|
|
|
|
1/8 (матч №1) |
1 |
07.03.2014 |
Динамо М – Локомотив
серія 1:0
|
3:2 ОТ
|
2 |
07.03.2014 |
СКА – ЦСКА
серія 1:0
|
1:0
|
3 |
07.03.2014 |
Донбас – Динамо Р
серія 1:0
|
5:2
|
4 |
07.03.2014 |
Лев – Медвешчак
серія 1:0
|
4:3
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1) |
5 |
07.03.2014 |
Динамо Мн – Слован
серія 1:0
|
1:0
|
6 |
07.03.2014 |
Спартак – Витязь
серія 0:1
|
-:+
|
1/8 (матч №1) |
7 |
08.03.2014 |
Барис – Автомобіліст
серія 1:0
|
3:2 ОТ
|
8 |
08.03.2014 |
Металург М – Адмірал
серія 1:0
|
3:1
|
9 |
08.03.2014 |
Салават Юлаєв – Торпедо
серія 0:1
|
1:3
|
10 |
08.03.2014 |
Ак Барс – Сібірь
серія 0:1
|
1:3
|
1/8 (матч №2) |
11 |
08.03.2014 |
Динамо М – Локомотив
серія 2:0
|
2:1
|
12 |
08.03.2014 |
СКА – ЦСКА
серія 2:0
|
5:1
|
13 |
08.03.2014 |
Донбас – Динамо Р
серія 2:0
|
3:1
|
14 |
08.03.2014 |
Лев – Медвешчак
серія 2:0
|
5:2
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №1) |
15 |
08.03.2014 |
Амур – Югра
серія 0:1
|
2:4
|
16 |
08.03.2014 |
Металург Н – Нєфтєхімік
серія 0:1
|
1:3
|
1/8 (матч №2) |
17 |
09.03.2014 |
Барис – Автомобіліст
серія 2:0
|
5:4 ОТ
|
18 |
09.03.2014 |
Металург М – Адмірал
серія 2:0
|
5:3
|
19 |
09.03.2014 |
Салават Юлаєв – Торпедо
серія 0:2
|
0:1
|
20 |
09.03.2014 |
Ак Барс – Сібірь
серія 1:1
|
3:2 ОТ
|
1/8 (матч №3) |
21 |
10.03.2014 |
Локомотив – Динамо М
серія 1:2
|
2:1
|
22 |
10.03.2014 |
ЦСКА – СКА
серія 0:3
|
1:2 ОТ
|
23 |
10.03.2014 |
Динамо Р – Донбас
серія 1:2
|
7:3
|
24 |
10.03.2014 |
Медвешчак – Лев
серія 0:3
|
2:5
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2) |
25 |
10.03.2014 |
Витязь – Спартак
серія 2:0
|
+:-
|
26 |
10.03.2014 |
Слован – Динамо Мн
серія 0:2
|
1:2
|
1/8 (матч №3) |
27 |
11.03.2014 |
Адмірал – Металург М
серія 1:2
|
4:3 ОТ
|
28 |
11.03.2014 |
Сібірь – Ак Барс
серія 2:1
|
7:1
|
29 |
11.03.2014 |
Автомобіліст – Барис
серія 0:3
|
1:2
|
30 |
11.03.2014 |
Торпедо – Салават Юлаєв
серія 2:1
|
1:2 ОТ
|
1/8 (матч №4) |
31 |
11.03.2014 |
ЦСКА – СКА
серія 0:4
|
4:5 ОТ
|
32 |
11.03.2014 |
Локомотив – Динамо М
серія 2:2
|
3:2 ОТ
|
33 |
11.03.2014 |
Динамо Р – Донбас
серія 1:3
|
1:4
|
34 |
11.03.2014 |
Медвешчак – Лев
серія 0:4
|
2:3
|
за 17 місце Кваліфікаційний раунд (матч №2) |
35 |
11.03.2014 |
Югра – Амур
серія 1:0
|
1:1
|
36 |
11.03.2014 |
Нєфтєхімік – Металург Н
серія 2:0
|
2:1
|
1/8 (матч №4) |
37 |
12.03.2014 |
Адмірал – Металург М
серія 1:3
|
2:3 ОТ
|
38 |
12.03.2014 |
Сібірь – Ак Барс
серія 2:2
|
3:6
|
39 |
12.03.2014 |
Автомобіліст – Барис
серія 0:4
|
1:2
|
40 |
12.03.2014 |
Торпедо – Салават Юлаєв
серія 2:2
|
1:3
|
1/8 (матч №5) |
41 |
13.03.2014 |
Динамо М – Локомотив
серія 3:2
|
1:0 ОТ
|
42 |
13.03.2014 |
Донбас – Динамо Р
серія 3:2
|
1:2
|
за 17 місце 1/4 (матч №1) |
43 |
13.03.2014 |
Витязь – Сєвєрсталь
серія 0:1
|
2:4
|
1/8 (матч №5) |
44 |
14.03.2014 |
Металург М – Адмірал
серія 4:1
|
4:3 ОТ
|
45 |
14.03.2014 |
Салават Юлаєв – Торпедо
серія 3:2
|
4:2
|
46 |
14.03.2014 |
Ак Барс – Сібірь
серія 2:3
|
0:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №1) |
47 |
14.03.2014 |
Югра – Авангард
серія 1:0
|
5:1
|
48 |
14.03.2014 |
Нєфтєхімік – Трактор
серія 1:0
|
3:2
|
49 |
14.03.2014 |
Динамо Мн – Атлант
серія 1:0
|
4:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №2) |
50 |
14.03.2014 |
Витязь – Сєвєрсталь
серія 0:2
|
4:5
|
1/8 (матч №6) |
51 |
15.03.2014 |
Локомотив – Динамо М
серія 3:3
|
6:0
|
52 |
15.03.2014 |
Динамо Р – Донбас
серія 3:3
|
2:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №2) |
53 |
15.03.2014 |
Югра – Авангард
серія 1:1
|
2:4
|
54 |
15.03.2014 |
Нєфтєхімік – Трактор
серія 1:1
|
0:1
|
55 |
15.03.2014 |
Динамо Мн – Атлант
серія 2:0
|
5:0
|
1/8 (матч №6) |
56 |
16.03.2014 |
Сібірь – Ак Барс
серія 4:2
|
3:2 ОТ
|
57 |
16.03.2014 |
Торпедо – Салават Юлаєв
серія 3:3
|
6:2
|
1/8 (матч №7) |
58 |
17.03.2014 |
Динамо М – Локомотив
серія 3:4
|
1:5
|
59 |
17.03.2014 |
Донбас – Динамо Р
серія 4:3
|
3:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №3) |
60 |
17.03.2014 |
Сєвєрсталь – Витязь
серія 2:1
|
2:3 ОТ
|
61 |
17.03.2014 |
Атлант – Динамо Мн
серія 0:3
|
1:2 ОТ
|
1/8 (матч №7) |
62 |
18.03.2014 |
Салават Юлаєв – Торпедо
серія 4:3
|
2:1
|
за 17 місце 1/4 (матч №3) |
63 |
18.03.2014 |
Авангард – Югра
серія 2:1
|
8:2
|
64 |
18.03.2014 |
Трактор – Нєфтєхімік
серія 1:2
|
0:5
|
за 17 місце 1/4 (матч №4) |
65 |
18.03.2014 |
Сєвєрсталь – Витязь
серія 3:1
|
3:2
|
66 |
19.03.2014 |
Авангард – Югра
серія 3:1
|
5:1
|
67 |
19.03.2014 |
Трактор – Нєфтєхімік
серія 2:2
|
1:0 ОТ
|
за 17 місце 1/4 (ОТ) |
68 |
19.03.2014 |
Трактор – Нєфтєхімік
серія 3:2
|
1:0 ОТ
|
1/4 (матч №1) |
69 |
20.03.2014 |
СКА – Локомотив
серія 1:0
|
1:0
|
70 |
20.03.2014 |
Лев – Донбас
серія 1:0
|
5:2
|
71 |
21.03.2014 |
Барис – Салават Юлаєв
серія 0:1
|
2:3 ОТ
|
72 |
21.03.2014 |
Металург М – Сібірь
серія 1:0
|
3:2 ОТ
|
1/4 (матч №2) |
73 |
21.03.2014 |
СКА – Локомотив
серія 1:1
|
4:5 ОТ
|
74 |
21.03.2014 |
Лев – Донбас
серія 1:1
|
3:4 ОТ
|
75 |
22.03.2014 |
Металург М – Сібірь
серія 2:0
|
3:2
|
76 |
22.03.2014 |
Барис – Салават Юлаєв
серія 1:1
|
5:2
|
за 17 місце 1/2 (матч №1) |
77 |
22.03.2014 |
Сєвєрсталь – Динамо Мн
серія 1:0
|
5:2
|
1/4 (матч №3) |
78 |
23.03.2014 |
Локомотив – СКА
серія 2:1
|
4:1
|
79 |
23.03.2014 |
Донбас – Лев
серія 1:2
|
2:3 ОТ
|
за 17 місце 1/2 (матч №1) |
80 |
23.03.2014 |
Авангард – Трактор
серія 1:0
|
3:2 ОТ
|
за 17 місце 1/2 (матч №2) |
81 |
23.03.2014 |
Сєвєрсталь – Динамо Мн
серія 1:1
|
2:3 ОТ
|
1/4 (матч №3) |
82 |
24.03.2014 |
Сібірь – Металург М
серія 0:3
|
1:2 ОТ
|
83 |
24.03.2014 |
Салават Юлаєв – Барис
серія 2:1
|
5:2
|
1/4 (матч №4) |
84 |
24.03.2014 |
Локомотив – СКА
серія 2:2
|
1:6
|
85 |
24.03.2014 |
Донбас – Лев
серія 2:2
|
3:1
|
за 17 місце 1/2 (матч №2) |
86 |
24.03.2014 |
Авангард – Трактор
серія 2:0
|
4:2
|
1/4 (матч №4) |
87 |
25.03.2014 |
Сібірь – Металург М
серія 0:4
|
2:3
|
88 |
25.03.2014 |
Салават Юлаєв – Барис
серія 3:1
|
3:2 ОТ
|
1/4 (матч №5) |
89 |
26.03.2014 |
СКА – Локомотив
серія 2:3
|
2:3
|
90 |
26.03.2014 |
Лев – Донбас
серія 3:2
|
3:1
|
за 17 місце 1/2 (матч №3) |
91 |
26.03.2014 |
Динамо Мн – Сєвєрсталь
серія 2:1
|
4:1
|
1/4 (матч №5) |
92 |
27.03.2014 |
Барис – Салават Юлаєв
серія 2:3
|
2:1
|
за 17 місце 1/2 (матч №3) |
93 |
27.03.2014 |
Трактор – Авангард
серія 1:2
|
6:4
|
за 17 місце 1/2 (матч №4) |
94 |
27.03.2014 |
Динамо Мн – Сєвєрсталь
серія 3:1
|
3:0
|
1/4 (матч №6) |
95 |
28.03.2014 |
Локомотив – СКА
серія 4:2
|
2:0
|
96 |
28.03.2014 |
Донбас – Лев
серія 2:4
|
0:1
|
за 17 місце 1/2 (матч №4) |
97 |
28.03.2014 |
Трактор – Авангард
серія 1:3
|
3:4
|
1/4 (матч №6) |
98 |
29.03.2014 |
Салават Юлаєв – Барис
серія 4:2
|
3:2
|
за 17 місце (матч №1) |
99 |
01.04.2014 |
Динамо Мн – Авангард
серія 0:1
|
0:2
|
1/2 (матч №1) |
100 |
02.04.2014 |
Лев – Локомотив
серія 1:0
|
3:0
|
за 17 місце (матч №2) |
101 |
02.04.2014 |
Динамо Мн – Авангард
серія 0:2
|
0:4
|
1/2 (матч №1) |
102 |
03.04.2014 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 1:0
|
3:2
|
1/2 (матч №2) |
103 |
04.04.2014 |
Лев – Локомотив
серія 2:0
|
2:1
|
104 |
05.04.2014 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 2:0
|
3:2 ОТ
|
за 17 місце (матч №3) |
105 |
05.04.2014 |
Авангард – Динамо Мн
серія 3:0
|
3:2
|
1/2 (матч №3) |
106 |
06.04.2014 |
Локомотив – Лев
серія 0:3
|
0:3
|
107 |
07.04.2014 |
Салават Юлаєв – Металург М
серія 1:2
|
4:0
|
1/2 (матч №4) |
108 |
08.04.2014 |
Локомотив – Лев
серія 1:3
|
3:2 ОТ
|
109 |
09.04.2014 |
Салават Юлаєв – Металург М
серія 1:3
|
0:1
|
1/2 (матч №5) |
110 |
10.04.2014 |
Лев – Локомотив
серія 4:1
|
3:2
|
111 |
11.04.2014 |
Металург М – Салават Юлаєв
серія 4:1
|
1:0 ОТ
|
Фінал (матч №1) |
112 |
18.04.2014 |
Металург М – Лев
серія 0:1
|
0:3
|
Фінал (матч №2) |
113 |
20.04.2014 |
Металург М – Лев
серія 1:1
|
4:1
|
Фінал (матч №3) |
114 |
23.04.2014 |
Лев – Металург М
серія 2:1
|
3:2
|
Фінал (матч №4) |
115 |
24.04.2014 |
Лев – Металург М
серія 2:2
|
3:5
|
Фінал (матч №5) |
116 |
26.04.2014 |
Металург М – Лев
серія 3:2
|
2:1 ОТ
|
Фінал (матч №6) |
117 |
28.04.2014 |
Лев – Металург М
серія 3:3
|
5:4 ОТ
|
Фінал (матч №7) |
118 |
30.04.2014 |
Металург М – Лев
серія 4:3
|
7:4
|