Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Кременчук 40 96
2 Донбас 40 95
3 Дніпро 40 86
4 Білий Барс 40 53
5 Крижані Вовки 40 20
6 Динамо Х 40 10

календар  
плей-оф  КМХЛ відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U16 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

05.02.2020
Підготовка хокеїста – це 12-14 років кропіткої праці


28.05.2019
"Нехай так — я у вчорашньому дні, а вони в новому. Правда, у лайні."


25.10.2018
Відомі гравці НХЛ на початку листопада відвідають Львівщину


Новини клубу

Анонс матчів уікенду Західно Української хокейної ліги

09.12.2009

"Ротор" - "Львів" (12 грудня, 10:00, м. Хмельницький)

Стартували на перший погляд команди по різному. У "Ротора" уже є як для дебютанта непоганий очковий доробок, а львів`яни досі без очок. Але останні матчі засвідчили що не такий і різний клас у команд. Львів`яни дуже непогано провели останні матчі із лідерами, мали шанси здобути очки, а от хмельницький клуб лідерам програвав без варіантів.
Але все таки невелику перевагу матимуть господарі. Нестандартний каток, та гра "Львова" фактично у дві пятірки вирішить долю матчу.

Прогноз hc.lviv.ua: 5:3"Олімпія" - "Червоноград" (12 грудня, 10:00, м. Калуш)

Нарешті "Олімпія" має змогу грати і тренуватися в рідному місті на своєму льоду. Статус фаворита чемпіонату, суперник - дебютант, який тільки стає на ноги, дебютна гра у своєму місті - все це говорить за перемогу із двозначним рахунком господарів.
 
Прогноз hc.lviv.ua: 12:0"Черінвецькі пінгвіни" - "Явір" (12 грудня, 14:30, м. Чернівці)

Матч дня. Грають команди з верхньої частини таблиці. Мінімальну перевагу віддамо за рахунок більшого досвіду та й напевно майстерності гостям.
 
Прогноз hc.lviv.ua: 4:6"Червоноград" - "ВІМ-Беркут" (13 грудня, 8:00, м. Новояворівськ)

Ще один матч рівних суперників, але на цей раз це команди з нижньої частини турнірної таблиці, що досі без очок. Спрогнозуємо важку перемогу "ВІМ-Беркута". За це говорить гра у чотири пятірки у "Беркута" проти двох у суперника, покращення гри у львів`ян в останніх матчах, та ймовірна недостатність фізичної підготовки "Червонограду" після суботньої гри в Калуші.
 
Прогноз hc.lviv.ua: 2:3


"Львів" - "Подоляни" (13 грудня, 9:00, м. Львів, СК "Медик")

Будемо очікувати першої перемоги "Львова". У попередніх матчах команда фактично в усіх матчах чинила опір і не програвала безпорадно.

 Прогноз hc.lviv.ua: 3:2


"Луцьк" - "Експрес" (13 грудня, 9:00, м. Луцьк)

Матч головних фаворитів чемпіонату, що йдуть без втрат. Обидві команди в попередніх матчах мали по одній грі із командами близькими по класу і обидві виграли переконливо, хоча  "Луцьк" мав певні проблеми протягом гри з "Чернівцями". Усі інші перемоги здобуті командами в тренувальному режимі. 
Хороша гра воротарів, наявність лідерів в командах що можуть індивідуально вирішити хід гри, максимальна концентрація обох команд. Все це свідчить про абсолютну рівність перед матчем. Можливо фактор свого поля і факт, що у "Експресу" на відміну від луцької команди головний тренер є граючим дасть мінімальну перевагу протягом матчу господарям.
Спрогнозуємо, що в цьому матчі буде перший овертайм в поточному Чемпіонаті України.
 
Прогноз hc.lviv.ua: 5:4 бул."Явір" - "Фаворит" (13 грудня, 10:00, м. Новояворівськ)

Недільний хокейний ранок в Новояворівську  продовжить ще одна гра команд із верхньої частини таблиці. Але рівної гри чекати важко. Все таки клас у "Явора" вищий, фактор свого поля який буде відчутно допомагати господарям цього року - все це безсумнівів принесе яворівській команді чергову легку перемогу.

Прогноз hc.lviv.ua: 8:2


"Луцьк" - "Фаворит" (16 грудня, 21:00, м. Луцьк)

У матчі географічних сусідів фаворитом не буде команда із назвою "Фаворит". Рівненська команда на рік пізніше розпочала виступи в Західно Українській лізі, та досі немає льоду у своєму місті, тому домашні матчі грає в Луцьк. Ці фактори й визначають на даний момент перевагу в класі та досвіді у луцької команди.
Гру було перенесено з суботи, напевно через бажання луцької команди перед грою з "Експресом" не витрачати сили.

Прогноз hc.lviv.ua: 9:1


Матч "Подоляни" - "Ватра" перенесено на пізніший термін.

Фото Євгена КравсаКоманда

19 Олег Середа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2020. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua