Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у Львові


11.04.2020
Роман Кізло: «Коли згадую ніч на вулиці у Нью-Йорку, мені стає моторошно»


05.02.2020
Підготовка хокеїста – це 12-14 років кропіткої праціПартнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

Новини клубу

Владислав Єршов: «За своїм потенціалом «Леви» мають бути в трійці лідерів»

24.01.2012

Новий головний тренер ХК «Леви» Владислав Єршов поділився своїми враженнями від перших днів роботи у львівській команді, а також оцінив її потенціал.

Новоспечений керманич «Левів» в першу чергу відзначив, що він цілком задоволений побаченим. За словами 51-річного фахівця, йому подобається як підбір гравців, так і командна гра «Левів» і він бачить у них чималий потенціал.

«Мені сподобався рівень гри у виконанні моїх нових підопічних в двох останніх іграх. «Леви» практично нічим не поступалися «Соколу» і тим більше «Компаньон-Нафтогазу». Практично всі гравці є кваліфікованими виконавцями, а Денис Булгаков зумів за короткий термін поставити хорошу командну гру. Тому, як на мене, «Леви» займають не своє місце. Я переконаний, що ця команда, в якій до того ж панує чудовий мікроклімат, повинна бути в трійці лідерів. А головну причину того, що наразі вона займає лише п’яте місце, я вбачаю у психології гравців. Саме над цим ми зараз і будемо працювати в першу чергу», – прокоментував стан справ Владислав В’ячеславович.

На думку Владислава Єршова, Денис Булгаков кваліфіковано проводив тренувальний процес і його робота на посаді головного тренера «Левів» однозначно заслуговує позитивної оцінки. «Звісно, в роботі Дениса Вікторовича були і певні помилки. Але враховуючи, що він ще зовсім молодий тренер і до того ж фактично сам тягнув весь навчально-тренувальний процес, то я здивований тим, як багато йому вдалося зробити. Також хочу відзначити його чудові людські якості. Минув лише тиждень, як ми з ним познайомилися, але вже зараз у мене немає сумнівів, що разом ми зможемо підняти «Левів» на той рівень, який дозволить їм не лише бути гідним суперником лідерам українського хокею, а й боротися за медалі», – вважає фахівець.

Також новий керманич «Левів» відзначив, що його, як тренера, цілком влаштовують умови, які має команда для тренувань. «У «Левів» доволі пристойна ковзанка, а головне, практично немає обмеження з льодом для тренувань. Мені здається, в цьому питанні у нас найкраща ситуація в Україні. Сподобався мені і тренажерний зал та все інше, необхідне для проведення занять. Так що від нас вимагається лише одне – плідно працювати і давати необхідний результат», – підсумував Владислав В’ячеславович.

Прес-служба ХК «Леви» (Львів)
Команда

19 Олег Середа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2021. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua