Експрес і Луцьк продовжують громити суперників

05.12.2009, 7:30, м. Львів, СК "Медик", 40 глядачів

"ВІМ-Беркут" - "Експрес" - 1:12 (0:3 0:5 1:4)

Судді:
Кусень Р., Кусень Д. (Львів)

"ВІМ-Беркут": Балашов (Новосьолов 59:45); Сеньків - Ліщенко, Кірічок - Шепіленко, Лісін - Крупа Л., Здирський; Шумелда Вас. - Мочніков - Пиженков Ю., Шумелда Віт. - Колесник - Сеньків А., Яцик - Усіков - Дубас, Пиженков О. - Пиженков В. - Твердохліб.

"Експрес": Козачук; Волинський - Чіканцев, Цимбрівський - Семенович О., Кругов - Шиманський; Гумницький - Шумелда А. - Кравців, Коцюк - Семенович С. - Тихоненко, Хохлов С. - Чміль - Блюз, Хохлов О.

1:12 - Шумелда (Коцюк), 59:45

Штраф: 4-0 (2хв - Мочніков ("ВІМ-Беркут"), 5:17, 2хв - Шепіленко ("ВІМ-Беркут"), 38:00)

Воротарі: Балашов (Новосьолов 59:40) - Козачук

Відразу із старту матчу "Експрес" фактично закрив суперника в його зоні. Кидки йшли один за одним, але воротар "Беркута" Дмитро Балашов творив чудеса увесь матч. Плюс допомагали "Беркуту" і штанги - за матч разів 5 шайба потрапаляла в каркас воріт. Зрозуміло що голи незабарилися. "Експрес" перший раз дещо заспокоївся після того як рахунок став 5:0. У "Беркута" з`явилися хороші  шанси забити свій дебютний гол в Чемпіонаті України. Але це вдалося команді пізніше, після чергової активізації суперника який провів ще 4 голи. Забив президент клубу "ВІМ-Беркут" Олександр Сеньків гол престижу у фактично порожні ворота суперника, використавши грубу помилку суперника в свій зоні. Після цього гра знову ввійшла в спокійне русло і здавалося що "ВІМ-Беркут" вперше не програє із двозначним рахунком в Чемпіонаті України. Але сплеск активності у "Експресу" на останній хвилині матчу дозволив йому провести ще 3 шайби.

Зірки матчу: Олександр Сеньків (В-Б, 1) – Роман Кравців (Е, 2), Богдан Гумницький (Е, 1).

Михайло Чіканцев («Експрес»):

Особливих проблем у матчі з «Беркутом» в нас не було, оскільки вся гра практично пройшла в їх зоні. Їх воротар відіграв у цій грі здорово – голів повинно було бути значно більше. Гравці «Експреса» повністю виконали установку на гру.

Веніамін Мочников («ВІМ-Беркут»):

У «Експресі» зібрани зараз всі кращі гравці Львова, серед яких багато і моїх вихованців. У нас зараз іде становлення команди: ветерани не тягнуть вже, а молодь ще не обіграна. Від цього багато сум'яття у нас в грі та такі програші.

Фото з матчу

05.12.2009, 9:00, м. Новояворівськ, 400 глядачів

"Явір" - "Львів" - 7:2 (2:2 1:0 4:0)

50 хвилин матчу точилася рівна боротьба у матчі. В першому періоді навіть деяку перевагу мали гості, які вели в рахунку 1:0, 2:1. В другому періоді та перші 10 хвилин третього і надалі  йшла вперта але коректна боротьба. Переломним виявилося вилучення через суперечки з арбітром на 50 хвилині матчу гравця "Львова". "Явір" відразу збільшив перевагу в рахунку до 4:2 і за активної підтримки власних вболівальників, які знову заповнили льодовий палац довели матч до великої перемоги в рахунку. На кінцівку львівянам які грають у дві пятірки невистачило сил.
Наставники обох команд відзначили, що не чекали такої впертої боротьби майже усю гру і визнали, що "Львів" провів найкращу гру в сезоні.

05.12.2009, 9:00, м. Луцьк, ковзанка «Снігова королева», 100 глядачів

"Подоляни" - "Луцьк" - 0:10 (0:4 0:1 0:5)

Штраф:
«Подоляни» — 4хв.: Шило — 4хв. (51:25 — 2хв., 54:30 — 2хв.)
ХК «Луцьк» — 4хв.: Якимчук (18:45 — 2хв.), командний (22:00 — 2хв., відбував Вершецький)

Боротьби в матчі фактично не було. Номінальні гості, що грали на своєму льоді спокійно здобули переконливу перемогу і чекають матчів із рівними суперниками. Тернопіляни набирають досвід і очікують недільного матчу,  із таким же дебютантом з Червонограду, де спробують здобути свої перші очки.