У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

«Леви» перемогли «Гайдамаків»

31.01.2012

У західному дербі львівські «Леви» довели свою перевагу над гостями з Вінниці та вийшли на п’яте місце у турнірній таблиці

«Леви» - «Вінницькі Гайдамаки» - 4:1 (0:1; 2:0; 2:0)

30 січня 2012 року, 19:00. Льодова арена (м. Новояворівськ), 310 глядачів.

Судді: О. Горбатюк, О. Батєзатов, В. Сніжинський

Леви: Донован (Горєлов, 20:00). Гончаров –  Черненко , Новиков – Громов, Куликов – Мошкарьов. Расторгуєв – Пономарьов – Сидоров, Янченко – Федоров – Булгаков, Мадера – Буточнов – Курський, Микитенко.

Вінницькі Гайдамаки: Єремєєв. Оксененко – Белєвцов, Дикий – Шевелєв, Толстушко – Голомозий. Сачко – Остяков – Єловиков, Долинін – Геря – Мирнов, Чернишенко – Микулко – Тарасов, Султанов, Книженко.

Голи: 0:1. Остяков (Єловиков, Сачко, 14:28), 1:1. Буточнов (Мадера, Гончаров, 28:18), 2:1. Буточнов (Мадера, Гончаров, 32:14), 3:1. Сидоров (Булгаков, 44:27 – 5х3), 4:1. Расторгуєв (Маліченко, Сидоров, 54:44 – 5х3).

Штраф: 24 – 30

Кидки: 49 (9+24+16) – 13 (3+1+9)

Вкидання: 53 – 22

Найкращі гравці: Буточнов – Єремєєв

Попередні два матчі на своєму льодовому майданчику «Леви» у «Гайдамак» виграли більш, ніж переконливо – 9:0 і 8:1. Сподівалися вболівальники львівської команди на щось подібне, або принаймні на перемогу, як то кажуть, малою кров’ю, і в звітній зустрічі. Та схоже, що подібні думки були до матчу і в головах деяких «левів». В підсумку, господарі таки вп’яте поспіль обіграли аутсайдера першості, але три очки далися їм з надмірною затратою як фізичних сил, так і нервових клітин.

У першому періоді гра у львів’ян відверто не пішла. Було надто багато сумбурних дій і мало осмисленого хокею. Тому й гостроти поблизу воріт гостей майже не виникало. А тут ще й захисники постійно «чудили». І після їхнього чергового ляпу Донован не встиг своєчасно зреагувати на кидок Остякова. В підсумку перша третина зустрічі несподівано закінчилася на користь «Гайдамак» – 0:1.

Зовсім іншу гру у виконанні «Левів» глядачі побачили у двох наступних двадцятихвилинках. Шайба практично не залишала зону вінничан, а їхній кіпер Єремєєв змушений був крутитися у рамці воріт, немов білка в колесі. І треба віддати йому належне, він не раз рятував свою команду від неприємностей. Але по два рази в кожному періоді шайба таки перетинала лінію воріт гостей. У другій третині матчу «дубль» оформив Буточнов, для якого це був лише другий поєдинок у складі «Левів». А в заключному періоді спочатку Сидоров та згодом Расторгуєв реалізували чисельну перевагу у два гравці. Наприкінці зустрічі вп’ятьох проти трьох вже грали «Гайдамаки», але Горєлов зумів відстояти свої ворота. Тож фінальна сирена зафіксувала перемогу «Левів» з рахунком 4:1.