Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

18.12.2017, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
-
 
 
Кременчук
Кременчук
-


попередній

27.11.2017, 18:00, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
3
 
 
Донбас
Донецьк
5

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 21 63
2 Білий Барс 21 45
3 Кременчук 20 40
4 Динамо Х 20 26
5 Галицькі Леви 21 9
6 Вовки 21 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


Архів 1910-2007

1965-1966 20-й Чемпіонат СРСР

12.12.2010

Класс "А”

Первая группа

3 октября 1965 - 24 апреля 1966. 10 команд провели 4-х круговой турнир.

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

ЦСКА Москва

32

2

2

239-70

66

2

"Спартак” Москва

24

4

8

173-99

52

3

"Динамо” Москва

20

3

13

133-94

43

4

"Химик” Воскресенск

15

6

15

86-100

36

5

"Локомотив” Москва

16

4

16

114-135

36

6

"Крылья Советов” Москва

13

8

15

120-143

34

7

"Торпедо” Горький

14

3

19

84-114

31

8

СКА Ленинград

10

7

19

86-118

27

9

"Динамо” Киев

8

3

25

76-144

19

10

"Сибирь” Новосибирск

5

6

25

72-166

16


Вторая группа

Западная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Торпедо” Минск

26

8

14

187-127

60

2

СК им. Урицкого Казань

23

11

14

153-136

57

3

СКА Калинин

23

10

15

171-125

56

4

Город Электросталь

27

2

19

145-127

56

5

"Трактор” Челябинск

23

9

16

179-130

55

6

"Даугава” Рига

23

8

17

185-152

54

7

"Дизелист” Пенза

21

6

21

158-149

48

8

"Динамо” Ленинград

18

8

22

136-179

44

9

СКА Куйбышев

18

8

22

137-167

44

10

"Металлург” Череповец

14

12

22

160-196

40

11

"Энергия” Саратов

15

10

23

155-161

40

12

"Прогресс” Глазов

13

13

22

132-172

39

13

"Спартак” Рязань

11

9

28

123-200

31

Восточная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Металлург” Новокузнецк

37

4

7

260-107

78

2

"Молот” Пермь

29

8

11

207-123

66

3

"Спартак” Свердловск

32

0

16

193-107

64

4

СКА Новосибирск

30

1

17

183-127

61

5

"Торпедо” Усть-Каменогорск

24

6

18

177-133

54

6

"Спутник” Нижний Тагил

22

8

18

139-139

52

7

"Салават Юлаев” Уфа

23

6

19

147-126

52

8

"Аэрофлот” Омск

18

7

23

143-179

43

9

"Машиностроитель” Златоуст

16

6

26

138-209

38

10

"Буревестник” Челябинск

16

6

26

105-158

38

11

"Ермак” Ангарск

15

8

25

105-139

38

12

"Шахтер” Прокопьевск

16

2

30

113-186

34

13

"Строитель” Оренбург

1

2

45

91-276

4


Класс "Б”

Первая зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Темп” Загорск

24

3

5

175-72

51

2

"Торпедо” Ярославль

24

2

6

156-59

50

3

"Труд” Ухта

21

2

9

114-58

44

4

"Труд” Подольск

19

4

9

101-72

42

5

"Труд” Павловский Посад

12

3

17

95-115

27

6

"Торпедо” Вологда

11

3

18

94-135

25

7

"Метеор” Рыбинск

10

2

20

78-96

22

8

"Автокрановец” Иваново

6

2

24

68-159

14

9

"Динамо” Брянск

6

1

25

75-189

13

Вторая зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Металлург” Серов

18

3

7

143-67

39

2

"Олимпия” Кирово-Чепецк

17

4

7

103-83

38

3

"Динамо” Горький

14

5

9

103-72

33

4

"Россия” Краснокамск

14

1

13

120-101

29

5

"Урал” Пермь

13

0

15

87-109

26

6

СК им. Воровского Казань

10

2

16

92-119

22

7

"Сатурн” Раменское

9

2

17

81-125

20

8

"Титан” Березники

7

3

18

80-142

17

Третья зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Звезда” Чебаркуль

26

2

4

209-87

54

2

"Труд” Миасс

16

7

9

114-96

39

3

"Торпедо” Ульяновск

16

6

10

123-100

38

4

"Металлург” Челябинск

15

1

16

120-121

31

5

"Шахтер” Коркино

12

5

13

103-120

29

6

"Восход” Челябинск

12

3

17

105-111

27

7

"Южный Урал” Орск

10

6

14

63-83

26

8

"Горняк” Рудный

12

2

18

83-130

26

9

"Строитель” Темиртау

6

2

24

79-155

14

Четвертая зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Дзержинец” Новосибирск

21

6

5

188-102

48

2

"Водник” Тюмень

21

3

8

159-119

45

3

"Гидростроитель” Дивногорск

21

1

10

154-98

43

4

"Локомотив” Новокузнецк

17

7

8

148-108

41

5

"Энергия” Новосибирск

15

2

15

137-134

32

6

"Труд” Кемерово

14

3

15

153-126

31

7

"Торпедо” Рубцовск

10

2

20

105-164

22

8

"Труд” Омск

8

4

20

102-170

20

9

"Мотор” Барнаул

2

2

28

88-213

6

Финальный турнир

Подгруппа "А”

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Звезда” Чебаркуль

3

0

0

21-5

6

2

"Олимпия” Кирово-Чепецк

2

0

1

15-7

4

3

"Дзержинец” Новосибирск

1

0

2

7-16

2

4

"Темп” Загорск

0

0

3

1-16

0

Подгруппа "Б”

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Торпедо” Ярославль

3

0

0

21-1

6

2

"Металлург” Серов

2

0

1

12-9

4

3

"Торпедо” Ульяновск

0

0

2

2-11

0

4

"Водник” Тюмень

0

0

2

3-17

0

За 1-4 места

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Металлург” Серов

4

1

1

23-15

9

2

"Звезда” Чебаркуль

3

1

2

17-17

7

3

"Олимпия” Кирово-Чепецк

2

1

3

23-23

5

4

"Торпедо” Ярославль

1

1

4

18-26

3










Команда

28 Іван Сисак


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua