Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

18.12.2017, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
-
 
 
Кременчук
Кременчук
-


попередній

27.11.2017, 18:00, Новояворівськ

Леви
Новояворівськ
3
 
 
Донбас
Донецьк
5

статистика



ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 21 63
2 Білий Барс 21 45
3 Кременчук 20 40
4 Динамо Х 20 26
5 Галицькі Леви 21 9
6 Вовки 21 3

календар  
плей-оф  



КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


05.10.2017
УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»


Архів 1910-2007

1983-1984 38-й Чемпіонат СРСР

12.12.2010

Класс "А”

Высшая лига

18 сентября 1983 - 30 апреля 1984. 12 команд провели 4-х круговой турнир.

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

ЦСКА Москва

43

0

1

286-80

86

2

"Спартак” Москва

26

6

12

214-150

58

3

"Химик” Воскресенск

26

5

13

176-159

57

4

"Динамо” Москва

24

8

12

172-109

56

5

"Сокол” Киев

20

6

18

156-142

46

6

"Торпедо” Горький

18

7

19

139-145

43

7

"Крылья Советов” Москва

19

5

20

142-141

43

8

"Динамо” Рига

17

8

19

146-172

42

9

"Трактор” Челябинск

15

7

22

103-131

37

10

СКА Ленинград

14

4

26

133-158

32

11

"Ижсталь” Ижевск

7

4

33

100-216

18

12

"Сибирь” Новосибирск

5

0

39

107-261

10


Переходный турнир

Не проводился

Первая лига

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Автомобилист” Свердловск

51

0

9

349-161

102

2

"Кристалл” Саратов

50

1

9

348-161

101

3

"Салават Юлаев” Уфа

43

3

14

311-176

89

4

"Динамо” Харьков

35

5

20

304-214

75

5

СК им. Урицкого Казань

29

7

24

276-266

65

6

"Динамо” Минск

28

8

24

254-229

64

7

"Торпедо” Усть-Каменогорск

29

3

28

282-254

61

8

"Торпедо” Ярославль

26

4

30

238-241

56

9

"Ижорец” Ленинград

22

12

26

256-289

56

10

"Торпедо” Тольятти

25

3

32

255-274

53

11

"Молот” Пермь

23

6

31

227-267

52

12

"Металлург” Череповец

21

9

30

220-275

51

13

"Дизелист” Пенза

21

8

31

210-258

50

14

"Автомобилист” Караганда

20

5

35

210-284

45

15

"Енбек” Алма-Ата

9

8

43

229-300

26

16

"Бинокор” Ташкент

5

4

51

157-348

14


Переходный турнир

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Кристалл" Электросталь

7

0

3

44-38

14

2

"Металлург” Новокузнецк

6

2

2

52-36

14

3

"Звезда” Оленегорск

5

3

2

35-31

13

4

"Луч” Свердловск

6

0

4

48-31

12

5

"Авангард" Омск

3

0

7

35-52

6

6

СКА Новосибирск

0

1

9

37-63

1

Вторая лига

Западная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Звезда” Оленегорск

43

1

8

341-139

87

2

"Кристалл" Электросталь

37

3

12

270-160

77

3

"Станкостроитель" Рязань

35

4

12

270-184

74

4

"Кренгольм" Нарва

31

4

17

226-175

66

5

"Химик" Энгельс

31

3

18

260-204

65

6

"Латвия Берзс" Рига

29

3

20

240-190

61

7

"Машиностроитель" Киев

27

6

19

229-159

60

8

СКА МВО Калинин

27

4

21

233-193

58

9

"Трактор” Липецк

18

2

32

160-222

38

10

"Олимпия” Кирово-Чепецк

16

5

31

162-254

37

11

"Прогресс” Глазов

15

5

32

173-284

35

12

"Буран” Воронеж

14

2

36

159-261

30

13

"Спартак" Архангельск

11

4

37

148-283

26

14

"Корд” Щекино

5

4

43

116-279

14

Центральная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Луч” Свердловск

33

6

13

265-165

72

2

"Авангард" Омск

31

8

13

271-175

70

3

"Южный Урал” Орск

30

5

17

188-150

65

4

"Металлург” Магнитогорск

28

7

17

200-157

63

5

"Строитель” Тимертау

28

4

20

243-178

60

6

"Металлург” Челябинск

28

6

19

236-186

60

7

"Спутник" Альметьевск

27

8

23

215-234

50

8

"Спутник" Нижний Тагил

21

6

25

179-193

48

9

"Рубин" Тюмень

19

7

26

180-230

45

10

"Металлист” Петропавловск

20

3

29

180-240

43

11

"Мотор" Барнаул

17

5

30

192-250

39

12

СКА Свердловск

16

7

29

203-250

39

13

"Авангард" Уфа

19

0

33

201-248

38

14

"Маяк” Куйбышев

15

6

31

168-265

36

Восточная зона

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

СКА Новосибирск

37

7

10

265-164

81

2

"Металлург” Новокузнецк

36

5

13

250-171

77

3

"Шахтер” Прокопьевск

34

3

17

250-188

71

4

"Сокол” Красноярск

27

2

25

241-238

56

5

"Ермак” Ангарск

24

6

24

198-179

54

6

СКА Хабаровск

21

8

25

163-181

50

7

"Горняк” Дальнегорск

21

4

29

234-254

46

8

"Кедр” Томск

17

5

32

206-264

39

9

"Амурсталь” Комсомольск-на-Амуре

15

6

33

161-244

36

10

"Машиностроитель” Новосибирск

10

10

34

150-235

30

Переходный турнир

М

Команда

В

Н

П

Ш

О

1

"Маяк” Куйбышев

3

0

1

20-18

6

2

"Корд” Щекино

2

1

1

13-11

5

3

"Машстроитель” Новосибирск

0

1

3

13-17

1











Команда

13 Микита Муртищев


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея



© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2017. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua