Русанов - Бесараб - Вк.Трофимчук, Кристін - Руденко - Подзезей, Басараб - Ю.Савчук - Д.Тітов, Горбатюк.
В.Левицький - С.Левицький - М.Левицький; Лагода - Дзядик(2хв) - Драган; Остапук - Лащук - Подоляк, Семенюк.
12:40 - М.Левицький (С.Левицький) - 1:1, менш.-1
40:45 - Руденко (Кристін) - 2:1
74:45 - Вк.Трофимчук (Русанов) - 3:1
Кидки в площину воріт:
32:13 (10:7, 11:4, 11:2)

Матч розпочався з надшвидкого голу - Вадим Бесараб прямо із стартового вкидання закинув шайбу в зону суперника, де її підхопив Сергій Русанов і в другий дотик відправив до сітки воріт. Це - найшвидший гол в історії ХК "Луцьк" та й, мабуть, усієї Західноукраїнської ліги.
Такий жвавий початок налаштовував на легку переконливу перемогу господарів майданчика, проте не так сталось, як гадалось. Червоноградці прибрали ініціативу до своїх рук, заграли активно, заповзято та агресивно, при першій-ліпшій нагоді намагалися розстрілювати кіпера суперника. Здебільшого шайба пролітала повз ворота, але часом Сергію Тітову доводилось по-серйозному приборкувати шайбу після кидків Драгана та Остапука. А гол гості забили тоді, коли цього найменше чекали - у меншості. Леонід Тарасенко, намагаючись нанести кидок від синьої лінії, влучив у М.Левицького, той підхопив шайбу, викотився на побачення з нашим воротарем, але переграти його не зміг. Здавалося, все минулося. Але ні - С.Левицький виграв вкидання в зоні лучан так, що вийшов пас на його брата, який цього разу таки поцілив у ворота - 1:1. Ще через декілька хвилин він же знову переможно скинув руки догори, однак шайба влучила у штангу.
У господарів майданчика в ці хвилини гра відверто не клеїлась. Хоч якийсь конструктивізм в атаці був присутній лише у діях першої ланки. Їм вдалося ближче до закінчення першого періоду зачинити суперника в його зоні та організувати декілька небезпечних моментів. Але шайба після кидка Вадима Бесараба потрапила в каркас воріт, в інші моменти блискуче у воротах діяв Дмитро Балашов. Намагався пробити одного з найкращих воротарів ліги Павло Мажар після сольного проходу через увесь майданчик - марно. (До речі, Павло здійснив ще по одному такому слалому в двох наступних періодах, але й тоді Балашов блискуче реагував на його кидки).
Другий період розпочався з атак червоноградців. Знову активно діяла ланка родини Левицьких. Наші відповіли дальніми кидками Василя Трофимчука, Павла Мажара та Віталія Ніколайчука. А потім, нарешті, до гри "долучилася" друга ланка нападу господарів майданчика, нагнітаючи атмосферу біля чужих воріт. В результаті Сергій Кристін та Олександр Руденко по черзі небезпечно потурбували голкіпера опонентів. Їх напір пізніше таки приніс результат - Дмитро Балашов після кидка Кристіна відбив шайбу перед собою, на п'ятачку вже чатував Руденко і підправив її у ворота під голкіпером. Шайба повзком досягла уявної лінії воріт і навіть перетнула її на погляд головного арбітра матчу Дмитра Цимбала, котрий впевненим жестом зафіксував гол.
В заключній третині поєдинку вболівльники нарешті стали свідками тієї гри, якої і очікували. Повна ігрова перевага луцької команди. Нашим хлопцям вдалося "зачинити" суперника в його зоні та організувати штурм його воріт. Навіть залишившись у меншості, лучани не дозволили супернику перевести гру подалі від власних володінь. Кидків в сторону воріт червоноградців вистачало. Не всі вони приходилися в площину воріт, та й голкіпер "грудьми" став на їх захист, коли шайба летіла у "рамку". Але й він був безсилим проти подвійного пострілу за 15 секунд до фінальної сирени - кидок Сергія Русанова він відбив, а от на добивання від Віктора Трофимчука вже не встиг зреагувати.
Ось така важка сталася перемога. Мені протягом матчу згадалася інша гра - з попереднього сезону. Вона також була перенесена на будній день, суперник також був з ненайсильніших - хмельницький "Ротор" (в нинішньому сезоні хокеїсти Хмельницького грають в інших змаганнях). Проте перемогу було здобуто тільки наприкінці поєдинку - 4:3. Цікаво, що згодом на майданчику суперника лучани перемогли 11:1. Така от аналогія.