Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

18.12.2017, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
-
 
 
Кременчук
Кременчук
-


попередній

27.11.2017, 18:00, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
3
 
 
Донбас
Донецьк
5

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 21 63
2 Білий Барс 21 45
3 Кременчук 20 40
4 Динамо Х 20 26
5 Галицькі Леви 21 9
6 Вовки 21 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


Архів 1910-2007

1971-1972 26-й Чемпіонат СРСР

12.12.2010

Класс "А”

Высшая лига

1 октября 1971 - 16 мая 1972. 9 команд провели 4-х круговой турнир.

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

ЦСКА Москва

27

3

2

202-94

57

2

"Динамо” Москва

20

4

8

127-95

44

3

"Спартак” Москва

17

2

13

140-123

36

4

"Крылья Советов” Москва

15

2

15

112-121

32

5

"Трактор” Челябинск

12

6

14

123-186

30

6

СКА Ленинград

13

2

17

100-125

28

7

"Химик” Воскресенск

13

1

18

98-112

27

8

"Торпедо” Горький

9

5

18

108-127

23

9

"Локомотив” Москва

5

1

26

79-156

11


Переходный турнир

Не проводился

Первая лига

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Автомобилист” Свердловск

35

6

7

276-162

76

2

"Сибирь” Новосибирск

29

10

9

257-162

68

3

"Динамо” Рига

28

8

12

229-148

64

4

"Кристалл” Саратов

25

8

15

196-157

58

5

"Динамо” Киев

22

7

19

192-178

51

6

"Салават Юлаев” Уфа

17

10

21

159-151

44

7

"Молот” Пермь

16

9

23

150-194

41

8

"Торпедо” Минск

19

3

26

177-206

41

9

"Торпедо” Усть-Каменогорск

17

5

26

165-235

39

10

СКА МВО Калинин

17

4

27

172-181

38

11

"Металлург” Новокузнецк

16

5

27

180-225

37

12

"Дизелист” Пенза

14

6

28

152-240

34

13

"Спутник” Нижний Тагил

13

7

28

137-203

33


Вторая лига

Западная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Кристалл" Электросталь

35

5

12

245-149

75

2

"Торпедо" Ярославль

32

3

17

230-158

67

3

СКА Куйбышев

31

4

17

252-195

66

4

"Нефтяник" Ухта

31

2

19

184-162

64

5

"Станкостроитель" Рязань

27

8

17

230-168

62

6

"Ижсталь" Ижевск

28

3

21

250-211

59

7

"Олимпия" Кирово-Чепецк

24

5

23

181-177

53

8

"Прогресс" Глазов

22

8

22

189-191

52

9

"Днепроспецсталь" Запорожье

23

4

25

192-222

50

10

"Металлург" Череповец

20

5

27

184-219

45

11

СК им. Урицкого Казань

16

8

28

188-200

40

12

"Торпедо" Подольск

14

10

28

131-186

38

13

"Шторм" Ленинград

15

4

33

181-245

34

14

"Химик" Днепродзержинск

9

5

38

131-274

23

Восточная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Автомобилист” Алма-Ата

36

8

8

219-127

80

2

"Звезда" Чебаркуль

31

10

11

179-120

72

3

СКА Новосибирск

33

5

14

238-181

71

4

"Спартак” Ташкент

30

7

15

226-166

67

5

СКА Хабаровск

29

9

14

223-159

67

6

"Шахтер” Прокопьевск

24

10

18

173-145

58

7

"Локомотив” Омск

21

9

22

187-145

51

8

"Каучук” Омск

21

8

23

177-173

50

9

"Мотор” Барнаул

21

6

25

195-194

48

10

"Водник” Тюмень

19

7

26

162-205

45

11

"Строитель” Караганда

15

5

32

156-218

35

12

"Южный Урал” Орск

13

6

33

118-192

32

13

"Вымпел” Междуречинск

13

4

35

159-257

30

14

"Сельхозвузоветс” Челябинск

8

4

40

98-203

20

Финал:
"Кристалл" Электросталь - "Звезда" Чебаркуль - 2:5, 3:1, 5:1, 6:2


Класс "Б”

Первая зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Текстильщик” Павловский Посад

25

6

5

148-80

56

2

"Полет” Горький

25

5

6

146-66

55

3

"Титан” Березники

23

3

10

145-80

49

4

"Сатурн” Раменское

16

7

13

132-104

39

5

"Россия” Краснокамск

15

3

18

117-118

33

6

"Метеор” Рыбинск

13

4

19

78-98

30

7

"Нефтяник” Лениногорск

14

1

21

87-112

29

8

"Апатитстрой” Апатиты

-

-

-

-

-

9

"Спутник” Альметьевск

-

-

-

-

-

10

"Десна” Брянск

-

-

-

-

-

Вторая зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Кедр” Верх-Нейвинск

25

6

5

178-79

56

2

"Янтарь” Томск

22

3

11

148-94

47

3

"Темп” Юрга

20

3

13

129-88

43

4

"Высокогорец” Нижний Тагил

17

7

12

108-125

41

5

"Торпедо” Рубцовск

16

7

13

134-116

39

6

"Химик” Оренбург

17

3

16

97-102

37

7

"Таганай” Златоуст

12

3

21

116-167

27

8

"Факел” Свердловская область

11

5

20

97-128

27

9

"Металлург” Магнитогорск

9

7

20

106-154

25

10

"Полиграфмаш” Шадринск

9

0

27

104-164

18

Третья зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Гранит” Тетюхе

4

0

1

32-13

8

2

"Водник” Ванино

3

1

1

18-16

7

3

"Заполярник” Норильск

2

1

2

17-19

5

4

"Алюминщик” Новокузнецк

2

0

3

21-21

4

5

"Горняк” Тетюхе

2

0

3

12-16

4

6

СКА Чита

1

0

4

15-30

2

Зона союзных республик

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

РВЗ Рига

14

3

3

104-47

31

2

"Губкинец” Москва

12

3

5

98-71

27

3

"Торпедо” Минск

10

3

7

60-67

23

4

"Буревестник” Смоленск

10

2

8

72-72

22

5

СКИФ Минск

7

3

10

58-80

17

6

ГГУ Гомель

0

0

20

40-95

0

Зона Казахской ССР

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Вымпел” Рудный

-

-

-

-

33

2

"Строитель”Тимертау

-

-

-

-

27

3

"Иртыш” Павлодар

-

-

-

-

25

4

"Авангард” Петропавловск

-

-

-

-

14

5

"Энергетик” Ермак

-

-

-

-

12

6

"Север” Никольск

-

-

-

-

9

Финальный турнир

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Текстильщик” Павловский Посад

3

1

1

22-15

7

2

"Кедр” Верх-Нейвинск

3

1

1

15-17

7

3

"Полет” Горький

3

0

2

28-12

6

4

РВЗ Рига

2

0

3

21-22

4

5

"Гранит” Тетюхе

2

0

3

17-27

4

6

"Янтарь” Томск

1

0

4

18-28

2










Команда

20 Антон Дорош


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua