У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

Сидоров у «Матчі Зірок ПХЛ України» виграв у Донована та Гончарова

23.01.2012

У столичному Палаці спорту відбувся перший в історії українського хокею «Матч Зірок ПХЛ», в якому «Збірна Зірок України» зіграла проти «Збірної Зірок легіонерів». Участь у матчі взяли і троє гравців львівських «Левів» воротар Раян Донаван, захисник Микола Гончаров та нападаючий Микола Сидоров. Перші двоє зіграли за команду легіонерів, а останній – за українців і відзначився трьома результативними передачами.

Як зазвичай буває у подібних іграх, глядачі стали свідками гольової феєрії у виконанні хокеїстів обох команд. І вітчизняні, і зарубіжні зірки закидали шайби на будь-який смак. Загалом червоне світло після взяття воріт спалахувало 26 разів. Більшу частину ігрового часу перед вела «Збірна Зірок легіонерів». Лише на 45-ій хвилині «Збірна Зірок України» вийшла вперед і перемогу супернику вже не віддала. Останню шайбу щоправда закинули легіонери, але фінальна сирена зафіксувала звитягу українців – 14:12.

Окрім власне хокейного матчу відбулися і конкурси хокейної майстерності. Так в першій перерві пройшов конкурс на швидкість. Змагалися захисник проти захисника, нападник проти нападника та воротар проти воротаря. Українці у підсумку таки виграли.

У другій перерві відбувся конкурс на силу кидка по борту, в якому взяло участь по два виконавці від кожної команди. Перемогу здобув легіонер Максім Абаєв, який переграв Кириченка, Кривомаза й Алексюка

А по закінченні матчу виконання буллітів принесло ще одну перемогу легіонерам – 1:3. Свої дуелі у Харитонова виграли Малов, Бліновс та Шарітон. А от Зав’ялова зумів переграти лише Сальников.

Найкращим гравцем «Команди Зірок легіонерів» визнано литовця Артураса Катуліса. В українців аналогічну нагороду отримав автор чотирьох закинутих шайб Костянтин Касянчук.

«Команда Зірок України» – «Команда Зірок легіонерів» – 14:12 (4:5, 5:5, 5:2). 22 січня. Київ. Палац спорту. Початок 15:00. Пряма трансляція – «Перший Національний»

Арбітри: Максим Урда, Олег Лускань, Олександр Говорун та Артем Корепанов