"Ватра" йде слідом за "Чернівецькими пінгвінами"?

26.12.2009

26.12.2009, 9:00, м. Луцьк,

"Фаворит" - "Олімпія" - 3:4 (2:1 1:2 0:1)

Зовсім трохи не вистачило "Фавориту", щоб створити сенсацію. Рівненці повели в рахунку 1:0, на початку другого періоду — 3:1 (забили в меншості). Гра була рівною. Але до кінця другого періоду вже 3:3, а за 2.15 до завершення "Олімпія" в більшості забиває — 3:4. На останній хвилині "Фаворит" зняв воротаря, мав шанс забити, але так і закінчилося.

Сергій Грудняк, прес-аташе ХК "Луцьк"

26.12.2009, 9:00, м. Новояворівськ

"Явір" - "Подоляни" - 5:2

І в цьому матчі неочіковано вперту гру навязали лідеру. Тернопіляни видається освоїлися в лізі та розпочали псувати нерви сторожилам.

26.12.2009, 9:00, м. Калуш

"Ватра" - "Експрес" - 0:5

Коментувати в світлі подій останнього тижня цей, так званий результат матч, немає ні бажання ні потреби. Господарі отримали технічну поразку через банальну уже для цього сезону дозаявку гравців в недозволений час і  в недозволену регламентом процедуру.

26.12.2009, 11:00, м. Калуш

"Ватра" - "ВІМ-Беркут" - 0:5

Ось так "Ватра" отримала в один день дві поразки. Як виявилося "Ватра" дозаявила через ФХУ пятірку гравців з Києва та воротаря, хоча регулярний чемпіонат в Дивізіоні С проходить по регламенту Західно Української ліги.

26.12.2009, 11:00, м. Новояворівськ

"Еней" - "Червоноград" - 8:1 (3:0 3:1 2:0)

"Еней" продовжує брати очки в матчах з аутсайдерами та міцно закріпився на своєму традиційному місці в середині таблиці. "Червоноград" як і ряд команд чекає на період дозаявок, щоб підсилити свій склад.

27.12.2009, 9:00, м. Львів, СК "Медик", 30 глядачів

"Львів" - "Еней" - 0:2 (0:1 0:0 0:1)

У грі рівних команд, вирішальною стала краща гра "Енея" в завершенні атак. "Львів" більше атакував, але кидків було не так багато, а якщо й були то без помилок грав один з кращих воротарів ліги Артур Гайсин, що записав до свого активу сухий матч.

Фото з матчу

27.12.2009, 9:00, м. Луцьк, Ковзанка «Снігова королева», 50 глядачів

"Луцьк" - "Червоноград" - 14:2 (4:0 1:1 9:1)

Суддя
: Віктор Лащук (Луцьк)

ХК «Луцьк»: Тітов С., Бондар — Мажар, Трофимчук Вас. — Тітов Д., Русанов — Бесараб — Вершецький, Кристін — Руденко — Подзідзей, Кузьмін — Тарасенко — Трофимчук Вікт.

ХК «Червоноград»: Прокопович, Распаркін — Левицький І., Левицький О. — Яковенко, Левицький М. — Левицький С. — Федещак, Квас М. — Драган — Дзядик, Троцько, Подоляк.

Шайби:
5:17 — Русанов (Вершецький) — 1:0 (більш.)
7:45 — Кристін (Руденко) — 2:0;
16:09 — Подзідзей (Руденко) — 3:0;
19:37 — Русанов (Вершецький) — 4:0;
25:16 — Подзідзей (Кристін) — 5:0;
28:11 — Левицький С. — 5:1;
41:07 — Русанов (Вершецький) — 6:1, більш.

«Луцьк» (2): Кузьмін, 56:55 (2хв.)
«Червоноград» (4): командний, 3:57 (2хв.), Яковенко, 39:53 (2хв)

Кидки по воротах: 44:7 (14:1, 12:3, 18:3)

Команди вийшли на гру, маючи кадрові проблеми. Червоноградці приїхали до Луцька, маючи в наявності воротаря та 12 польових гравців. В «Луцька» ж «живими» залишилися тільки три захисники. Причому, у Василя Трофимчука ще позавчора температура тіла була близькою до 40-ка. Тому Дмитру Тітову довелося перекваліфіковуватися в оборонця, щоб зформувати другу пару захисту. В нападі ж в третій трійці компанію Віктору Трофимчуку склали Тарасенко та Кузьмін, котрі минулого сезону грали в одній ланці разом з Мажаром.
Обидва голи у ворота Тітова були забиті з безпосередньою участю лучан. В першому випадку Вершецький віддав ідеальний пас одному з Левицьких — наш воротар просто не чекав такого повороту долі. А в іншому — шайба після кидка Драган зрикошетила в сітку від Мажара. Хоча червоноградцям слід віддати належне — два періоди команда трималась пристойно. Гадаю, що дозаявивши декількох лучан на друге коло, команда зможе набрати до десятка очок.
Загалом про гру говорити зайве — рахунок на табло. Особливо в третьому періоду шайби у ворота Прокоповича посипалися, як з рогу достатку.
Наступні матчі ХК «Луцьк» гратиме вже в наступному році. У вівторок відбудеться передноворічне тренування. Нарешті до занять приступить другий воротар Микола Бащук, у котрого були проблеми з ключицею. Залишаються поза грою Сергій Якимчук, Віталій Ніколайчук, Юрій Савчук та Ілля Басараб.