«Леви» вдома зазнали поразки у грі з «Акулами»

06.01.2012

«Леви» - «Харківські Акули» - 1:7 (0:1; 0:5; 1:1)

6 січня 2012 року, 15:00. Льодова арена (м. Новояворівськ), 200 глядачів.

Судді: О. Глуховський, О. Окрема, О. Батєзатов

Леви: Донован (00:00 – 26:24 та 40:00 – 60:00), Хапков (26:24 – 40:00). Смєкалін – Мошкарьов, Хонін – Новиков, Гончаров – Куликов, Толстик. Гнітько – Пономарьов – Янченко, Марушев – Федоров – Расторгуєв, Сидоров – Панченко – Мадера, Легачов.

Харківські Акули: Корнілов. Лупандін – Кручинін, Петрухно – Бусілко, Акімов – Столяренко, Торяник. Кривонос – Посєвін – Калмиков, Бобков – Міхейонок – Клименков, Дєрюшев – Медведєв – Кривда, Савченко – Крикуненко – Кобиков, Пономар.

Голи: 0:1. Міхейонок (Клименков, 11:04), 0:2. Кривонос (Посєвін, Лупандін, 21:23 -більш.), 0:3. Клименков (Міхейонок, Кручинін, 25:52), 0:4. Посєвін (Кривонос, Калмиков, 26:08), 0:5. Посєвін (Калмиков, 34:51), 0:6. Дєрюшев (Медведєв, 38:19), 1:6. Пономарьов (Янченко, Смєкалін, 55:38 – 5х3), 1:7. Бобков (Акімов, Клименков, 59:43).

Штраф: 37 – 32

Кидки: 31 (11+7+13) – 25 (3+16+6)

Вкидання: 54 (15+17+22) – 34 (11+15+8)

Кращі гравці: Пономарьов – Корнілов

В останньому матчі четвертого кола регулярної першості Професійної хокейної ліги України львівські «Леви» на домашній арені в Новояворівську з рахунком 1:7 поступилися «Харківським Акулам».

Перед грою «Левів» та «Акул», які у турнірній таблиці йшли на п’ятій і шостій позиціях відповідно, розділяло лише одне очко. А зважаючи на завдання, що стоять перед обома командами – пробитися до квартету учасників плей-оф, гра мала величезне значення як для господарів, так і гостей. Тому цілком логічно, що від львівсько-харківського протистоянні всі очікували як видовища, так і інтриги до останніх секунд матчу.

Втім, очікування виправдав лише перший період, в якому боротьба була абсолютно рівною. А помилки в обороні «Левів» у другій 20-хвилинці достроково визначили долю зустрічі на користь «Акул». Фінальна сирена зафіксувала перемогу харківської команди, яка в такий спосіб вийшла на п’яте місце. Натомість львів’яни тепер займають шосту позицію.