У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

«Леви» в серії післяматчевих булітів програли у гостях «Харківським Акулам»

28.01.2012

Володіючи перевагою більшу частину ігрового часу, львівські «Леви» в гостьовому матчі 34-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги не зуміли дотиснути «Харківські Акули». Основні 60 хвилин закінчилися внічию – 2:2. Не виявив сильнішого і овертайм, а в серії післяматчевих булітів фортуна посміхнулася господарям.

«Харківські Акули» – «Леви» (Львів) – 3:2 Б (1:1, 0:0; 1:1; 0:0; 1:0). 27 січня. Харків. Льодова арена «Салтівський лід». Початок 18:00. 450 глядачів

Судді: Олег Лускань, Олександр Говорун (обидва – Київ), Андрій Бакуменко (Харків)

«Харківські Акули»: Харитонов; Петрухно – Акімов, Кручинін – Лупандін, Столяренко – Полоницький, Торяник; Міхейонок – Клименков – Бобков, Посєвін – Большаков – Кривонос, Калмиков – Секірко – Мартишко, Савченко – Ромащенко – Кобиков, Ханін

Головний тренер – Дмитро Якушин

«Леви»: Горєлов; Гончаров – Мошкарьов, Новиков – Черненко, Хонін – Куликов; Расторгуєв – Пономарьов – Гнітько, Мадера – Панченко – Федоров, Янченко – Буточнов – Сидоров, Марушев

Головний тренер – Владислав Єршов

Шайби закинули:

0:1. Новиков (Расторгуєв, Панченко, 1:24 – у більшості)

1:1. Міхейонок (Кручинін, Бобков, 5:54)

2:1. Калмиков (Лупандін, Кручинін, 49:55 – у більшості)

2:2. Гнітько (Пономарьов, Федоров, 53:29 – у більшості)

Найкращі гравці: Харитонов – Горєлов

«Леви» з стартовим свистком арбітра пішли на штурм воріт «Акул». Відчувалося, що львів’яни горять величезним бажанням взяти реванш за ганебну поразку від харікв’ян на своєму майданчику напередодні Різдва з розгромним рахунком 1:7. І вже на 2-ій хвилині «червоно-чорні» вийшли вперед. Активна гра підопічних Владислава Єршова в дебюті призвела до вилучення в складі господарів і гості реалізували чисельну більшість. Янченко віддав шайбу на Новикова і захисник «Левів», між іншим вихованець харіквського хокею, на замасі обіграв суперника, об’їхав його і кистьовим кидком з середньої відстані відкрив рахунок – 0:1.

Швидкий гол додав нашим хлопцям наснаги і вони продовжували аткувати. Однак на 6-ій хвилині Міхейонок зумів довести до взяття воріт Горєлова фактично першу атаку «Акул» у матчі. Причому Горєлов ніби то відбив шайбу, але вона по-зрадницьки таки переповзла через лінію воріт – 1:1. Вирівняти гру господарі зуміли лише в середині 20-хвилинки, та й то лише завдяки тому, що гості більше хвилини грали втрьох проти п’яти суперників.

Другий період пройшов у обопільних атаках з рівними шансами на успіх в обох команд. Окрім власне чистого хокею глядачі стали свідками і безкомпромісної силової боротьби по всьому майданчику, а частенько і сутичок між гравцями. Було й чимало гольових моментів як біля воріт «Акул», так і «Левів», але обидва кіпери – Харитонов та Горєлов – стояли безпомилково. Тож і на другу перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Не змінився характер гри і в заключній третині основного ігрового часу. От тільки з реалізацією моментів справи у команд трохи покращилися. Спочатку в середині 20-хвилинки «Акули» з третьої спроби поспіль зусиллями Калмикова таки реалізували чисельну більшість – 2:1. Але попереду господарі були не довго. На 53-ій хвилині «Леви» відновили рівновагу. Причому Гнітько поцілив у верхній кут воріт Харитонова також в той момент, коли його команда мала зайвого гравця – 2:2.

«Леви» могли вирвати перемогу в основний ігровий час, коли наприкінці третього періоду в черговий раз отримали чисельну перевагу. Однак закинути переможну шайбу «чевоно-чорним» не вдалося. А в овертаймі аналогічною ситуацією не скористалися вже «Акули». Тож долю зустрічі, як і в попередньому матчі цих команд у Харкові (було це 5-го листопада минулого року), довелося вирішувати в серії післяматчевих булітів. Тоді доля посміхнулася команді зі столиці Слобожанщини. Історія повторилася й цього разу. Причому командам для виявлення переможця довелося виконати не по три штрафних кидки, як передбачено Регламентом, а по шість. В підсумку більш вправними виявилися «Акули», які реалізували три буліти, а «Леви» – на один менше.