Чергові несподіванки чемпіонату

06.02.2010

06.02.2010, 9:00, м. Новояворівськ, Льодовий палац

"Еней" - "Експрес" - 2:6

Дещо натужну гру "Експреса" можна пояснити недооцінкою суперника та відсутністю граючого тренера та капітана залізничників Михайла Чіканцева.

06.02.2010, 9:00, м. Львів, СК "Медик, 30 глядачів

"Львів" - "ВІМ-Беркут" - 2:4 (0:2 1:0 1:2)

Несподіванка дня. Через кадрові втрати "ВІМ-Беркут" здавалося незможе на рівних грати із "Львовом", але команда знову продемонструвала досить дисципліновану гру,  якою відзначилася на фініші першого кола до переходу декількох гравців у інші львівські клуби. У грі "Львів" відразу захопив інціативу і володів нею усю гру. Але хороша гра контратаках дозволила провести "ВІМ-Беркуту" 4 шайби, дві з них в самій кінцівці гри при рахунку 2:2. Слід відзначити і впевнену гру воротаря "ВІМ-Беркута" Дмитра Балашова.

Штрафні хвилини: 8 – 4

Знову після стартового кидка лучани розпочали атаки на ворота суперника. На 40-й секунді рівненський суддя накладає штраф на гравця рівненської команди. Через хвилину ХК «Луцьк» реалізовує більшість та відкриває рахунок в матчі. Але надалі номінальні господарі нав’язали грізному опоненту боротьбу та зуміли в одній з контратак досягти успіху. Проте через деякий час сильним дальнім кидком знову нагадав про себе Павло Мажар – напрям польоту шайби у сітку воріт легким дотиком ключки підправив Бесараб.

Другий та третій періоди пройшли у впертій та рівній боротьбі. Небезпечні моменти створювали і ті, і інші. Деколи, здавалося, що шайба вже має опинитися у воротах, проте бездоганна гра воротарів команд, а деколи елементарний нефарт чи негаразди з технічною підготовкою не дозволяли їй досягти мети. На останніх хвилинах рівняни спробували перевести гру до зони суперника, проте прикре вилучення Орєхова (порушення знову зафіксував арбітр з Рівного) перекреслили їх сподівання на позитивний результат.

Недільний матч проти «Явора» перенесений чере зайнятість гравців яворівської команди на виборах президента, про що вони повідомили оргкомітет.

Сергій Грудняк, прес-аташе ХК "Луцьк"

06.02.2010, 10:00, м. Новояворівськ, Льодовий палац, 300 глядачів

"Явір" - "Олімпія" - 2:1 (1:1 1:0 1:0)

Незважаючи на відстуність одного з лідерів команди Ігора Паляниці "Явір" після останніх невдач зміг зібратися і нарешті показати в цьому результат та гру, яку чекали від команди на старті сезону. Порадувала гра молодих хокеїстів господарів, які поступово підводяться до основного складу. Ну а "Олімпія" ускладнила собі завдання по здобуттю чемпіонства в Західній лізі та виходу в плей-оф чемпіонату України та повернула надію переслідувачам.