар – Чайка 4:3 ОТ
233 09.10.2013 Білі Тигри – Челни 3:2 ОТ
234 09.10.2013 Сніжні Барси – Мамонти Югри 2:1 ОТ
235 09.10.2013 Авто – Сибірські Снайпери 2:3 ОТ
236 09.10.2013 МХК Спартак – Атланти 0:2
237 09.10.2013 Ладья – Реактор 7:3
238 09.10.2013 СКА-1946 – Локо 0:2
239 09.10.2013 Юность – Динамо С-П 3:2
240 09.10.2013 Динамо-Шинник – Рига 1:4
241 09.10.2013 Молода Гвардія – МХК Хімік 6:3
242 09.10.2013 Енергія К В – Красная Армія 2:1
10.10.2013
243 10.10.2013 Стальні Лиси – Барс 1:2
244 10.10.2013 Толпар – Чайка 6:1
245 10.10.2013 МХК Спартак – Атланти 3:2
246 10.10.2013 Ладья – Реактор 6:5
247 10.10.2013 Срібні Леви – Алмаз 2:4
248 10.10.2013 Динамо-Шинник – Рига 0:3
249 10.10.2013 Юность – Динамо С-П 2:3 ОТ
250 10.10.2013 Молода Гвардія – МХК Хімік 2:4
251 10.10.2013 Енергія К В – Красная Армія 1:3
11.10.2013
252 11.10.2013 Срібні Леви – Алмаз 3:5
253 11.10.2013 Юніор К – Тюменський Легіон 1:6
254 11.10.2013 Сніжні Барси – Мамонти Югри 3:4
255 11.10.2013 Авто – Сибірські Снайпери 3:1
256 11.10.2013 СКА-1946 – Локо 1:4
13.10.2013
257 13.10.2013 Амурські Тигри – Молода Гвардія 4:3 ОТ
258 13.10.2013 Руські Витязі – Ред Бул 1:5
259 13.10.2013 МВД – МХК Спартак 3:2 ОТ
260 13.10.2013 Рига – Капітан 3:2
14.10.2013
261 14.10.2013 Мамонти Югри – Білі Ведмеді 1:2
262 14.10.2013 Амурські Тигри – Молода Гвардія 4:5 ОТ
263 14.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Сніжні Барси 0:2
264 14.10.2013 Кристал Б – Юніор К 6:2
265 14.10.2013 Чайка – Ладья 1:2
266 14.10.2013 Тюменський Легіон – Авто 6:3
267 14.10.2013 Реактор – Олімпія К-Ч 7:2
268 14.10.2013 МХК Хімік – Енергія К В 2:1
269 14.10.2013 Алмаз – Динамо-Шинник 2:3
270 14.10.2013 Челни – Молот 3:4
271 14.10.2013 Барс – Білі Тигри 4:3 ОТ
272 14.10.2013 МВД – МХК Спартак 3:0
273 14.10.2013 СКА-1946 – Срібні Леви 4:2
274 14.10.2013 Рига – Капітан 3:2
275 14.10.2013 Локо – Юность 1:0
15.10.2013
276 15.10.2013 Толпар – Стальні Лиси 2:3 ОТ
277 15.10.2013 Тюменський Легіон – Авто 3:1
278 15.10.2013 Барс – Білі Тигри 12:1
279 15.10.2013 Омські Ястреби – Сибірські Снайпери 5:2
280 15.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Сніжні Барси 2:1 ОТ
281 15.10.2013 Кристал Б – Юніор К 7:0
282 15.10.2013 Мамонти Югри – Білі Ведмеді 4:1
283 15.10.2013 Чайка – Ладья 3:2 ОТ
284 15.10.2013 Реактор – Олімпія К-Ч 4:2
285 15.10.2013 Атланти – Ред Бул 2:4
286 15.10.2013 МХК Хімік – Енергія К В 3:2
287 15.10.2013 Челни – Молот 1:3
288 15.10.2013 Алмаз – Динамо-Шинник 3:0
289 15.10.2013 Локо – Юность 8:0
16.10.2013
290 16.10.2013 Толпар – Стальні Лиси 2:1
291 16.10.2013 Амурські Тигри – МХК Спартак 5:4 ОТ
292 16.10.2013 Омські Ястреби – Сибірські Снайпери 5:4
293 16.10.2013 Атланти – Ред Бул 3:1
294 16.10.2013 МВД – Молода Гвардія 5:1
17.10.2013
295 17.10.2013 Реактор – Молот 2:0
296 17.10.2013 Динамо С-П – Капітан 5:3
297 17.10.2013 МВД – Молода Гвардія 4:3 ОТ
18.10.2013
298 18.10.2013 Амурські Тигри – МХК Спартак 3:1
299 18.10.2013 Реактор – Молот 3:0
300 18.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Юніор К 5:4
301 18.10.2013 Кристал Б – Сніжні Барси 4:1
302 18.10.2013 Тюменський Легіон – Білі Ведмеді 3:2 ОТ
303 18.10.2013 Чайка – Білі Тигри 13:3
304 18.10.2013 Мамонти Югри – Авто 5:3
305 18.10.2013 Атланти – Енергія К В 2:3
306 18.10.2013 Локо – Динамо-Шинник 5:2
307 18.10.2013 Олімпія К-Ч – Челни 4:3
308 18.10.2013 Динамо С-П – Капітан 5:1
309 18.10.2013 МХК Хімік – Ред Бул 3:1
310 18.10.2013 Алмаз – Юность 1:2
311 18.10.2013 Барс – Ладья 7:4
19.10.2013
312 19.10.2013 Кристал Б – Сніжні Барси 0:1
313 19.10.2013 Локо – Динамо-Шинник 4:3 ОТ
314 19.10.2013 Чайка – Білі Тигри 7:2
315 19.10.2013 Атланти – Енергія К В 5:3
316 19.10.2013 Алмаз – Юность 3:0
317 19.10.2013 Олімпія К-Ч – Челни 5:2
318 19.10.2013 Тюменський Легіон – Білі Ведмеді 4:8
319 19.10.2013 Мамонти Югри – Авто 4:5
320 19.10.2013 МХК Хімік – Ред Бул 4:2
20.10.2013
321 20.10.2013 Кузнецькі Ведмеді – Юніор К 3:1
322 20.10.2013 Барс – Ладья 8:3
22.10.2013
323 22.10.2013 Динамо-Шинник – СКА-1946 1:2 ОТ
324 22.10.2013 Юность – Срібні Леви 5:1
23.10.2013
325 23.10.2013 Красная Армія – Атланти 5:4 ОТ
326 23.10.2013 Руські Витязі – Локо 5:3
327 23.10.2013 Капітан – Алмаз 4:3 ОТ
328 23.10.2013 Динамо-Шинник – СКА-1946 3:2 ОТ
329 23.10.2013 Юность – Срібні Леви 2:1
330 23.10.2013 Енергія К В – МВД 5:2
331 23.10.2013 Молода Гвардія – МХК Спартак 1:2
332 23.10.2013 Ред Бул – Амурські Тигри 8:2
24.10.2013
333 24.10.2013 Омські Ястреби – Тюменський Легіон 2:0
334 24.10.2013 Молот – Чайка 1:4
335 24.10.2013 Сибірські Снайпери – Мамонти Югри 3:4
336 24.10.2013 Білі Тигри – Толпар 3:2
337 24.10.2013 Руські Витязі – Локо 2:1 ОТ
338 24.10.2013 Сніжні Барси – Юніор К 4:2
339 24.10.2013 Білі Ведмеді – Кристал Б 3:2
340 24.10.2013 Красная Армія – Атланти 6:5
341 24.10.2013 Авто – Кузнецькі Ведмеді 5:2
342 24.10.2013 Ладья – Стальні Лиси 3:4 ОТ
343 24.10.2013 Олімпія К-Ч – Барс 2:6
344 24.10.2013 Капітан – Алмаз 2:4
345 24.10.2013 Енергія К В – МВД 6:7 ОТ
346 24.10.2013 Молода Гвардія – МХК Спартак 0:6
347 24.10.2013 Ред Бул – Амурські Тигри 5:1
25.10.2013
348 25.10.2013 Ладья – Стальні Лиси 1:4
349 25.10.2013 Омські Ястреби – Тюменський Легіон 4:3
350 25.10.2013 Молот – Чайка 3:2 ОТ
351 25.10.2013 Сибірські Снайпери – Мамонти Югри 1:4
352 25.10.2013 Сніжні Барси – Юніор К 3:5
353 25.10.2013 Білі Ведмеді – Кристал Б 3:2
354 25.10.2013 Білі Тигри – Толпар 2:6
355 25.10.2013 Авто – Кузнецькі Ведмеді 2:3
356 25.10.2013 Реактор – Челни 3:2
357 25.10.2013 Олімпія К-Ч – Барс 1:4
358 25.10.2013 Рига – Динамо С-П 7:5
26.10.2013
359 26.10.2013 Реактор – Челни 6:3
360 26.10.2013 Динамо-Шинник – Срібні Леви 1:3
361 26.10.2013 Юность – СКА-1946 2:6
27.10.2013
362 27.10.2013 Омські Ястреби – Мамонти Югри 3:2
363 27.10.2013 Руські Витязі – Алмаз 6:2
364 27.10.2013 Красная Армія – МХК Хімік 4:2
365 27.10.2013 Юность – СКА-1946 3:4
366 27.10.2013 Динамо-Шинник – Срібні Леви 3:0
367 27.10.2013 Авто – Кристал Б 4:3
368 27.10.2013 Капітан – Локо 3:4 ОТ
369 27.10.2013 Рига – Динамо С-П 4:1
370 27.10.2013 Енергія К В – Амурські Тигри 6:1
371 27.10.2013 Ред Бул – МВД 1:2
28.10.2013
372 28.10.2013 Молот – Барс 1:4
373 28.10.2013 Сибірські Снайпери – Тюменський Легіон 4:1
374 28.10.2013 Білі Ведмеді – Кузнецькі Ведмеді 4:1
375 28.10.2013 Білі Тигри – Стальні Лиси 1:4
376 28.10.2013 Красная Армія – МХК Хімік 3:0
377 28.10.2013 Руські Витязі – Алмаз 3:2
378 28.10.2013 Ладья – Толпар 2:4
379 28.10.2013 Олімпія К-Ч – Чайка 1:4
380 28.10.2013 Капітан – Локо 1:8
381 28.10.2013 Енергія К В – Амурські Тигри 2:0
382 28.10.2013 Ред Бул – МВД 2:6
29.10.2013
383 29.10.2013 Омські Ястреби – Мамонти Югри 4:2
384 29.10.2013 Молот – Барс 3:4
385 29.10.2013 Сибірські Снайпери – Тюменський Легіон 5:2
386 29.10.2013 Білі Ведмеді – Кузнецькі Ведмеді 1:2 ОТ
387 29.10.2013 Авто – Кристал Б 4:6
388 29.10.2013 Білі Тигри – Стальні Лиси 1:6
389 29.10.2013 Ладья – Толпар 2:4
390 29.10.2013 Олімпія К-Ч – Чайка 3:2 ОТ
30.10.2013
391 30.10.2013 МХК Спартак – Ред Бул 3:2
392 30.10.2013 Динамо-Шинник – Юность 2:1
31.10.2013
393 31.10.2013 МХК Спартак – Ред Бул 4:1
394 31.10.2013 Динамо С-П – Руські Витязі 2:3 ОТ
395 31.10.2013 Динамо-Шинник – Юность 3:7
01.11.2013
396 01.11.2013 Динамо С-П – Руські Витязі 4:2
02.11.2013
397 02.11.2013 Амурські Тигри – Красная Армія 2:3 ОТ
398 02.11.2013 Кристал Б – Сибірські Снайпери 4:0
399 02.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Омські Ястреби 0:5
400 02.11.2013 Стальні Лиси – Молот 4:2
401 02.11.2013 Толпар – Олімпія К-Ч 7:1
402 02.11.2013 Барс – Реактор 0:2
403 02.11.2013 Чайка – Челни 4:2
404 02.11.2013 Юніор К – Білі Ведмеді 1:5
405 02.11.2013 Сніжні Барси – Авто 2:1 ОТ
03.11.2013
406 03.11.2013 Кристал Б – Сибірські Снайпери 7:3
407 03.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Омські Ястреби 1:4
408 03.11.2013 Толпар – Олімпія К-Ч 8:2
409 03.11.2013 Стальні Лиси – Молот 4:3
410 03.11.2013 Чайка – Челни 3:2
411 03.11.2013 Локо – Рига 2:1
412 03.11.2013 СКА-1946 – Капітан 4:2
413 03.11.2013 Тюменський Легіон – Мамонти Югри 1:3
414 03.11.2013 Білі Тигри – Ладья 5:4 ОТ
415 03.11.2013 Сніжні Барси – Авто 1:3
416 03.11.2013 Юніор К – Білі Ведмеді 1:5
417 03.11.2013 Амурські Тигри – Красная Армія 2:5
04.11.2013
418 04.11.2013 МХК Спартак – Енергія К В 4:3 ОТ
419 04.11.2013 Локо – Рига 2:1
420 04.11.2013 Атланти – МХК Хімік 4:1
421 04.11.2013 Барс – Реактор 1:0 ОТ
422 04.11.2013 Алмаз – Динамо С-П 2:4
423 04.11.2013 Срібні Леви – Руські Витязі 1:2
424 04.11.2013 Білі Тигри – Ладья 4:5
425 04.11.2013 Тюменський Легіон – Мамонти Югри 4:7
05.11.2013
426 05.11.2013 МХК Спартак – Енергія К В 2:1
427 05.11.2013 Алмаз – Динамо С-П 4:3 ОТ
428 05.11.2013 СКА-1946 – Капітан 5:2
06.11.2013
429 06.11.2013 Барс – Челни 4:1
430 06.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Сибірські Снайпери 3:5
431 06.11.2013 Стальні Лиси – Олімпія К-Ч 4:1
432 06.11.2013 Кристал Б – Омські Ястреби 3:5
433 06.11.2013 Юніор К – Авто 2:3
434 06.11.2013 Толпар – Молот 5:2
435 06.11.2013 Сніжні Барси – Білі Ведмеді 0:6
436 06.11.2013 Атланти – МХК Хімік 8:3
437 06.11.2013 Чайка – Реактор 5:3
438 06.11.2013 Срібні Леви – Руські Витязі 0:2
439 06.11.2013 МВД – Красная Армія 5:1
07.11.2013
440 07.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Сибірські Снайпери 1:2 ОТ
441 07.11.2013 Кристал Б – Омські Ястреби 1:3
442 07.11.2013 Стальні Лиси – Олімпія К-Ч 4:5
443 07.11.2013 Юніор К – Авто 2:5
444 07.11.2013 Толпар – Молот 6:1
445 07.11.2013 Сніжні Барси – Білі Ведмеді 0:2
446 07.11.2013 Алмаз – Рига 0:1
447 07.11.2013 Барс – Челни 4:2
448 07.11.2013 Чайка – Реактор 3:4 ОТ
449 07.11.2013 МВД – Красная Армія 6:3
450 07.11.2013 Срібні Леви – Капітан 5:4
08.11.2013
451 08.11.2013 Локо – Динамо С-П 2:6
452 08.11.2013 Алмаз – Рига 4:2
453 08.11.2013 СКА-1946 – Руські Витязі 1:6
09.11.2013
454 09.11.2013 Локо – Динамо С-П 6:0
455 09.11.2013 Срібні Леви – Капітан 2:1
10.11.2013
456 10.11.2013 СКА-1946 – Руські Витязі 5:3
457 10.11.2013 Атланти – Амурські Тигри 7:2
458 10.11.2013 МХК Хімік – МВД 3:1
11.11.2013
459 11.11.2013 Омські Ястреби – Сніжні Барси 3:2
460 11.11.2013 Сибірські Снайпери – Юніор К 6:2
461 11.11.2013 МХК Спартак – Юность 0:2
462 11.11.2013 Атланти – Амурські Тигри 3:1
463 11.11.2013 Реактор – Толпар 3:5
464 11.11.2013 Челни – Стальні Лиси 2:5
465 11.11.2013 МХК Хімік – МВД 1:2
12.11.2013
466 12.11.2013 Омські Ястреби – Сніжні Барси 5:0
467 12.11.2013 Молот – Ладья 1:4
468 12.11.2013 Авто – Білі Ведмеді 3:1
469 12.11.2013 Сибірські Снайпери – Юніор К 4:1
470 12.11.2013 Мамонти Югри – Кристал Б 3:4
471 12.11.2013 Тюменський Легіон – Кузнецькі Ведмеді 5:0
472 12.11.2013 Реактор – Толпар 5:3
473 12.11.2013 Челни – Стальні Лиси 1:3
474 12.11.2013 Барс – Чайка 0:4
475 12.11.2013 Олімпія К-Ч – Білі Тигри 2:1
13.11.2013
476 13.11.2013 Авто – Білі Ведмеді 0:5
477 13.11.2013 Молот – Ладья 2:3
478 13.11.2013 Мамонти Югри – Кристал Б 5:2
479 13.11.2013 Руські Витязі – Юность 4:3
480 13.11.2013 Тюменський Легіон – Кузнецькі Ведмеді 5:2
481 13.11.2013 Атланти – МВД 0:2
482 13.11.2013 Барс – Чайка 4:1
483 13.11.2013 Динамо С-П – СКА-1946 7:1
484 13.11.2013 Олімпія К-Ч – Білі Тигри 3:4
485 13.11.2013 Капітан – Динамо-Шинник 2:3 ОТ
486 13.11.2013 Рига – Срібні Леви 0:5
487 13.11.2013 Алмаз – Локо 2:1
14.11.2013
488 14.11.2013 Сибірські Снайпери – Сніжні Барси 7:1
489 14.11.2013 Руські Витязі – Юность 5:2
490 14.11.2013 Красная Армія – Молода Гвардія 4:5
491 14.11.2013 Реактор – Стальні Лиси 2:4
492 14.11.2013 МХК Хімік – Амурські Тигри 6:0
493 14.11.2013 Алмаз – Локо 3:4
494 14.11.2013 Динамо С-П – СКА-1946 1:7
495 14.11.2013 Капітан – Динамо-Шинник 0:5
496 14.11.2013 Рига – Срібні Леви 5:3
497 14.11.2013 Ред Бул – Енергія К В 2:3 ОТ
15.11.2013
498 15.11.2013 Омські Ястреби – Юніор К 10:0
499 15.11.2013 Ред Бул – Енергія К В 2:1 ОТ
500 15.11.2013 Атланти – МВД 2:4
501 15.11.2013 Челни – Толпар 1:6
502 15.11.2013 МХК Хімік – Амурські Тигри 6:4
16.11.2013
503 16.11.2013 Омські Ястреби – Юніор К 11:2
504 16.11.2013 Молот – Білі Тигри 7:1
505 16.11.2013 Тюменський Легіон – Кристал Б 1:2
506 16.11.2013 Красная Армія – Молода Гвардія 7:4
507 16.11.2013 Реактор – Стальні Лиси 1:2
508 16.11.2013 Сибірські Снайпери – Сніжні Барси 2:0
509 16.11.2013 Олімпія К-Ч – Ладья 3:1
510 16.11.2013 Мамонти Югри – Кузнецькі Ведмеді 7:3
511 16.11.2013 Капітан – Юность 1:4
512 16.11.2013 Челни – Толпар 4:6
17.11.2013
513 17.11.2013 Молот – Білі Тигри 6:1
514 17.11.2013 Динамо С-П – Срібні Леви 1:3
515 17.11.2013 Руські Витязі – Динамо-Шинник 2:3 ОТ
516 17.11.2013 Олімпія К-Ч – Ладья 1:2
517 17.11.2013 Мамонти Югри – Кузнецькі Ведмеді 9:3
518 17.11.2013 Тюменський Легіон – Кристал Б 3:4
519 17.11.2013 Капітан – Юность 3:5
520 17.11.2013 Рига – СКА-1946 3:2
18.11.2013
521 18.11.2013 Красная Армія – МХК Спартак 5:4
522 18.11.2013 Руські Витязі – Динамо-Шинник 3:2
523 18.11.2013 Динамо С-П – Срібні Леви 2:1 ОТ
524 18.11.2013 Рига – СКА-1946 4:2
20.11.2013
525 20.11.2013 Красная Армія – МХК Спартак 2:1 ОТ
21.11.2013
526 21.11.2013 Сніжні Барси – Реактор 3:2
527 21.11.2013 Білі Ведмеді – Чайка 3:2
528 21.11.2013 Авто – Барс 2:3
529 21.11.2013 Юніор К – Челни 4:5 ОТ
22.11.2013
530 22.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Олімпія К-Ч 6:0
531 22.11.2013 МВД – Руські Витязі 6:1
532 22.11.2013 Стальні Лиси – Сибірські Снайпери 3:5
533 22.11.2013 Кристал Б – Молот 8:5
534 22.11.2013 Толпар – Омські Ястреби 2:3 ОТ
535 22.11.2013 Білі Тигри – Тюменський Легіон 2:1 ОТ
536 22.11.2013 Ладья – Мамонти Югри 1:3
537 22.11.2013 Динамо-Шинник – Атланти 3:2
538 22.11.2013 Юность – МХК Хімік 3:2 ОТ
539 22.11.2013 Енергія К В – Локо 2:3 ОТ
540 22.11.2013 Ред Бул – Алмаз 2:3
23.11.2013
541 23.11.2013 Авто – Чайка 3:1
542 23.11.2013 Білі Ведмеді – Барс 3:2 ОТ
543 23.11.2013 МХК Спартак – Рига 3:1
544 23.11.2013 СКА-1946 – Красная Армія 2:5
545 23.11.2013 Сніжні Барси – Челни 2:3
546 23.11.2013 Юніор К – Реактор 3:5
547 23.11.2013 Молода Гвардія – Динамо С-П 2:7
548 23.11.2013 Амурські Тигри – Капітан 4:2
24.11.2013
549 24.11.2013 Кристал Б – Олімпія К-Ч 3:0
550 24.11.2013 Кузнецькі Ведмеді – Молот 4:0
551 24.11.2013 Стальні Лиси – Омські Ястреби 2:6
552 24.11.2013 Толпар – Сибірські Снайпери 3:6
553 24.11.2013 Ладья – Тюменський Легіон 3:2
554 24.11.2013 Юность – Атланти 2:1
555 24.11.2013 Динамо-Шинник – МХК Хімік 3:4 ОТ
556 24.11.2013 Білі Тигри – Мамонти Югри 3:5
557 24.11.2013 Ред Бул – Локо 3:5
25.11.2013
558 25.11.2013 Амурські Тигри – Руські Витязі 2:5
559 25.11.2013 Срібні Леви – Красная Армія 0:6
560 25.11.2013 МХК Спартак – Динамо С-П 3:0
561 25.11.2013 Енергія К В – Алмаз 4:2
562 25.11.2013 МВД – Капітан 4:2
563 25.11.2013 Молода Гвардія – Рига 1:2
27.11.2013
564 27.11.2013 Омські Ястреби – Білі Тигри 7:2
565 27.11.2013 Авто – Толпар 7:4
566 27.11.2013 Сибірські Снайпери – Ладья 3:0
567 27.11.2013 Білі Ведмеді – Стальні Лиси 5:2
568 27.11.2013 Чайка – Юніор К 6:3
569 27.11.2013 Реактор – Кузнецькі Ведмеді 6:2
570 27.11.2013 Барс – Сніжні Барси 2:0
571 27.11.2013 Челни – Кристал Б 4:5
572 27.11.2013 Локо – Молода Гвардія 2:1 ОТ
28.11.2013
573 28.11.2013 Молот – Мамонти Югри 1:3
574 28.11.2013 Красная Армія – Динамо-Шинник 5:3
575 28.11.2013 Алмаз – МХК Спартак 3:1
576 28.11.2013 Динамо С-П – Амурські Тигри 6:2
577 28.11.2013 Олімпія К-Ч – Тюменський Легіон 2:1 ОТ
578 28.11.2013 Капітан – Атланти 1:5
579 28.11.2013 Енергія К В – Срібні Леви 3:1
580 28.11.2013 Рига – МВД 3:4 ОТ
581 28.11.2013 Ред Бул – СКА-1946 7:3
29.11.2013
582 29.11.2013 Омські Ястреби – Ладья 7:1
583 29.11.2013 Авто – Стальні Лиси 3:2
584 29.11.2013 Сибірські Снайпери – Білі Тигри 7:5
585 29.11.2013 Білі Ведмеді – Толпар 5:3
586 29.11.2013 Руські Витязі – МХК Хімік 2:1
587 29.11.2013 Чайка – Сніжні Барси 3:2
588 29.11.2013 Реактор – Кристал Б 1:3
589 29.11.2013 Челни – Кузнецькі Ведмеді 2:1 ОТ
590 29.11.2013 Барс – Юніор К 9:0
591 29.11.2013 Алмаз – Молода Гвардія 2:1
30.11.2013
592 30.11.2013 Молот – Тюменський Легіон 0:2
593 30.11.2013 Красная Армія – Юность 5:2
594 30.11.2013 Динамо С-П – МВД 1:6
595 30.11.2013 Локо – МХК Спартак 4:1
596 30.11.2013 Олімпія К-Ч – Мамонти Югри 3:8
597 30.11.2013 Рига – Амурські Тигри 2:1
598 30.11.2013 Ред Бул – Срібні Леви 5:2
599 30.11.2013 Енергія К В – СКА-1946 3:1
01.12.2013
600 01.12.2013 Руські Витязі – Атланти 2:3
601 01.12.2013 Капітан – МХК Хімік 1:3
02.12.2013
602 02.12.2013 Толпар – Сніжні Барси 9:0
03.12.2013
603 03.12.2013 Атланти – Динамо С-П 2:1
604 03.12.2013 МХК Хімік – Рига 3:1
605 03.12.2013 МВД – Алмаз 2:1
606 03.12.2013 СКА-1946 – МХК Спартак 3:4 ОТ
607 03.12.2013 Ред Бул – Юность 3:1
04.12.2013
608 04.12.2013 Стальні Лиси – Юніор К 5:1
609 04.12.2013 Срібні Леви – МХК Спартак 2:3
05.12.2013
610 05.12.2013 Амурські Тигри – Алмаз 1:4
611 05.12.2013 Кузнецькі Ведмеді – Барс 1:3
612 05.12.2013 Омські Ястреби – Олімпія К-Ч 8:0
613 05.12.2013 Кристал Б – Чайка 2:1 ОТ
614 05.12.2013 Сибірські Снайпери – Молот 3:2
615 05.12.2013 Тюменський Легіон – Реактор 2:4
616 05.12.2013 Красная Армія – Капітан 5:0
617 05.12.2013 Білі Тигри – Авто 2:5
618 05.12.2013 Атланти – Рига 3:4
619 05.12.2013 МХК Хімік – Динамо С-П 2:3
620 05.12.2013 Ладья – Білі Ведмеді 3:4
621 05.12.2013 МВД – Локо 4:1
622 05.12.2013 Мамонти Югри – Челни 6:1
06.12.2013
623 06.12.2013 Толпар – Юніор К 6:3
07.12.2013
624 07.12.2013 Амурські Тигри – Локо 2:9
625 07.12.2013 Кузнецькі Ведмеді – Чайка 4:2
626 07.12.2013 Кристал Б – Барс 1:3
627 07.12.2013 Омські Ястреби – Молот 1:3
628 07.12.2013 Ладья – Авто 3:2
629 07.12.2013 Красная Армія – Руські Витязі 2:4
630 07.12.2013 Сибірські Снайпери – Олімпія К-Ч 5:2
631 07.12.2013 Білі Тигри – Білі Ведмеді 4:5
632 07.12.2013 Тюменський Легіон – Челни 5:2
633 07.12.2013 Мамонти Югри – Реактор 4:2
10.12.2013
634 10.12.2013 Амурські Тигри – СКА-1946 3:2
635 10.12.2013 Кузнецькі Ведмеді – Толпар 5:4 ОТ
636 10.12.2013 Кристал Б – Стальні Лиси 4:2
637 10.12.2013 Локо – МХК Хімік 6:1
638 10.12.2013 Алмаз – Атланти 4:1
639 10.12.2013 МВД – Срібні Леви 5:0
11.12.2013
640 11.12.2013 Руські Витязі – Енергія К В 0:1
641 11.12.2013 Динамо С-П – Красная Армія 5:4 ОТ
12.12.2013
642 12.12.2013 Кристал Б – Толпар 5:2
643 12.12.2013 Амурські Тигри – Срібні Леви 2:1
644 12.12.2013 Молот – Білі Ведмеді 2:4
645 12.12.2013 Кузнецькі Ведмеді – Стальні Лиси 4:7
646 12.12.2013 Юніор К – Ладья 2:4
647 12.12.2013 Челни – Сибірські Снайпери 3:4
648 12.12.2013 Чайка – Мамонти Югри 4:3
649 12.12.2013 Реактор – Омські Ястреби 3:4
650 12.12.2013 Локо – Атланти 5:3
651 12.12.2013 Олімпія К-Ч – Авто 1:4
652 12.12.2013 Алмаз – МХК Хімік 3:1
653 12.12.2013 Барс – Тюменський Легіон 4:0
654 12.12.2013 МВД – СКА-1946 4:1
13.12.2013
655 13.12.2013 Рига – Красная Армія 2:1
656 13.12.2013 Капітан – Енергія К В 1:2
14.12.2013
657 14.12.2013 Молот – Авто 3:1
658 14.12.2013 Реактор – Сибірські Снайпери 2:0
659 14.12.2013 Барс – Мамонти Югри 1:2 ОТ
660 14.12.2013 Чайка – Тюменський Легіон 0:3
661 14.12.2013 Олімпія К-Ч – Білі Ведмеді 1:5
662 14.12.2013 Юніор К – Білі Тигри 4:3
663 14.12.2013 Челни – Омські Ястреби 4:1
19.12.2013
664 19.12.2013 Енергія К В – Юность 7:1
20.12.2013
665 20.12.2013 СКА-1946 – Молода Гвардія 4:1
21.12.2013
666 21.12.2013 Срібні Леви – Молода Гвардія 3:2
22.12.2013
667 22.12.2013 Сніжні Барси – Білі Тигри 9:3
24.12.2013
668 24.12.2013 Рига – Руські Витязі 3:6
669 24.12.2013 Молода Гвардія – Динамо-Шинник 3:4
25.12.2013
670 25.12.2013 Рига – Руські Витязі 4:2
26.12.2013
671 26.12.2013 МХК Спартак – Динамо-Шинник 2:1
672 26.12.2013 Молода Гвардія – Юность 7:2
28.12.2013
673 28.12.2013 Динамо-Шинник – Ред Бул 5:6 ОТ
29.12.2013
674 29.12.2013 Юность – Ред Бул 2:1 ОТ
04.01.2014
675 04.01.2014 Молода Гвардія – Ред Бул 4:3
05.01.2014
676 05.01.2014 Динамо-Шинник – Енергія К В 2:4
677 05.01.2014 Молода Гвардія – Ред Бул 3:4 ОТ
06.01.2014
678 06.01.2014 Стальні Лиси – Сніжні Барси 4:3 ОТ
679 06.01.2014 СКА-1946 – Срібні Леви 4:1
680 06.01.2014 Юность – Енергія К В 0:2
08.01.2014
681 08.01.2014 Омські Ястреби – Барс 1:0
682 08.01.2014 Сніжні Барси – Олімпія К-Ч 4:2
683 08.01.2014 Толпар – Тюменський Легіон 5:3
684 08.01.2014 Стальні Лиси – Мамонти Югри 2:7
685 08.01.2014 Білі Ведмеді – Челни 10:2
686 08.01.2014 СКА-1946 – Атланти 4:2
687 08.01.2014 Сибірські Снайпери – Чайка 5:3
688 08.01.2014 Красная Армія – Алмаз 5:3
689 08.01.2014 Юніор К – Молот 1:2
690 08.01.2014 Білі Тигри – Кузнецькі Ведмеді 3:4
691 08.01.2014 Авто – Реактор 4:3
692 08.01.2014 Ладья – Кристал Б 1:5
693 08.01.2014 Юность – МВД 1:3
694 08.01.2014 Динамо-Шинник – Амурські Тигри 4:3 ОТ
695 08.01.2014 Молода Гвардія – Капітан 5:0
696 08.01.2014 Енергія К В – Рига 4:2
697 08.01.2014 Ред Бул – Динамо С-П 2:6
09.01.2014
698 09.01.2014 МХК Спартак – Руські Витязі 2:1 ОТ
699 09.01.2014 Срібні Леви – МХК Хімік 4:1
10.01.2014
700 10.01.2014 Омські Ястреби – Чайка 4:1
701 10.01.2014 Авто – Челни 3:2
702 10.01.2014 Стальні Лиси – Тюменський Легіон 2:0
703 10.01.2014 Сибірські Снайпери – Барс 1:4
704 10.01.2014 Толпар – Мамонти Югри 4:5
705 10.01.2014 Білі Тигри – Кристал Б 4:3 ОТ
706 10.01.2014 Юніор К – Олімпія К-Ч 6:3
707 10.01.2014 Сніжні Барси – Молот 6:2
708 10.01.2014 Красная Армія – Локо 1:4
709 10.01.2014 Білі Ведмеді – Реактор 4:1
710 10.01.2014 Ред Бул – Рига 4:2
711 10.01.2014 Ладья – Кузнецькі Ведмеді 3:2
712 10.01.2014 Срібні Леви – Атланти 3:2 ОТ
713 10.01.2014 Динамо-Шинник – МВД 1:6
714 10.01.2014 Юность – Амурські Тигри 4:3
715 10.01.2014 Енергія К В – Динамо С-П 5:4 ОТ
11.01.2014
716 11.01.2014 МХК Спартак – Капітан 3:2
717 11.01.2014 СКА-1946 – МХК Хімік 5:6
718 11.01.2014 Молода Гвардія – Руські Витязі 1:3
13.01.2014
719 13.01.2014 Омські Ястреби – Авто 3:1
720 13.01.2014 Реактор – Білі Тигри 5:2
721 13.01.2014 Капітан – Ред Бул 3:2
14.01.2014
722 14.01.2014 Мамонти Югри – Юніор К 6:2
723 14.01.2014 МВД – Амурські Тигри 8:0
724 14.01.2014 Сибірські Снайпери – Білі Ведмеді 4:3 ОТ
725 14.01.2014 Чайка – Стальні Лиси 0:1 ОТ
726 14.01.2014 Тюменський Легіон – Сніжні Барси 1:3
727 14.01.2014 Атланти – Молода Гвардія 4:1
728 14.01.2014 Локо – Срібні Леви 7:1
729 14.01.2014 Алмаз – СКА-1946 4:3
730 14.01.2014 Барс – Толпар 2:1
731 14.01.2014 Челни – Ладья 2:5
732 14.01.2014 Динамо С-П – Динамо-Шинник 3:0
733 14.01.2014 МХК Хімік – МХК Спартак 0:4
734 14.01.2014 Рига – Юность 3:0
15.01.2014
735 15.01.2014 Красная Армія – Ред Бул 7:1
736 15.01.2014 МВД – Амурські Тигри 7:1
737 15.01.2014 Омські Ястреби – Авто 7:3
738 15.01.2014 Кристал Б – Кузнецькі Ведмеді 5:4
739 15.01.2014 Молот – Олімпія К-Ч 3:4
740 15.01.2014 Сибірські Снайпери – Білі Ведмеді 2:4
741 15.01.2014 Чайка – Стальні Лиси 3:2
742 15.01.2014 Мамонти Югри – Юніор К 3:2
743 15.01.2014 Тюменський Легіон – Сніжні Барси 0:3
744 15.01.2014 Реактор – Білі Тигри 6:2
745 15.01.2014 Барс – Толпар 6:4
746 15.01.2014 Челни – Ладья 5:3
747 15.01.2014 Динамо С-П – Динамо-Шинник 2:1
748 15.01.2014 МХК Хімік – МХК Спартак 1:2
749 15.01.2014 Рига – Юность 2:1
16.01.2014
750 16.01.2014 Кристал Б – Кузнецькі Ведмеді 5:4 ОТ
751 16.01.2014 Молот – Олімпія К-Ч 3:4 ОТ
752 16.01.2014 Красная Армія – Ред Бул 5:1
753 16.01.2014 Руські Витязі – Капітан 5:1
754 16.01.2014 Атланти – Молода Гвардія 2:4
755 16.01.2014 Локо – Срібні Леви 6:1
756 16.01.2014 Алмаз – СКА-1946 1:0 ОТ
17.01.2014
757 17.01.2014 Омські Ястреби – Білі Ведмеді 2:3
758 17.01.2014 Руські Витязі – Капітан 1:4
759 17.01.2014 Челни – Білі Тигри 4:2
18.01.2014
760 18.01.2014 Мамонти Югри – Сніжні Барси 6:3
761 18.01.2014 Барс – Стальні Лиси 6:5 ОТ
762 18.01.2014 Атланти – МХК Спартак 3:4 ОТ
763 18.01.2014 Чайка – Толпар 3:1
764 18.01.2014 Локо – СКА-1946 4:1
765 18.01.2014 Реактор – Ладья 4:0
766 18.01.2014 Динамо С-П – Юность 4:2
767 18.01.2014 Красная Армія – Енергія К В 6:4
768 18.01.2014 Алмаз – Срібні Леви 2:3
769 18.01.2014 Сибірські Снайпери – Авто 4:1
770 18.01.2014 Тюменський Легіон – Юніор К 3:1
771 18.01.2014 Челни – Білі Тигри 2:3
772 18.01.2014 МХК Хімік – Молода Гвардія 2:1
773 18.01.2014 Рига – Динамо-Шинник 1:0
19.01.2014
774 19.01.2014 Омські Ястреби – Білі Ведмеді 3:1
775 19.01.2014 Барс – Стальні Лиси 1:2 ОТ
776 19.01.2014 Чайка – Толпар 2:3
777 19.01.2014 Динамо С-П – Юность 0:3
778 19.01.2014 Реактор – Ладья 3:2
779 19.01.2014 Сибірські Снайпери – Авто 4:5
780 19.01.2014 Мамонти Югри – Сніжні Барси 1:4
781 19.01.2014 Тюменський Легіон – Юніор К 4:6
782 19.01.2014 Рига – Динамо-Шинник 0:1
20.01.2014
783 20.01.2014 Красная Армія – Енергія К В 4:5 ОТ
784 20.01.2014 Атланти – МХК Спартак 0:1
785 20.01.2014 Локо – СКА-1946 6:2
786 20.01.2014 Алмаз – Срібні Леви 3:2
787 20.01.2014 МХК Хімік – Молода Гвардія 3:4 ОТ
23.01.2014
788 23.01.2014 Молот – Челни 6:5 ОТ
789 23.01.2014 Авто – Тюменський Легіон 2:3 ОТ
790 23.01.2014 Юніор К – Кристал Б 4:3 ОТ
791 23.01.2014 Білі Тигри – Барс 0:5
792 23.01.2014 Сніжні Барси – Кузнецькі Ведмеді 1:3
793 23.01.2014 Ладья – Чайка 3:5
794 23.01.2014 Олімпія К-Ч – Реактор 3:5
795 23.01.2014 Енергія К В – МХК Хімік 7:0
24.01.2014
796 24.01.2014 Юніор К – Кристал Б 2:3
797 24.01.2014 Молот – Челни 3:0
798 24.01.2014 Стальні Лиси – Толпар 4:3 ОТ
799 24.01.2014 Сибірські Снайпери – Омські Ястреби 7:8 ОТ
800 24.01.2014 Білі Ведмеді – Мамонти Югри 3:0
801 24.01.2014 Білі Тигри – Барс 1:6
802 24.01.2014 МХК Спартак – МВД 4:3 ОТ
803 24.01.2014 Руські Витязі – Рига 2:1
804 24.01.2014 Сніжні Барси – Кузнецькі Ведмеді 2:5
805 24.01.2014 Ладья – Чайка 1:4
806 24.01.2014 Олімпія К-Ч – Реактор 3:5
807 24.01.2014 Капітан – Динамо С-П 1:2 ОТ
808 24.01.2014 Динамо-Шинник – Алмаз 3:2
809 24.01.2014 Юность – Локо 1:2
810 24.01.2014 Молода Гвардія – Амурські Тигри 6:0
811 24.01.2014 Ред Бул – Атланти 4:0
25.01.2014
812 25.01.2014 Авто – Тюменський Легіон 1:2
813 25.01.2014 Стальні Лиси – Толпар 4:2
814 25.01.2014 Білі Ведмеді – Мамонти Югри 3:2
815 25.01.2014 Руські Витязі – Рига 1:0
816 25.01.2014 Срібні Леви – СКА-1946 3:9
817 25.01.2014 Юность – Локо 3:2
818 25.01.2014 Динамо-Шинник – Алмаз 0:4
819 25.01.2014 Капітан – Динамо С-П 5:6 ОТ
820 25.01.2014 Енергія К В – МХК Хімік 2:1 ОТ
821 25.01.2014 Ред Бул – Атланти 2:1 ОТ
26.01.2014
822 26.01.2014 МХК Спартак – МВД 4:1
823 26.01.2014 Срібні Леви – СКА-1946 2:3
824 26.01.2014 Сибірські Снайпери – Омські Ястреби 2:1
825 26.01.2014 Молода Гвардія – Амурські Тигри 7:1
27.01.2014
826 27.01.2014 Молот – Реактор 3:5
827 27.01.2014 Білі Тигри – Чайка 2:5
828 27.01.2014 Юніор К – Кузнецькі Ведмеді 1:3
829 27.01.2014 Руські Витязі – Динамо С-П 3:1
830 27.01.2014 Сніжні Барси – Кристал Б 4:3
831 27.01.2014 Челни – Олімпія К-Ч 4:2
832 27.01.2014 Ладья – Барс 2:4
833 27.01.2014 Енергія К В – Атланти 2:5
28.01.2014
834 28.01.2014 Авто – Мамонти Югри 2:6
835 28.01.2014 Молот – Реактор 1:0
836 28.01.2014 Молода Гвардія – МВД 1:5
837 28.01.2014 Юніор К – Кузнецькі Ведмеді 2:5
838 28.01.2014 Білі Ведмеді – Тюменський Легіон 2:0
839 28.01.2014 Білі Тигри – Чайка 1:2 ОТ
840 28.01.2014 МХК Спартак – Амурські Тигри 3:0
841 28.01.2014 Ладья – Барс 1:6
842 28.01.2014 Олімпія К-Ч – Челни 0:1
843 28.01.2014 Капітан – Рига 2:4
844 28.01.2014 Динамо-Шинник – Локо 3:6
845 28.01.2014 Юность – Алмаз 4:3 ОТ
846 28.01.2014 Ред Бул – МХК Хімік 3:5
29.01.2014
847 29.01.2014 МХК Спартак – Амурські Тигри 5:2
848 29.01.2014 Авто – Мамонти Югри 3:7
849 29.01.2014 Молода Гвардія – МВД 1:5
850 29.01.2014 Білі Ведмеді – Тюменський Легіон 3:1
851 29.01.2014 Руські Витязі – Динамо С-П 5:1
852 29.01.2014 Сніжні Барси – Кристал Б 1:5
853 29.01.2014 Капітан – Рига 3:2
854 29.01.2014 Динамо-Шинник – Локо 3:4 ОТ
855 29.01.2014 Юность – Алмаз 0:5
856 29.01.2014 Енергія К В – Атланти 1:4
857 29.01.2014 Ред Бул – МХК Хімік 3:4
03.02.2014
858 03.02.2014 Амурські Тигри – Ред Бул 1:3
859 03.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Авто 3:2
860 03.02.2014 Кристал Б – Білі Ведмеді 5:3
861 03.02.2014 Стальні Лиси – Ладья 3:4 ОТ
862 03.02.2014 Толпар – Білі Тигри 3:2
863 03.02.2014 Чайка – Молот 3:4 ОТ
864 03.02.2014 Мамонти Югри – Сибірські Снайпери 4:0
865 03.02.2014 Тюменський Легіон – Омські Ястреби 1:5
866 03.02.2014 Атланти – Красная Армія 3:2
867 03.02.2014 Алмаз – Капітан 2:0
868 03.02.2014 Барс – Олімпія К-Ч 2:0
869 03.02.2014 МВД – Енергія К В 3:4
870 03.02.2014 СКА-1946 – Динамо-Шинник 3:1
871 03.02.2014 Локо – Руські Витязі 4:1
04.02.2014
872 04.02.2014 Амурські Тигри – Ред Бул 4:1
873 04.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Авто 5:4 ОТ
874 04.02.2014 Стальні Лиси – Ладья 8:1
875 04.02.2014 Кристал Б – Білі Ведмеді 4:3 ОТ
876 04.02.2014 Толпар – Білі Тигри 3:0
877 04.02.2014 Юніор К – Сніжні Барси 2:1 ОТ
878 04.02.2014 Чайка – Молот 1:2
879 04.02.2014 Мамонти Югри – Сибірські Снайпери 6:3
880 04.02.2014 Тюменський Легіон – Омські Ястреби 4:5
881 04.02.2014 МХК Спартак – Молода Гвардія 4:0
882 04.02.2014 Атланти – Красная Армія 1:4
883 04.02.2014 Алмаз – Капітан 5:2
884 04.02.2014 Челни – Реактор 1:3
885 04.02.2014 Барс – Олімпія К-Ч 7:3
886 04.02.2014 Динамо С-П – Рига 3:4 ОТ
887 04.02.2014 Срібні Леви – Юность 2:4
888 04.02.2014 МВД – Енергія К В 2:5
889 04.02.2014 Локо – Руські Витязі 3:1
05.02.2014
890 05.02.2014 Юніор К – Сніжні Барси 0:4
891 05.02.2014 МХК Спартак – Молода Гвардія 3:2
892 05.02.2014 Челни – Реактор 3:6
893 05.02.2014 Динамо С-П – Рига 2:4
894 05.02.2014 СКА-1946 – Динамо-Шинник 4:0
06.02.2014
895 06.02.2014 Срібні Леви – Юность 2:3
07.02.2014
896 07.02.2014 Толпар – Ладья 3:1
897 07.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Білі Ведмеді 3:4 ОТ
898 07.02.2014 Стальні Лиси – Білі Тигри 2:3
899 07.02.2014 Кристал Б – Авто 1:3
900 07.02.2014 Чайка – Олімпія К-Ч 3:2
901 07.02.2014 Мамонти Югри – Омські Ястреби 2:1
902 07.02.2014 Тюменський Легіон – Сибірські Снайпери 3:0
903 07.02.2014 МХК Хімік – Красная Армія 1:5
904 07.02.2014 Барс – Молот 7:1
905 07.02.2014 Алмаз – Руські Витязі 2:0
906 07.02.2014 МВД – Ред Бул 6:2
907 07.02.2014 Срібні Леви – Динамо-Шинник 4:5
908 07.02.2014 Локо – Капітан 4:3
909 07.02.2014 Амурські Тигри – Енергія К В 5:3
08.02.2014
910 08.02.2014 Амурські Тигри – Енергія К В 2:3 ОТ
911 08.02.2014 Кристал Б – Авто 4:3
912 08.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Білі Ведмеді 4:3
913 08.02.2014 Стальні Лиси – Білі Тигри 7:0
914 08.02.2014 Толпар – Ладья 6:2
915 08.02.2014 Барс – Молот 11:0
916 08.02.2014 Чайка – Олімпія К-Ч 5:1
917 08.02.2014 МВД – Ред Бул 4:1
918 08.02.2014 СКА-1946 – Юность 3:4 ОТ
919 08.02.2014 Алмаз – Руські Витязі 5:2
920 08.02.2014 Локо – Капітан 9:1
921 08.02.2014 Мамонти Югри – Омські Ястреби 2:5
922 08.02.2014 Тюменський Легіон – Сибірські Снайпери 4:2
923 08.02.2014 МХК Хімік – Красная Армія 1:0
09.02.2014
924 09.02.2014 СКА-1946 – Юность 3:1
925 09.02.2014 Срібні Леви – Динамо-Шинник 2:3 ОТ
11.02.2014
926 11.02.2014 Красная Армія – Амурські Тигри 7:6
927 11.02.2014 Ред Бул – Молода Гвардія 2:1 ОТ
928 11.02.2014 Енергія К В – МХК Спартак 3:2
12.02.2014
929 12.02.2014 Білі Ведмеді – Юніор К 4:2
930 12.02.2014 Молот – Стальні Лиси 3:1
931 12.02.2014 Омські Ястреби – Кузнецькі Ведмеді 5:4 ОТ
932 12.02.2014 Авто – Сніжні Барси 3:1
933 12.02.2014 Красная Армія – Амурські Тигри 15:3
934 12.02.2014 Сибірські Снайпери – Кристал Б 4:2
935 12.02.2014 Руські Витязі – Срібні Леви 5:6 ОТ
936 12.02.2014 Динамо С-П – Алмаз 4:5
937 12.02.2014 Олімпія К-Ч – Толпар 2:7
938 12.02.2014 Реактор – Барс 3:7
939 12.02.2014 Капітан – СКА-1946 2:4
940 12.02.2014 Енергія К В – МХК Спартак 2:1
941 12.02.2014 Рига – Локо 1:3
942 12.02.2014 Ред Бул – Молода Гвардія 6:5 ОТ
13.02.2014
943 13.02.2014 Білі Ведмеді – Юніор К 9:3
944 13.02.2014 Омські Ястреби – Кузнецькі Ведмеді 7:1
945 13.02.2014 Авто – Сніжні Барси 3:7
946 13.02.2014 Молот – Стальні Лиси 2:1
947 13.02.2014 Сибірські Снайпери – Кристал Б 1:4
948 13.02.2014 Мамонти Югри – Тюменський Легіон 5:1
949 13.02.2014 Руські Витязі – Срібні Леви 2:1
950 13.02.2014 Реактор – Барс 1:2
951 13.02.2014 Челни – Чайка 1:2
952 13.02.2014 Олімпія К-Ч – Толпар 3:5
953 13.02.2014 Ладья – Білі Тигри 2:6
954 13.02.2014 Динамо С-П – Алмаз 1:2
955 13.02.2014 МХК Хімік – Атланти 0:4
956 13.02.2014 Капітан – СКА-1946 1:2
957 13.02.2014 Юность – Динамо-Шинник 0:3
958 13.02.2014 Рига – Локо 2:0
14.02.2014
959 14.02.2014 Мамонти Югри – Тюменський Легіон 2:4
960 14.02.2014 Челни – Чайка 1:3
961 14.02.2014 Ладья – Білі Тигри 1:3
962 14.02.2014 МХК Хімік – Атланти 1:2 ОТ
963 14.02.2014 Юность – Динамо-Шинник 2:3 ОТ
15.02.2014
964 15.02.2014 Красная Армія – МВД 3:2
965 15.02.2014 Ред Бул – МХК Спартак 2:1
966 15.02.2014 Енергія К В – Молода Гвардія 7:4
16.02.2014
967 16.02.2014 Омські Ястреби – Кристал Б 4:3 ОТ
968 16.02.2014 Молот – Толпар 1:3
969 16.02.2014 Авто – Юніор К 6:1
970 16.02.2014 Білі Ведмеді – Сніжні Барси 7:5
971 16.02.2014 Руські Витязі – СКА-1946 5:7
972 16.02.2014 Реактор – Чайка 4:0
973 16.02.2014 Динамо С-П – Локо 1:5
974 16.02.2014 Красная Армія – МВД 3:7
975 16.02.2014 Сибірські Снайпери – Кузнецькі Ведмеді 4:2
976 16.02.2014 Олімпія К-Ч – Стальні Лиси 4:1
977 16.02.2014 Челни – Барс 7:5
978 16.02.2014 Капітан – Срібні Леви 1:3
979 16.02.2014 Рига – Алмаз 5:2
980 16.02.2014 Енергія К В – Молода Гвардія 6:2
981 16.02.2014 Ред Бул – МХК Спартак 2:3 ОТ
17.02.2014
982 17.02.2014 Білі Ведмеді – Сніжні Барси 5:1
983 17.02.2014 Омські Ястреби – Кристал Б 2:3
984 17.02.2014 Молот – Толпар 0:5
985 17.02.2014 Авто – Юніор К 6:3
986 17.02.2014 Сибірські Снайпери – Кузнецькі Ведмеді 2:4
987 17.02.2014 Руські Витязі – СКА-1946 4:5 ОТ
988 17.02.2014 Реактор – Чайка 3:2
989 17.02.2014 Олімпія К-Ч – Стальні Лиси 2:1
990 17.02.2014 Динамо С-П – Локо 0:4
991 17.02.2014 Челни – Барс 3:2 ОТ
992 17.02.2014 Капітан – Срібні Леви 3:2 ОТ
993 17.02.2014 Рига – Алмаз 5:4 ОТ
19.02.2014
994 19.02.2014 Молода Гвардія – Красная Армія 6:2
20.02.2014
995 20.02.2014 Амурські Тигри – Атланти 3:5
996 20.02.2014 Молода Гвардія – Красная Армія 3:5
997 20.02.2014 МВД – МХК Хімік 3:1
998 20.02.2014 Ладья – Молот 3:4
999 20.02.2014 Срібні Леви – Рига 2:3
1000 20.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Тюменський Легіон 6:2
1001 20.02.2014 Кристал Б – Мамонти Югри 3:2 ОТ
1002 20.02.2014 Стальні Лиси – Челни 8:4
1003 20.02.2014 Юніор К – Сибірські Снайпери 0:5
1004 20.02.2014 Толпар – Реактор 6:3
1005 20.02.2014 Білі Тигри – Олімпія К-Ч 3:4
1006 20.02.2014 Сніжні Барси – Омські Ястреби 2:5
1007 20.02.2014 Динамо-Шинник – Капітан 1:2
1008 20.02.2014 СКА-1946 – Динамо С-П 2:4
1009 20.02.2014 Юность – Руські Витязі 4:2
1010 20.02.2014 Енергія К В – Ред Бул 7:3
21.02.2014
1011 21.02.2014 Амурські Тигри – Атланти 0:2
1012 21.02.2014 Стальні Лиси – Челни 3:4
1013 21.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Тюменський Легіон 0:2
1014 21.02.2014 Кристал Б – Мамонти Югри 3:2
1015 21.02.2014 Срібні Леви – Рига 2:0
1016 21.02.2014 Юніор К – Сибірські Снайпери 1:3
1017 21.02.2014 Толпар – Реактор 2:1
1018 21.02.2014 Білі Тигри – Олімпія К-Ч 5:4 ОТ
1019 21.02.2014 Сніжні Барси – Омські Ястреби 5:4 ОТ
1020 21.02.2014 Ладья – Молот 2:1
1021 21.02.2014 МВД – МХК Хімік 6:2
1022 21.02.2014 Динамо-Шинник – Капітан 3:2
1023 21.02.2014 СКА-1946 – Динамо С-П 3:4 ОТ
1024 21.02.2014 Юность – Руські Витязі 3:2
1025 21.02.2014 Енергія К В – Ред Бул 1:3
22.02.2014
1026 22.02.2014 МХК Спартак – Красная Армія 1:2
23.02.2014
1027 23.02.2014 МХК Спартак – Красная Армія 1:3
1028 23.02.2014 Локо – Алмаз 4:3 ОТ
24.02.2014
1029 24.02.2014 Амурські Тигри – МХК Хімік 1:4
1030 24.02.2014 МВД – Атланти 5:4
1031 24.02.2014 Ладья – Олімпія К-Ч 2:3
1032 24.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Мамонти Югри 3:6
1033 24.02.2014 Срібні Леви – Динамо С-П 3:2
1034 24.02.2014 Кристал Б – Тюменський Легіон 3:2
1035 24.02.2014 Стальні Лиси – Реактор 2:1 ОТ
1036 24.02.2014 Юніор К – Омські Ястреби 4:3
1037 24.02.2014 Толпар – Челни 4:6
1038 24.02.2014 Білі Ведмеді – Авто 4:1
1039 24.02.2014 Білі Тигри – Молот 5:3
1040 24.02.2014 Чайка – Барс 1:2
1041 24.02.2014 Сніжні Барси – Сибірські Снайпери 2:1
1042 24.02.2014 СКА-1946 – Рига 5:1
1043 24.02.2014 Динамо-Шинник – Руські Витязі 2:3
1044 24.02.2014 Локо – Алмаз 4:3 ОТ
1045 24.02.2014 Юность – Капітан 1:2
25.02.2014
1046 25.02.2014 Амурські Тигри – МХК Хімік 5:4 ОТ
1047 25.02.2014 Кузнецькі Ведмеді – Мамонти Югри 1:6
1048 25.02.2014 Срібні Леви – Динамо С-П 7:1
1049 25.02.2014 Кристал Б – Тюменський Легіон 1:3
1050 25.02.2014 Стальні Лиси – Реактор 6:3
1051 25.02.2014 Юніор К – Омські Ястреби 2:5
1052 25.02.2014 Толпар – Челни 7:4
1053 25.02.2014 Білі Ведмеді – Авто 4:0
1054 25.02.2014 Чайка – Барс 1:3
1055 25.02.2014 Сніжні Барси – Сибірські Снайпери 3:2
1056 25.02.2014 Білі Тигри – Молот 4:3
1057 25.02.2014 Ладья – Олімпія К-Ч 2:0
1058 25.02.2014 МВД – Атланти 6:3
1059 25.02.2014 СКА-1946 – Рига 1:0 ОТ
1060 25.02.2014 Динамо-Шинник – Руські Витязі 1:2
1061 25.02.2014 Юность – Капітан 1:2
1062 25.02.2014 Молода Гвардія – Енергія К В 2:1 ОТ
26.02.2014
1063 26.02.2014 Молода Гвардія – Енергія К В 3:4 ОТ
27.02.2014
1064 27.02.2014 Сніжні Барси – Ладья 10:0
01.07.2014
1065 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Срібні Леви -:+
1066 01.07.2014 Патріот СКЕКС – СКА-1946 -:+
1067 01.07.2014 Юность – Патріот СКЕКС +:-
1068 01.07.2014 Динамо-Шинник – Патріот СКЕКС +:-
1069 01.07.2014 Руські Витязі – Патріот СКЕКС +:-
1070 01.07.2014 Капітан – Патріот СКЕКС +:-
1071 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Рига -:+
1072 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Динамо С-П -:+
1073 01.07.2014 Локо – Патріот СКЕКС +:-
1074 01.07.2014 Алмаз – Патріот СКЕКС +:-
1075 01.07.2014 Амурські Тигри – Патріот СКЕКС +:-
1076 01.07.2014 Амурські Тигри – Патріот СКЕКС +:-
1077 01.07.2014 МВД – Патріот СКЕКС +:-
1078 01.07.2014 МВД – Патріот СКЕКС +:-
1079 01.07.2014 Атланти – Патріот СКЕКС +:-
1080 01.07.2014 Срібні Леви – Патріот СКЕКС +:-
1081 01.07.2014 Красная Армія – Патріот СКЕКС +:-
1082 01.07.2014 Красная Армія – Патріот СКЕКС +:-
1083 01.07.2014 МХК Спартак – Патріот СКЕКС +:-
1084 01.07.2014 МХК Спартак – Патріот СКЕКС +:-
1085 01.07.2014 Динамо С-П – Патріот СКЕКС +:-
1086 01.07.2014 МХК Хімік – Патріот СКЕКС +:-
1087 01.07.2014 МХК Хімік – Патріот СКЕКС +:-
1088 01.07.2014 Енергія К В – Патріот СКЕКС +:-
1089 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МХК Хімік -:+
1090 01.07.2014 СКА-1946 – Патріот СКЕКС +:-
1091 01.07.2014 Молода Гвардія – Патріот СКЕКС +:-
1092 01.07.2014 Молода Гвардія – Патріот СКЕКС +:-
1093 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Атланти -:+
1094 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Динамо-Шинник -:+
1095 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Капітан -:+
1096 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Ред Бул -:+
1097 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Красная Армія -:+
1098 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Красная Армія -:+
1099 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Амурські Тигри -:+
1100 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МХК Хімік -:+
1101 01.07.2014 Ред Бул – Патріот СКЕКС +:-
1102 01.07.2014 Ред Бул – Патріот СКЕКС +:-
1103 01.07.2014 Рига – Патріот СКЕКС +:-
1104 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Амурські Тигри -:+
1105 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Атланти -:+
1106 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МХК Спартак -:+
1107 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МХК Спартак -:+
1108 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Молода Гвардія -:+
1109 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Молода Гвардія -:+
1110 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Юность -:+
1111 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Руські Витязі -:+
1112 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Локо -:+
1113 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Алмаз -:+
1114 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Енергія К В -:+
1115 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Енергія К В -:+
1116 01.07.2014 Патріот СКЕКС – Ред Бул -:+
1117 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МВД -:+
1118 01.07.2014 Патріот СКЕКС – МВД -:+
1119 01.07.2014 Енергія К В – Патріот СКЕКС +:-
1120 01.07.2014 Атланти – Патріот СКЕКС +:-







Команда

11 Илля Генералов


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2022. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua