Неоднозначний день для львівських команд

13.12.2009

13.12.2009, 9:00, м. Львів, СК "Медик", 30 глядачів

"Львів" - "Подоляни" - 2:2 (2:0 0:1 0:1)

Рішуче налаштовані були гравці "Львова" здобути першу перемогу в чемпіонаті. І відразу здавалося б забезпечили собі її. Після легких шайб на старті гри, очікувалася перемога з переконливим рахунком. Але поступово гості вирівняли гру і за впертої гри до фінального свистка змогли вирівняти рахунок. Знову львівянам стала на заваді стара хвороба відсутності концентрації в певні моменти в другій половні гри.

13.12.2009, 9:00, м. Новояворівськ, Льодовий палац, 150 глядачів

"Червоноград" - "ВІМ-Беркут" - 2:5 (0:3 2:0 0:2)

У впертій грі аутсайдерів чемпіонату "ВІМ-Беркут" здобув свою першу перемогу, залишивши червоноградців єдиними хто немає очок в турнірній таблиці.

13.12.2009, 9:00, м. Луцьк, Ковзанка «Снігова королева», 200 глядачів.

"Луцьк" - "Експрес" - 4:2 (1:0 3:1 0:1)

Судді: Сергій Окрема, Олег Окрема, Ігор Замков (усі - Вінниця)

«Луцьк»: Тітов С., Гізеке — Косинюк, Бондар — Мажар, Трофимчук Вас. — Ніколайчук, Бесараб — Русанов — Вершецький, Кристін — Руденко — Подзідзей, Трофимчук Вікт. — Савчук — Тітов Д.

«Експрес»: Козачук, Цимбрівський — Шиманський, Чіканцев — Волинський, Кравців — Шумелда — Коцюк, Семенович О. — Гумницький — Семенович С., Чміль — Тіханенко — Кругов.

Голи:
15:20 — Русанов (Вершецький), більш. — 1:0;
26:34 — Русанов (Косинюк), більш. — 2:0;
29:24 — Русанов (Бесараб), менш. — 3:0;
31:53 — Семенович С. (Чіканцев), більш. — 3:1;
36:20 — Трофимчук Вікт. — 4:1;
43:33 — Шумелда (Чіканцев), більш. — 4:2.

Штрафні хвилини:
ХК «Луцьк» (14хв.): Мажар (28:14 — 2хв.), Вершецький (31:37 — 2хв.; 51:55 — 2хв.), Гізеке (33:55 — 2хв.; 42:30 — 2хв, 47:30 — 2хв., 57:30 — 2хв.)
«Експрес» (22хв.): Чіканцев (15:10 — 2хв., 47:30 — 2хв.), Цимбрівський (17:35 — 2хв., 26:14 — 2хв.), Волинський (49:33 — 2хв.), Чміль (54:00 — 2хв.), Кравців (57:05 — 10хв, дисц.штраф).

Кидки в площину воріт: 12:14 (5:3, 5:4, 2:7).

Початок гри був за «Експресом». Львів'яни більше володіли шайбою, більше грали в зоні суперника. Але до кидків по воротах справа доходила рідко — луцькі хокеїсти дуже чіпко грали в обороні. До 10-ї хвилини статистика кидків по воротах була 3:0 на користь гостей. Але поступово господарі майданчика вирівняли гру і вже самі стали турбувати голкіпера суперників. Ключовим в першому періоді стало вилучення граючого тренера та капітана «Експресу» Михайла Чіканцева. Всього 10 секунд знадобилося першій ланці «Луцька», щоб розіграти зайвого гравця.
Другий період знову розпочався активними діями з боку гостей. Але знову необов'язкове вилучення, на цей раз Цимбрівського, і знову лучани реалізують більшість — шайбу після кидка від синьої лінії Косинюка підправиви у ворота Русанов. Через неповних дві хвилини вперше залишилися в меншості вже хокеїсти Луцька. Експресівці «зачиняють» четвірку суперника в їх зоні. В одному з епізодів ключку з рук випустив Бесараб. Але йому вдалося ковзаном по-футбольному перехопити шайбу і другим дотиком віддати пас на Русанова, котрий вийшов сам-на-сам з воротарем та влучив в дальній кут воріт.
А от наступне порушення правил господарями призвело до голу вже в їх ворота — в сумбурі біля воріт Сергія Тітова першим зорієнтувався Сергій Семенович. «Експрес», окрилений успіхом, знову перехоплює ініціативу і знову… отримує шайбу у власні ворота. Віктор Трофимчук в контратаці ввійшов в зону суперника і кинув шайбу під гострим кутом від борту в напрямку воріт — вона якимось дивом проковзнула між щитками Козачука і заповзла за лінію воріт.
Вже на початку третього періоду інтригу в матчі відродив Андрій Шумелда — львів'яни вдруге вдало розіграли зайвого гравця. На лаві оштрафованих в цей час перебував німецький легіонер «Луцька» Штефан Гізеке. Львівська команда знову пішла в атаку. Навіть перебуваючи в меншості, гості знаходили в собі сили атакувати ворота лучан. Рахунок кидків по воротах в заключному періоді до 16-ї його хвилини досяг вже 6:0. Однак відмінно відстояв у воротах Сергій Тітов, та й захисники луцької не давали опонентам розгулятися поблизу власних воріт. Глядачі очікували, що «Експрес» піде ва-банк і поміняє власного воротаря на шостого польового гравця, тим більше що на лаві оштрафованих вже вчетверте в матчі опинився Гізеке. Однак саме в ці хвилини господарі організували декілька небезпечних контратак і Козачук залишився у воротах до фінальної сирени.

Сергій Грудняк, прес-аташе ХК "Луцьк"

13.12.2009, 10:00, м. Новояворівськ, Льодовий палац, 600 глядачів

"Явір" - "Фаворит" - 11:1

"Явір" після вчорашньої поразки підготував документи для розслідування ситуації в "Чернівецьких пінгвінах" із професійними гравцями.
А у матчі із "Фавориту" розгнівані господарі із старту матчу розірвали захист суперника за аншлагу на домашній арені.