"Луцьк" продовжує переможну серію

19.12.2009

19.12.2009, 9:00, м. Луцьк, 30 глядачів

"Фаворит" - "Ротор" - 3:0 (1:0 1:0 1:0)

З пригодами добирались в Луцьк на свій матч гравці "Ротора". Через поганий стан доріг в цю морозну погоду одна з машин із гравцями із Хмельницька потрапила в аварію. Це стало причиною переносу недільної гри з "Луцьком".
Але у звітній грі "Ротор" незважаючи на несприятливі обставини міг розраховувати на позитивний результат. Перші два періоди проходили за рівної гри, але необовязкові помилки в захисті "Ротора" дозволили господарям забити дві шайби. Тільки в третьому періоді більш досвідченні гравці "Фаворита" заволоділи інціативою і спокійно довели гру до сухої перемоги.

19.12.2009, 9:00, м. Новояворівськ, Льодовий палац, 300 глядачів

"Явір" - "Луцьк" - 4:6 (2:3 1:2 1:1)

Судді
: Віктор Дмитрієв, Василь Шумелда (обидва — Львів).

«Явір»: Гдуля, Британ — Саєвський, Белко — Качан, Ульянов. Колесников — Паляниця — Ситків, Гнилюх — Романюк — Коваль, Пацеляк Ром., Козакул.

«Луцьк»: Тітов С., Бондар — Мажар, Гізеке — Ніколайчук, Трофимчук Вас. — Попов, Русанов — Бесараб — Вершецький, Кристін — Тарасенко (Руденко) — Подзідзей, Трофимчук Вікт. — Савчук — Тітов Д.

Штрафні хвилини:
«Явір» (10): Белко, 11:55 (2хв), 27:45(2хв.); Гнилюх, 27:45 (2хв.), Козакул, 27:45 (2хв.), Качан, 48:40 (2хв.).
«Луцьк» (10): Гізеке, 6:55 (2хв.), 27:45 (2хв.); Трофимчук Вікт., 27:15 (2хв.), Тітов С., 27:45 (2хв. — відбував Попов), Мажар, 37:50 (2хв.).

Кидки: 21:26 (8:8, 7:8, 6:10).

Сильні морози і відповідно холод на трибунах в льодовому палаці не дозволив зібрати аншлаг. Але й присутні глядачі створювали хорошу атмосферу протягом гри. В чому допомагає дуже хороша акустика в палаці Новояворівська.

І глядачі відразу отримали позитивні емоції із старту гри, коли "Явір" став виправдовувати прогнози в їх користь на цю гру. Але все швидко змінилися. Буквально за декілька хвилин гості провели 3 голи за грубих помилок захисту "Явора". Гра господарів розладналася.

В другому періоді здавалося все стане на свої місця, після серйозної розвмови в роздягалці "Явора". Господарі атакували, хоча без особливої гостроти. В середині періоду після взаємно грубості у вигляді поштовхів на борт суперників на льоду спалахнула масова бійка за участю фактично усіх гравців обох команд що знаходилися на льоду. Особливо відзначився воротар "Луцька" Сергій Тітов, який просто вирішив зламати свою ключку об шолом суперника. Після довгої паузи гра відновилася і лучани забили ще дві шайби знову через грубі помилки захисників та воротаря суперника.

В кінці другого періоду Явір відквитав одну шайбу і були надії, що в третьому періоді зможе завязати боротьбу за результат. Але на початку періоду "Луцьк" робить рахунок 6:3 на свою користь і гра переходить в спокійне русло. Тільки в кінці гри господарі після четвертої шайби активізувалися і могли забивати ще, але на більше не вистачило часу.

Отже лучани стають  одноособовими лідерами Дивізіону "С". Сподобалася організована гра "Луцька" але їм буде не просто втримати перевагу в наступних матчах  з "Олімпією" та "Експресом". Команді явно не вистачає підтримки від третьої та четвертої пятірки.

А яворівцям потрібно уже в наступних матчах почати виправдовувати статус претендента на місце в плей-офф, хоча ці шанси після сьогоднішньої поразки стали дуже сумнівними. Фактично  "Явору" потрібно перемагати в усіх матчах що залишилися.

Юрій Савчук (ХК «Луцьк»):

Складні погодні умови звісно вплинули на якість гри. Грати довелось за температури -15, лід був перекалений. Перший період не зважаючи на невдалий початок залишився за нами. Другий пройшов у рівній боротьбі, була бійка. Ми завжди з «Явором» б’ємося, хоча за межами майданчика у нас чудові взаємостосунки. Гадаю численним глядачам льодового палацу гра дуже сподобалась.

Ігор Бретан («Явір»):

У протиборстві з ХК «Луцьк» нам в першу чергу не вистачило кількості гравців. Ми мали всього 3 п’ятірки. Та за великим рахунком гравці третьої ланки майже не виходили на лід. Фізично ми ані трохи не поступались супернику. Ми навіть дещо були здивовані не надто виразно грою лучан. Ми повели у рахунку 2:0, але дві мої помилки у захисті призвели до закинутих шайб. Далі була рівна гра, але перемога дісталась більш майстеровитому супернику.

Фото з матчу

19.12.2009, 12:00, м. Тернопіль, 300 глядачів

"Подоляни" - "Чернівецькі пінгвіни" - 0:3 (0:0 0:1 0:2)

За пристойної кількості глядачів, що зібралися подивитися дебютний матч в Тернополі Західно Української хокейної ліги, господарі не змогли порадувати свою публіку. На даний момент чернівецька команда незважаючи на скандали із порушенням регламенту проведення змагань при заявці гравців просто має кращий підбір гравців.