У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

Леви вигризають перемогу в Донецьку.

22.09.2012

У надцікавому матчі наша команда, проявивши характер, перемогли в серії буллітів діючих Чемпіонів України.

Донбас - Леви 2:3 Б (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)

Шайби: 13:16 Нікіфоров (Бабинець) - 1:0; 13:41 Денискін (Гнітько) - 1:1; 49:31 Німенко (Вол. Алексюк - більш) - 2:1; 54:22 Расторгуєв (Бобкін - больш ) - 2:2

Вирішальний булліт: Поправка

Воротарі: Напненко - Полукеев

Кидки: 43 - 38

Штраф: 47 - 20

60:19 - Гнітько (Леви) не реалізував буліт

Гра розпочалася без розгойдування: атака біля воріт Донбасу змінювалася атакою біля наших воріт. Прекрасно проявили себе в першому періоді, як і в матчі в цілому, Полукеев та Напненко.В середині першого періоду рахунок відкрили господарі. Першу шайбу в звітному поєдинку закинув Євген Нікіфоров. Однак, наші хлопці здаватися не збиралися і через півхвилини зрівняли рахунок, проявивши при цьому справжній характер. Олексій Денискін закинув від синьої лінії. Команди провели в першому періоді ще кілька хороших атак, але воротарі зіграли вище всяких похвал.

Рівна і обопільна боротьба була і в другому періоді, але цей відрізок матчу залишився сухим.

Найцікавіше команди приберегли на продовження матчу. У третьому періоді Дмитро Німенко вивів господарів вперед, реалізувавши більшість для своєї команди. Але Леви показали свої найкращі якості ще раз, вдруге за матч відігравшись по ходу матчу. Дмитро Расторгуєв з передачі Олександра Бобкіна зробив рахунок 2-2. Основний час матчу завершився в нічию.

З самого початку овертайму, Леви могли завершити все на свою користь. Дмитро Гнітько не зумів переграти воротаря господарів виконуючи буліт. Проте , наша команда в прекрасному стилі переграла господарів у серії булітів. У воротах блискуче відіграв Олександр Полукєєв, а сербський легіонер нашої команди Павло Поправка двічі переграв Євгена Напненко.

Перемога 3-2. І ми готуємося до не менш цікавого матчу в понеділок.