4 січня 2012 року, 19:00. Льодова арена (м. Новояворівськ), 500 глядачів.

Судді: О. Глуховський, О. Батєзатов, О. Окрема

Леви: Донован. Мошкарьов – Смєкалін, Куликов – Гончаров, Хонін – Новиков, Толстик – Маліченко. Гнітько – Панченко – Янченко, Сидоров – Зеньков – Мадера, Марушев – Федоров – Расторгуєв, Курський, Легачов.

Донбас: Напненко. Алексюк – Расулов, Кугут – Борисенко, Васильєв – Тезіков, Толкунов. Міхнов – Бондарєв – Пастух, Благой – Анікєєв – Німенко, Бабинець – Ісхаков – Страхов, Голубничий – Аверкін – Кровопусков, Нікульніков.

Голи: 0:1. Німенко (Благой, 6:40), 0:2. Анікєєв (Благой, Борисенко, 13:20 – більш.), 1:2. Гнітько (Панченко, Янченко, 22:30 – більш.), 1:3. Анікєєв (Расулов, Благой, 36:36), 2:3. Мошкарьов (Гнітько, Янченко, 58:39).

Штраф: 14 – 16

Кидки: 42 (8+13+21) – 24 (7+11+6)

Вкидання: 40 (9+14+17) – 34 (14+10+10)

Кращі гравці: Гнітько – Напненко

У першому матчі в Новому році львівські «Леви» в рамках 27-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги на домашній арені в Новояворівську у напруженому протистоянні зазнали мінімальної поразки від чинного володаря титулу донецького «Донбасу».

«Леви» на гру проти чемпіона вийшли рішуче налаштовані перервати свою серію поразок. Однак перший період підопічні Дениса Булгакова, як і в попередній зустрічі з «Компаньон-Нафтогазом», провалили. В атаці у нашої команди практично нічого не виходило, а помилки в захисті двічі призвели до пропущених шайб. На 7-ій хвилині «Леви», не реалізувавши чисельну більшість, тут же не встигли завадити Німенко вдало зіграти на добиванні. А ще за сім хвилин львів’яни пропустили гол, коли мали на майданчику на одного гравця менше: Анікєєв з точки вкидання розстріляв Донована.

З перших секунд другої 20-хвилинки «Леви» пішли вперед і вже на 23-ій хвилині матеріалізували свою ігрову, а в той момент і чисельну перевагу. Капітан команди господарів Гнітько вкотився в зону суперника лівим флангом і невідпорно кинув у дальній кут. Скоротивши рахунок до мінімуму, «Леви» продовжили тиск на ворота «Донбасу», але незадовго до другої перерви дозволили Анікєєву вискочити на очне побачення з своїм кіпером. На жаль, американський легіонер «Левів» програв ближній бій нападнику донеччан.

Третій період пройшов у безперервних атаках львів’ян, про повну перевагу яких найкраще свідчить співвідношення кидків по воротах суперника – 21 проти 6. Однак мети досяг лише кидок Мошкарьова за півтори хвилини до закінченя основного часу гри. Денис Булгаков тут же взяв тайм-аут, замінив воротаря на шостого польового гравця, але рахунок до фінальної сирени залишився незмінним – 2:3 на користь «Донбасу». Цікаво, що це четверта поразка львів’ян у регулярній першості від донеччан. Але кожен раз перевага суперника стає на одну шайбу меншою – 0:4, 2:5, 3:5 і ось тепер 2:3, а попереду ще два матчі…