У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

Леви зазнають поразки в Броварах.

29.09.2012

У Броварах, як і в Донецьку, після булітної перемоги, наша команда поступилася супернику в основний час. У першому періоді господарі дуже активно почали поєдинок, і не давали нашим хлопцям простору. Полукєєв відбив 18 кидків, проте кидок Тезікова, Олександр відбити не зміг. Сокіл реалізував більшість.

У другому періоді Леви вирівняли гру, але рахунок на табло не змінився Бондарєв в середині періоду зробив рахунок 2:0, а подвійну чисельну перевагу реалізував Черненко. Так рахунок став 3:0.

У третьому періоді наші хлопці старалися нав'язати боротьбу, Поправка навіть, здавалося, відродив інтригу. Однак, два видалення поспіль дозволили Соколу закинути ще одну шайбу. Після цього стало зрозуміло, що Леви сьогодні зазнають поразки. Крапку ж у матчі поставив Арсеній Бондарєв, який закинув на останній хвилині поєдинку. У підсумку 5:1 на користь Сокола.

Наша команда повертається в Новояворівськ, де буде готується до серії домашніх матчів проти іншої київської команди - Беркута.

Сокіл - Леви 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Шайби: 13:05 Тезіков (Смирнов, Толкунов - більш) - 1:0; 28:42 Бондарєв (Толкунов, Тезіков) - 2:0; 33:28 Черненко (Толкунов, Тезіков - більш) - 3:0; 43: 39 Поправка (Пономарьов, Гнітько - більш) - 3:1; 50:32 Крутіков (Черненко, Толкунов - більш) - 4:1; 59:12 Арс. Бондарєв (Харченко, Черненко) - 5:1
Воротарі: Хочевар - Полук