20 жовтня 2011 року, 19:00. Льодова арена (м. Новояворівськ), 900 глядачів

Судді: О. Горбатюк, О. Серебряков (обидва – м. Київ), В. Сніжинський (м. Вінниця)

Леви: Донован. Панов – Хонін, Гончаров – Мошкарьов, Толстик – Новиков, Філіппов. Гнітько – Панченко – Янченко, Марушев – Федоров – Булгаков, Якимчук – Расторгуєв – Остяков, Сидоров – Хміль – Мадера, Курський.

Сокіл: Симчук. Лясковський – Климентьєв, Рябенко – Скороход, Тимченко – Катрич, Сірченко – Толстушко. Касянчук – Ніколішин – Кириченко, Харченко – Олецький – Яковенко, Ханін – Черненко – Литвиненко, Дроздов – Мельников – Юшков.

Голи: 0:1. Черненко (Литвиненко, 12:42), 0:2. Харченко (Олецький, Скороход, 22:15), 1:2. Булгаков (Новиков, 34:19), 1:3. Скороход (Касянчук, Ніколішин, 38:44), 1:4. Скороход (Ніколішин, Касянчук, 58:23), 2:4. Расторгуєв (Хонін, Янченко, 58:36).

Штраф: 6 – 6

Кидки: 19 (10+5+4) – 33 (8+7+18)

Вкидання: 25 (7+9+9) – 34 (10+9+15)

Саме так можна охарактеризувати поєдинок львівських хокейних «Левів» та гранда українського хокею київського «Сокола». Львів’яни дали достойний бій своєму супернику, однак добитися позитивного результату команда Дениса Булгакова не змогла.

Ще перед початком матчу серед натовпу хокейних вболівальників автору цих рядків вдалося помітити гравців львівських «Карпат». Вболівати за «Левів» прийшли Андрій Тлумак, Сандро Гурулі та Артем Федецький.

Ще одна родзинка початку матчу – приїзд до Новояворівська російської зірки НХЛ Андрія Николишина, який має українські коріння. Хоч і досвідченому хокеїсту майже 40, однак Андрій усім довів, що грати хокей на високому рівні за «Сокіл» він ще готовий. Окрім цього, за «Левів» у цій грі дебютували троє новачків: росіяни Дмитро Марушев, Євген Мошкарьов та українець Олексій Мадера.

Поєдинок проти «Сокола» «Леви» розпочали доволі впевнено. Команда Дениса Булгагова у перші десять хвилин першого періоду нічим не поступалася своєму титулованішому супернику. У деяких моментах господарі ковзанки навіть перегравали «Сокіл». Утім, забити у дебюті гри не вдалося жодній із команд, хоча нагод для взяття воріт було достатньо. Клас київського «Сокола» дався взнаки уже в другій частині першої 20-хвилинки.

Кияни створили гольову ситуацію практично з нічого. Деякі вболівальники навіть здивувалася як шайба опинилася за спиною американського воротаря «Левів» Донавана. Гол на свій рахунок записав Черненко. Хоч і на початку другого періоду «Леви» пропустили вдруге, львів’яни продовжували нав’язувати боротьбу своєму супернику. Така гра вболівальнику відверто була до вподоби. Особливо тоді, коли львів’яни закинули першу шайбу у матчі. Що творилося у льодовому палаці в Новояворівську, словами описати важко.

Мабуть, саме за такими позивними емоціями вболівальники і приходять на хокейні матчі. Зрівняти рахунок у матчі гранд українського хокею «Левам» не дозволив. У другому та третьому періоді «Сокіл» домінував на майданчику і довів рахунок до 4:1. Утім, це не був той випадок, коли одна команда святкує перемогу, а інша опускає руки. «Леви» миттєво відновили інтригу у грі, закинувши ще одну шайбу у ворота киян. Утім,на більше галичан не вистачило. Та й часу щось змінити вже майже не було.

Попри поразку у матчі з рахунком 2:4, "Леви" заслужили на теплі слова від своїх вболівальників. Більшість з них вигукували молодці після фінальної сирени. Наступний матч у чемпіонаті ПХЛ «Леви» проведуть у суботу в Новояворівську. Суперником львів’ян буде київський «Компаньйон-Нафтогаз».