«Леви» у рівній боротьбі зазнали гостьової поразки від лідера чемпіонату

17 січня 2012 року, 19:00. ЛА ТРЦ «Термінал», 280 глядачів.

Судді: А. Кіча, С. Дронговський, А. Говорун, А. Бакуменко

Сокіл: Симчук. Тимченко – Бахріддінов, Скороход – Рябенко, Лясковський – Сірченко, Корж – Катрич. Касянчук – Ніколішин – Матвійчук, Яковенко – Олецький – Харченко, С. Черненко – Шахрайчук – Литвиненко, Мельников – Шаманський – Дроздов.

Леви: Горєлов. Гончаров – Мошкарьов, Новиков – Толстик, В. Черненко – Куликов, Хонін – Маліченко. Гнітько – Пономарьов – Янченко, Сидоров – Панченко – Мадера, Марушев – Федоров – Булгаков, Легачов – Расторгуєв – Курський.

Голи: 0:1. Гнітько (Янченко, Пономарьов, 5:28), 1:1. Шаманський (Катрич, Мельников, 6:18), 2:1. Шахрайчук (Литвиненко, С. Черненко, 42:00), 3:1. Литвиненко (Шахрайчук, Рябенко, 53:00).

Штраф: 16 – 20

Кидки: 31 (11+6+14) – 25 (10+12+3)

Вкидання: 39 (11+15+13) – 18 (6+7+5)

Кращі гравці: Симчук – Гнітько

Львівські «Леви» у грі 31-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги України дали справжній бій одноосібному лідеру турніру київському «Соколу». Столичні хокеїсти зуміли схилити шальки терезів на свою сторону лише у заключному періоді.

Вже традиційно для матчів між «Соколом» і «Левами», початок зустрічі пройшов у дуже високому темпі. Причому гості мали ігрову перевагу і саме вони вже на 6-ій хвилині відкрили лік закинутим шайбам у грі. В одній з атак на ударній позиції опинився капітан «червоно-чорних» Гнітько, і впевнено переправив каучуковий диск у сітку воріт Симчука – 0:1. Як виявилося по завершенні матчу, це була очна дуель кращих гравців матчу у складах кожної з команд.

Втім, попереду львів’яни були не довго. Не менш швидка атака підопічних Олександра Годинюка, і Мельников знайшов на п’ятачку перед воротами Горєлова Шаманського, який кидком з незручної руки відновив рівновагу в рахунку.

Цифри 1:1 горіли на табло ЛА ТРЦ «Термінал» упродовж майже 36-ти хвилин ігрового часу. Зазначимо, що обидві команди не раз могли змінити рахунок на свою користь. Причому гольових моментів більше мали якраз «Леви». Достатньо сказати, що спочатку в штангу потужним кидком від синьої лінії поцілив Мадера. А потім лише диво врятувало киян від другої пропущеної шайби – після кидка Новикова шайба почергово влучила в обидві стійки і… відлетіла в поле. Міг, щоправда, забивати і «Сокіл», але спецбригада по реалізації чисельної більшості на чолі із екс-зіркою НХЛ росіянином Ніколішиним, «провозивши» гостей більше двох хвилин по зоні (секунд 20 львів’яни взагалі грали втрьох) та зробивши більше п’яти небезпечних кидків, так і не пробила Горєлова.

Все вирішилося в третьому періоді. Спочатку з п’ятачка у ворота «Левів» шайбу проштовхнув досвідчений Шахрайчук, для якого це була перша гра після повернення в рідну команду. А рівно через 11 хвилин все та ж ланка Шахрайчука організувала ще один гол – тут вже спритнішим за всіх виявився Литвиненко. Щоправда, шайба перетнула лінію воріт гостей від його ковзана. Але судді цього не помітили, або зробили від, що не помітили. Та як би там не було, в підсумку «Леви» програли – 1:3. Але по завершенні зустрічі практично всі фахівці відзначили, що львів’яни на поразку аж ніяк не заслужили.

Головний тренер «Левів» Денис Булгаков коментує матч проти «Сокола»