18.02.2022

17.01.2022

«Донбас» за рахунок першого періоду обіграв «Левів»

26.01.2012

Зігравши практично на рівних і навіть зробивши більше кидків по воротах суперника, львівські «Леви» в Донецьку у матчі 33-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги з чинним чемпіоном України місцевим «Донбасом» не зуміли досягти позитивного результату. Фінальна сирена зафіксувала перемогу донеччан з рахунком 3:1.

«Донбас» (Донецьк) – «Леви» (Львів) – 3:1 (3:0,0:1,0:0). 25 січня 2012 року. Донецьк. ЛСК «Лідер». Початок 19:00. 362 глядача

Судді: А.Севрук, А.Бакуменко, А.Дронговський

«Донбас»: Селіверстов; Алексюк – Борисенко, Кугут – Толкунов, Васильєв – Тезіков, Зеленко; Голубничий – Бондарєв – Пастух, Смолін – Аникєєв – Німенко, Бабинець – Ісхаков – Страхов, Нікульніков – Аверкін – Кровопусков

Головний тренер – Олег Мікульчик

«Леви»: Горєлов; Мошкарьов – Гончаров, Куликов – Хонін, Черненко – Новиков, Толстик – Маліченко; Гнітько – Пономарьов – Янченко, Сидоров – Федоров – Марушев, Мадера – Панченко – Расторгуєв, Курський, Булгаков

Головний тренер – Владислав Єршов

Шайби закинули:

1:0.Пастух (Бондарєв, 3:33 у меншості)

2:0. Нікульніков (Тезіков, Кровопусков, 10:30)

3:0. Німенко (Аникєєв, 18:09 – у більшості)

3:1. Пономарьов (Гнітько, 23:12)

Штраф: 14 – 28

Кидки: 28 (11+10+7) – 36 (11+19+6)

Вкидання: 37 – 26

Вирішальним у визначенні долі гри став перший період, в якому хокеїсти «Донбасу» закинули три «сухих» шайби. Причому першу з них господарі провели в той момент, коли мали на майданчику на одного гравця менше. До голу у ворота «Левів» призвела груба помилка, якої у своїй зоні припустився захисник львів’ян Мошкарьов – 1:0.

В подальшому гра була рівною, про що свідчить і кількість кидків (по 11), яку нанесли команди по воротах одна одної за перші 20 хвилин матчу. Однак у донбасівців, на відміну від гостей, значно краще вдавалася завершальна фаза атак. Як наслідок, в середині періоду Нікульніков зумів подвоїти перевагу господарів, а на 19-ій хвилині «Донбас» реалізував чисельну більшість. Зазначимо, що третій гол виявився дещо курйозним: шайба у ворота Горєлова залетіла від ковзана захисника «Левів» Хоніна після флангового прострілу Німенка.

Втім, рахунок 0:3 не зламав підопічних Владислава Єршова і в другій 20-хвилинці вони повністю переграли суперника, зробивши майже вдвічі більше кидків по його воротах – 19 проти 10. Однак відіграти вдалося лише одну шайбу. На 24-ій хвилині Пономарьов отримав передачу від Гнітько і перехитривши кіпера донеччан, об’їхав ворота і скерував шайбу в сітку – 1:3. Решта атак, а їх було чимало, так і не вдалося втілити у голи. Зокрема свої виходи один на один з воротарем не реалізували Расторгуєв і Куликов, а Марешев не влучив у ворота, які були практично пустими.

Третій період пройшов у рівній боротьбі. Нагоди змінити рахунок на свою користь мали і господарі, і гості, але надійна гра воротарів обох команд залишилися рахунок 3:1 на користь «Донбасу» незмінним до фінальної сирени. Поразка «Левів» дозволила їх наздогнати «Харівським Акулам» – в активі команд по 38 очок після 33-ох зіграних матчів і вони ділять 5–6 місце в турнірній таблиці. Але ця рівність зберігатиметься лише до завтрашнього дня. Адже в п’ятницю, 27-го січня, «Леви» гостюватимуть у столиці Слобожанщини, де й проведуть з «Харківськими Акулами» поєдинок у рамках 34-го туру регулярної першості ПХЛ.