15.04.2023

18.02.2022

17.01.2022

Веніамін Мочников («ВІМ-Беркут»): в дозаявочний період плануємо підсилитись як мінімум п’ятьма сильними виконавцями.

24.11.2009

ХК «Одеса» - «Дніпро» - 4:7 (1:2; 0:4; 3:1)

Зірки матчу: Олексій Клега (О) – Олександр Букатін (Д), Сергій Борисовський (Д).

Валерій Стрєлков («Дніпро»):

Перед матчем у нас захворіло кілька гравців та основний воротар. Гадали, що гра для нас складеться важче, але в рівній грі нам пощастило більше – ми першими закинули, а далі ловили суперника на контратаках. Борисовський відстояв у воротах чудово: ми закидали, а одесити – ні. В кінці матчу дещо розслабились і пропустили три шайби.

Олександр Мітін (ХК «Одеса»):

Гра у першому періоді була рівна, але в другій 20-хвилинці нас не виручив голкіпер. В третьому періоді у нас з реалізацією моментів стало краще – закинули три шайби.

ХК «Луцьк» - «ВІМ-Беркут» - 21:0 (6:0; 8:0; 7:0)

Зірки матчу: Сергій Русанов (Л), Вадим Бесараб (Л), Андрій Вершецький (Л).

Веніамін Мочников («ВІМ-Беркут»):

Складно коментувати таку поразку… Грали «з колес». Не було у нас основного голкіпера – у нього народилась дитина. Дає про себе знати недостатня кількість тренувань, так як у Львові можна тренуватися на льоду лише з півночі до ранку через те, що лід у місті комерційний.

ХК «Луцьк» - хороша, грамотна команда, яка тренується чотири рази на тиждень. В дозаявочний період плануємо підсилитись як мінімум п’ятьма сильними виконавцями.

Сергій Бєлих (ХК «Луцьк»):

Гру розпочали зібрано, так як пам’ятали про не зовсім вдалу гру в ЗУХЛ і вже на 34-й секунді відкрили рахунок. Рахунок здивував: чи то суперник був «розібраний», чи то ми сильно налаштувались. «ВІМ-Беркут» - команда з хорошою хокейною історією в Західному регіоні. В третьому періоді вже за рахунку 14:0 ми награвали комбінації для наступних ігор. Звичайно ж, на нашу гру вплинула присутність на матчі мера м. Луцька Б. П. Шиби, якому матч дуже сподобався. Перед матчем Богдан Павлович пообіцяв нагородити двох кращих гравців матчу цінними подарунками, які й були вручені Сергію Русанову та Андрію Вершецькому.