18.02.2022

17.01.2022

Експрес програв у фіналі міжнародного турніру

25.10.2009

24 жовтня в Луцьку відбувся міжнародний турнір з хокею "Ліга-спорт-2009." Окрім господарів майданчика - ХК "Луцька", в ньому взяли участь ХК "Експрес" Львів, ХК "Фаворит" Рівне та КЛХ "Пінськ" з Республіки Білорусь. Змагання пройшли за олімпійською системою.
Півфінали:
ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - 5:1 (1:1, 2:0, 2:0).
41:37 - Руденко (Косинюк) - 5:1.
Штрафні хвилини: 0-6 (Биков, Аксютов, Степанюк М.)
Після швидкого гола господарів турніру, коли Русанов реалізував вихід сам-на-сам з воротарем після точної передачі із-за лінії власних воріт через дві зони, рівняни досить швидко вирівняли становище. Півтора періоди "Фаворит" тримав паритет. А потім луцькі хокеїсти тричі з трьох можливостей розіграли зайвого і фактично вирішили долю поєдинку.
Після п'ятого голу лучан на катку зникло світло. Поки електрики усували технічні негаразди, команди за обопільною згодою вирішили поєдинок не догравати.

"Експрес" Львів - КЛХ "Пінськ" - 7:1 (2:0, 1:1, 4:0).
59:06 - Гумницький (Волинський) - 7:1.
Штрафні хвилини: 2-4 (командний штраф - Тупіцин - 4хв.)
Гравці Клубу любителів хокею з Пінська півночі долали відстань до Луцька, враховуючи черги на митниці. Але проти більш свіжих львів'ян, котрим вистачило декількох годин, аби доїхати до Луцька, грали на рівних. Але коли їх через вилучення залишилося четверо на майданчику, то втримати п'ятірку суперника не вдалося, коли блиснув індивідуальними діями Кравцов. Ближче до першої перерви йому вдалося досягти "дублю". Але не він остаточно зломив білоруських гостей.
На початку другого періоду пінчани одну шайбу відіграли і одразу пішли на новий штурм воріт суперника. Львів'яни надовго "закривалися" у власній зоні, втримуючи натиск суперника. Однак шайба врешті-решт влетіла у протилежні ворота - експресівці впіймали опонентів на контратаці, викотилися втрьох проти одного оборонця та відновили перевагу у дві шайби.
Коли ж на початку заключної третини матчу воротар КЛХ не втримав шайбу після кидка Гумницького, яку у ворота добив Олександр Семенович, інтрига згасла. Героєм матчу став Данило Гумницький. Після трьох результативних передач партнерам, наприкінці гри він і сам двічі розписався у воротах Юрія Коновалова.

Матч за третє місце.
"Фаворит" Рівне - КЛХ "Пінськ" - 1:6 (1:3, 0:3, 0:0)
40:00 - Тріволь - 1:6.
Штрафні хвилини: 6-4 (Степанюк С., Аксютов, Биков - Ткачик, Коновалов)
Попри велику перевагу в рахунку, пінчани на мали такої ж переваги у грі. Проте, вже на через 40 секунд вийшли вперед. Коли ж Стасюк влучним пострілом з гострого кута зрівняв рахунок, їм вистачило тих же 40 секунд, щоб знову вийти вперед. "Фаворит" дуже прагнув відігратися. І створював для цього не одну нагоду. Але шайби влітали у їх ворота.

Фінал.
ХК "Луцьк" - "Експрес" Львів - 7:3 (2:0, 3:0, 2:3)
57:49 - Руденко (Подзідзей) - 7:3.
Штрафні хвилини: 14-14 (Мажар, 02:50; Тітов Д., 15:24; Гізеке, 27:40; 30:24; Бесараб, 30:11; Трофимчук Вас..31:13; Трофимчук Вікт., 38:55 - Волинський, 03:05; Семенович С., 05:37; Гумницький, 16:05; Семенович О., 30:24; Кравцов, 32:16; Волинський, 35:51;Ліщенко, 46:26).

Лучани знову забили швидкий гол - Русанов поцілив в нижній кут після вивіреного пасу партнера по ланці Вершецького. Згодом господарі знрву вдало розіграли зайвого гравця - Бесараб відібрав шайбу у оборонця і влучно кинув.
Другий період розпочався із шаленого штурму воріт Луцька. А закінчився він перехопленням шайби Русановим та точним пасом на Вершецького, котрий не залишив воротарю "Експреса" Козачуку жодного шансу, вийшовши з ним на побачення. Львів'яни знову йдуть вперед, але знову отримують контрудар - Козачук тримався скільки міг, відбив перший кидок Подзідзея, потім щитками другий, ловушкою, вже лежачи на льоду - третій. Але проти кидка у верхній кут воріт був безсилим - 4:0.
Майже повних 6 хвилин грав "Луцьк" в меншості в середині другого періоду. Коли відбув 2-хвилинне покарання Гізеке, майже одразу на лаву порушників сів Бесараб. Через півтора десятка секунд компанію йому склав той же Гізеке (щоправда, разом з ним отримав 2 хвилини відпочинку і Олександр Семенович). Ще через неповну хвилину отримав малий штраф Василь Трофимчук. Коли ж нарешті лучани знову змогли грати повним складом, вони одразу ж забили ще один гол - після накидного пасу Бесараба по-тенісному увігнав шайбу у ворота Вершецький.
На початку третього періоду протягом хвилини "Експрес" двічі пробив Сергія Тітова. Намагаючись розвинути успіх, львівські хокеїсти знову кинулися в атаку. І знову ж таки пропустили після контратаки суперника - Вершецький оформив "хет-трик" після сольного проходу через три зони. До завершення матчу команди ще раз обмінялися голами, але питання про переможця вже було знято.
ХК "Луцьк" став переможцем турніру.

Склади команд:
ХК "Луцьк": 61.Сергій Тітов - воротар;
40.Олександр Бондар - 77.Павло Мажар(2хв.), 69.Олександр Косинець(2+1) - в 1/2 фіналу (3,Штефан Гізеке(4хв.) - у фіналі) - 87,Віктор Ніколайчук, 12.Василь Трофимчук(2хв.) - 33.Едуард Попов - оборонці;
10.Сергій Русанов(3+3) - 99.Андрій Вершецький(3+2) - 11.Вадим Бесараб(1+4, 2хв.), 1.Сергій Кристін(0+1) - 18.Олександр Подзідзей(1+1) - 9.Олександр Руденко(2+0), 22.Дмитро Тітов(2хв.) - 7.Віктор Трофимчук(2хв.) - 16.Юрій Савчук, 44.Ілля Басараб (у фіналі) - нападники.

"Експрес" Львів: 1.Олексій Козачук - воротар;
33.Олексій Волинський(0+2, 4хв.) - 66.Михайло Чеканцев, 10.Ігор Цимбрівський - 12.Станіслав Ліщенко(2хв.) - оборонці;
22.Данило Гумницький(2+4, 2хв.) - 3.Олександр Семенович(3+0, 4хв.) - 13.Сергій Семенович(1+1), 31.Ігор Кругов - 77.Роман Кравцов(3+0, 2хв.) - 27.Віталій Пиженков(0+1), 17.Юрій Пиженков(1+0), - нападники; командний штраф - 2хв.

КЛХ "Пінськ": 20.Юрій Коновалов(2хв.) - воротар;
15.Валентин Павловіч - 66.Сергій Козак, 16.Олександр Ткачик(2хв.) - 10.Олег Тібец(1+0), 28.Савелій Субоцкій - 88.Ігор Вікторовіч - оборонці;
77.Олександр Тріволь(1+1) - 55.Сергій Марковєц - 17.Геннадій Войтовіч(2+1), 21.Юрій Лейфман(1+0) - 71.Олег Тупіцин - 19.Сергій Яромчік(0+1, 4хв.), 91.Олексій Пєтрусєнко(1+0) - 69,Сергій Шоман - 79.Олег Мітраков(1+0) - нападники;

"Фаворит" Рівне:
1.Микола Сердюк - воротар;
3.Олег Биков(4хв.) - 7.Михайло Степанюк(2хв.), 5.Ігор Бричук - 33.Сергій Степанюк (1+0, 2хв.), 4.Віталій Железнюк - 9.Андрій Павлов - оборонці;
24.Георгій Маленький - 11.Сергій Орєхов - 10.Роман Нікітюк (20.Михайло Лисенко), 31.Валерій Стасюк (1+0) - 46.Андрій Аксютов(2хв.) - 75Олександр Жишко (0+1) - нападники.

Кращі бомбардири:
1. Сергій Русанов ("Луцьк") - 6 (3+3)
2. Данило Гумницький ("Експрес") - 6 (2+4)
3. Андрій Вершецький ("Луцьк") - 5 (3+2)
4, Вадим Бесараб ("Луцьк") - 5 (1+4)

А недільного ранку ХК "Луцьк" напівосновним складом провів товариську гру проти "Пінська".
ХК "Луцьк" - КЛХ "Пінськ" - 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
ХК "Луцьк": Бащук (59:18); Мажар - Попов; Вас.Трофимчук - Ніколайчук; Вершецький - Руденко - Русанов; Тарасенко - Ю.Савчук - С.Савчук; Остапук - Лотиш - Басараб.
Шайби: 3:50 - Вершецький (Русанов) - 1:0; 7:56 - Яромчік (Тібец, Лейфман) - 2:1; 13:52 - Остапук (Лотиш, Русанов) - 2:1; 33:50 - Ткачик - 2:2; 34:57 - Вікторовіч; 57:35 - Войтовіч (Лейфман) - 2:4