18.02.2022

17.01.2022

Регулярний сезон «Леви» закінчили вольовою перемогою

26.02.2012

Поступаючись після двох періодів 0:2 київському «Компаньон-Нафтогазу», львівські «Леви», виявивши неабиякі бійцівські якості, в заключній третині зуміли відновити рівновагу, а в серії післяматчевих булітів вирвали перемогу.

Поєдинок в рамках заключного, 42-го туру регулярної першості ПХЛ у Новояворівську, в якому львівські «Леви» приймали київський «Компаньон-Нафтогаз», хоча й не мав жодного турнірного значення, очікувався вболівальниками нашої команди з великим інтересом. Адже в очному протистоянні з підопічними Олександра Сеуканда «червоно-чорні» повинні були довести, що за рівнем гри вони нічим не поступаються опоненту, який на відміну від них здобув право продовжити боротьбу за нагороди в іграх плей-оф. І гра повністю виправдала сподівання глядачів.

Перші два періоди пройшли у рівній боротьбі. Обидві команди багато атакували, але при цьому в їхніх діях вистачало і помилок, перш за все технічного характеру, які не дозволяли доводитити до логічного завершення свої комбінації. До того ж непогано діяли і кіпери обох команд. Все це призвело до того, що в кожній з 20-хвилинок було закинуто лише по одній шайбі. І обидва рази успіху добилися гості. Спочатку Винокуров вдало зіграв на добиванні, реалізувавши чисельну перевагу, а потім Кривомаз кистьовим кидком у «дев’ятку» подвоїх рахунок на користь «нафтовиків» – 0:2.

Але підопічні Владислава Єршова не мали наміру на мінорній ноті завершувати регулярний сезон і в заключній 20-хвилинці глядачі побачили справжніх «левів», які ні на мить не припиняли штурм воріт гостей. І зрештою їхні зусилля принесли результат. Першу шайбу «червоно-чорні» відіграли, реалізувавши чисельну більшість. Партнери вивели на забивну позицію Громова і наш захисник кидком метрів з шести не залишив кіперу киян жодних шансів на порятунок – 1:2. А за дві з половиною хвилини до закінчення основного часу гри на передачу із-за воріт першим відгукнувся найдосвідченіший форвард «Левів» Пономарьов, який з п’ятака переправив шайбу у сітку і в такий спосіб перевів гру в овер-тайм – 2:2. Втім, додаткові п’ять хвилин переможця не виявили і долю зустрічі вирішували післяматчеві буліти. І тут знову своє вагоме слово сказав Пономарьов, який двічі зумів виграти дуель у воротаря «нафтовиків». Саме другий реалізований буліт центрфорварда «червоно-чорних» і приніс «Левам» вольову перемогу – 3:2. Між іншим, це була четверта звитяга наших хлопців над «Компаньон-Нафтогазом» у шести очних поєдинках.

«Леви» - «Компаньон-Нафтогаз» - 3:2 Б (0:1; 0:1; 2:0; 0:0; 1:0)

25 лютого 2012 року, 19:00. Льодова арена (м. Новояворівськ), 695 глядачів.

Судді: М. Урда, В. Сніжинський, В. Мельничук

Леви: Горєлов. Громов – Мошкарьов, Куликов – Хонін, Гончаров – Маліченко, Черненко – Зеньков. Гнітько – Пономарьов – Янченко, Расторгуєв – Буточнов – Мадера, Сидоров – Федоров – Марушев, Курський, Булгаков.

Компаньон-Нафтогаз: Зав’ялов. Абаєв – Кривомаз, Титовець – Муханов, Свиридов – Татаренко, Лубнін. Хомутов – Шаритон – Винокуров, Заблудовський – Буценко – Борисенко, Гаврилюк – Панченко – Радецький, Алексюк, Самойленко.

Голи: 0:1. Винокуров (Шаритон, Хомутов, 12:08 – більш.), 0:2. Кривомаз (Винокуров, Хомутов, 36:08), 1:2. Громов (Янченко, Гнітько, 44:35 – більш.), 2:2. Пономарьов (Янченко, Гнітько, 57:30), 3:2. Пономарьов (вирішальний булліт).

Штраф: 6 – 16

Кидки: 44 (14+11+15+4) – 33 (8+14+8+3)

Вкидання: 43 – 38

Найкращі гравці: Горєлов – Зав’ялов