Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

18.12.2017, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
-
 
 
Кременчук
Кременчук
-


попередній

27.11.2017, 18:00, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
3
 
 
Донбас
Донецьк
5

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 21 63
2 Білий Барс 21 45
3 Кременчук 20 40
4 Динамо Х 20 26
5 Галицькі Леви 21 9
6 Вовки 21 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


Архів 1910-2007

1969 11-й Кубок СРСР

12.12.2010

1/32 финала:
"Каучук” Омск - СКА Новосибирск - 7:4
"Буревестник” Челябинск - "Энергия” Саратов - 3:5
"Ермак” Ангарск - "Торпедо” Ульяновск - 8:4
"Мотор” Барнаул - "Локомотив Москва - 1:7
"Шахтер” Прокопьевск - "Металлург” Новокузнецк - 10:0
"Прогресс” Глазов - "Молот” Пермь - 1:4
"Автомобилист” Алма-Ата - "Олимпия” Кирово-Чепецк - 6:1
СК им. Урицкого Казань - "Химик” Воскресенск - 1:8
"Торпедо” Ярославль - "Динамо” Москва - 4:5
"Спутник” Нижний Тагил - "Динамо” Ленинград - 5:3
"Металлург” Серов - "Таганай” Златоуст - 0:1
"Строитель” Кемерово - "Торпедо” Усть-Каменогорск - 4:8
СКА Куйбышев - "Водник” Тюмень - 2:4
СКА МВО Калинин - "Трактор” Челябинск - 1:2

1/16 финала:
"Звезда” Чебаркуль - ЦСКА Москва - 1:8
"Салават Юлаев” Уфа - "Динамо” Киев - 4:3
"Динамо” Рига - "Кристалл” Электросталь - 7:4
"Торпедо” Подольск - "Торпедо” Горький - 1:4
"Крылья Советов” Москва - "Каучук” Омск - 8:6
"Энергия” Саратов - "Ермак” Ангарск - -:+
"Локомотив” Москва - "Шахтер” Прокопьевск” - 3:4
"Молот” Пермь - "Автомобилист” Алма-Ата - +:-
"Химик” Воскресенск - "Динамо” Москва - 2:4
"Спутник” Нижний Тагил - "Таганай” Златоуст - 4:3
"Торпедо” Усть-Каменогорск - "Водник” Тюмень - -:+
"Трактор” Челябинск - "Сибирь” Новосибирск - 4:6
"Восход” Челябинск - "Торпедо” Минск - 2:8
"Химик” Днепродзержинск - "Спартак” Москва - 0:9
"Металлург” Череповец - СКА Ленинград - 1:5
"Дизелист” Пенза - "Автомобилист” Свердловск - 4:6

1/8 финала:
ЦСКА Москва - "Салават Юлаев” Уфа - 10:3
"Торпедо” Горький - "Динамо” Рига - 5:4
"Крылья Советов” Москва - "Ермак” Ангарск - 8:3
"Молот” Пермь - "Шахтер” Прокопьевск - +:-
"Динамо” Москва - "Спутник” Нижний Тагил - 4:3
"Водник” Тюмень - "Сибирь” Новосибирск - 6:3
"Спартак” Москва - "Торпедо” Минск - 3:2 (ОТ)
СКА Ленинград - "Автомобилист” Свердловск - 4:2

1/4 финала:
ЦСКА Москва - "Торпедо” Горький - 4:2
"Крылья Советов” Москва - "Молот” Пермь - +:-
"Динамо” Москва - "Водник” Тюмень - 7:2
"Спартак” Москва - СКА Ленинград - 3:1

Полуфиналы:

ЦСКА Москва - "Крылья Советов” Москва - 8:3
"Динамо” Москва - "Спартак” Москва - 5:4

Финал:
5 мая 1969 г.
ЦСКА Москва - "Динамо” Москва - 3:1

hockeyarchives.ru









Команда

97 Дмитро Попереджай


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua