18.02.2022

17.01.2022

Харківське «Динамо» обіграло «Левів»

28.10.2012

Старт поєдинку як і прогнозувалося пройшов у впертій боротьбі, команди практично не створювали небезпечних моментів. Гра в основному проходила в середній зоні, де команди дуже багато помилялись і ніяк не могли закріпитись в зоні. Правда, вже перші вилучення у складах обох команд змінили ситуацію на льодовому майданчику. Обопільне вилучення отримали Єсаулов і Курський. І саме тоді, коли команди грали в форматі 4 на 4, Полоницький закинув свою восьму шайбу в сезоні. Василь вдало замкнув передачу Царегородцева, який непогано зіграв за воротами Полукєєва. Головний суддя поєдинку цю шайбу не зарахував одразу, оскільки цей епізод вимагав відеоповтору. Але після перегляду спірного епізоду шайба таки була зарахована. А коли на лаву штрафників відправився Пономарьов, харків’яни мали непогані шанси, щоб подвоїти власну перевагу. Хороші моменти втратили Полоницький та Лупандін, які завдавали кидків від синьої лінії. Після чого чергові дві хвилини штрафу отримав гравець «Левів» Громов, і декілька секунд команди грали в форматі 5 на 3. Проте, Полукєєв у ці хвилини допоміг партнерам команді не пропустити шайбу. А кілька миттєвостей потому вже харків’янин Єрашов відправився на лаву штрафників, але цю більшість «Леви» не змогли реалізувати і, будемо відвертими, гра гостей у першому періоді була далекою від тої, яку ми бачили до цього. Можливо, причина у вилученнях, які команда отримала у першій двадцятихвилинці. Другий період мав показати: чи знайшов Владислав Єршов потрібні слова до своїх підопічних для того, щоб переломити хід зустрічі. Але вже на першій хвилині другого періоду харківський суддя Гладченко залишив «Левів» у меншості, і, як наслідок, «динамівці» могли збільшити власну перевагу. І саме в цій більшості харків’яни закинули свою другу шайбу в матчі. Полоницький завдав кидок від синьої лінії, а Царегородцев вдало зіграв на «п’ятаку» і переправив шайбу у ворота Полукєєва. Львів’яни активно сперечалися з арбітрами, вважаючи, що Царегородцев активно заважав кіперу у воротарській зоні. Але Гладченко на цей раз вже не дивився повтор епізоду. «Леви» після пропущеної шайби намагалися зіграти гостріше в чужій зоні, але особливо небезпечних моментів біля воріт Труса не було. Хороший шанс скоротити рахунок у матчі «Леви» мали у більшості, коли двохвилинним штрафом був покараний Пастух. Але у цій більшості запам’ятався тільки кистьовий кидок Пономарьова з правої півзони. У кінці другого періоду харків’яни заробили два необов’язкових вилучення, і кінець періоду команда Якушина змушена була оборонятися. На реалізацію більшістю вийшла ударна ланка «Левів», однак Дмитро Гнитько своїми індивідуальними діями не зумів закинути шайбу, хоча шанси для цього у нього були. Але улюблені кистьові кидки Дмитра з правої півзони на цей раз не досягли мети. Третій період, пройшов за переваги команди Владислава Єршова, але до справді небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко. В одній зі своїх атак «Леви» заробили вилучення, однак це не принесло гостям якогось результату. Правда, граючи у меншості Бондарєв, скориставшись помилкою оборони галичан ледь не закинув третю шайбу в матчі. Пономарьов теж сам увійшовши в зону господарів, завдав небезпечний кидок з незручної руки, але Трус був на місці. Кінець третього періоду ознаменувався двома вилученнями у харків’ян, але «червоно-чорні» так і не змогли закинути шайбу, граючи у нерівних складах. Натомість, пропустили шайбу граючи у форматі 6 на 4. Єршов зняв із воріт Полукєєва, і в одній з атак грубу помилку допустила оборона гостей. І Артем Бондарєв, на швидкості обігравши захисника, встановив остаточний рахунок у поєдинку – 3:0. Команда Дмитра Якушина здобуває дуже важливі три очки, і має у своєму активі тепер уже 26 очок і ділить 2-е та 3-є місце в турнірній таблиці з київським «Соколом», а «Леви» тепер відстають від «Динамо» на шість очок. Тепер із нетерпінням чекаємо матчу у понеділок, який має показати: чи готові «Леви» боротися за третє місце в регулярній першості?

«Динамо» (Харків) - «Леви » (Львів) - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
27 жовтня 2012 року, 18:00. Салтівський Лід . Харків. Судді: А. Гладченко, А. Бакуменко, А. Радіонов«Динамо»: Трус, Кугут-Полоницький; Бондарєв-Царегородцев-Бобков; Лупандін-Рябенко; Клочков-Пастух-Єрашов; Козлов-Румянцев; Большаков-Блох-Долгіх; Протопопов; Єсаулов-Желубовскіс-Савченко. «Леви»: Полукєєв; Денискін-Щербатюк; Поправка-Пономарьов-Гнитько;Купцов-Осіпов, Печура-Посєвін-Расторгуєв; Катрич-Шарапов; Буточнов-Федоров-Кириченко; Куликов-Громов; Плющев-Курський-Шаманський.Шайби: 04:25 - Полоницький (Царегородцев) - 1:0; 22:45 - Царегородцев (Кугут, Полоницький - більш) - 2:0; 59:46 - Бондарєв (п. в.) - 3:0Воротарі: Трус - ПолукєєвКидки: 31 - 29Штраф: 16 – 10