18.02.2022

17.01.2022

"Леви" в драматичному матчі перемагають чемпіона України

02.02.2012

Влучний кидок Дениса Хоніна за п’ять секунд до завершення третього періоду приніс львівським «Левам» сенсаційну перемогу в матчі 36-го туру регулярної першості Професіональної хокейної ліги України над донецьким «Донбасом», чиннним володарем титулу.

Поєдинок у Новояворівську був останнім очним побаченням «Левів» та «Донбасу» в прем’єрному сезоні Професіональної хокейної ліги України. Попередні п’ять незмінно закінчувалися перемогою донецьких хокеїстів. Щоправда кожна наступна перемога давалася донбасівцям все важче. Однак до гри мало хто сумнівався, що «Донбас» так і залишиться єдиним клубом, у якого «Леви» не візьмуть жодного залікового пункту.

І початок зустрічі підтвердив песимістичні прогнози для «червоно-чорних». Вже на 6-ій хвилині донеччани отримали чисельну перевагу і зусиллями Анікєєва відкрили рахунок – 0:1. Однак «Левів» такий початок не надломив психологічно і вони продовжували гнути свою лінію. Зусилля підопічних Владислава Єршова виявилися не марними і ще до першої перерви вони відновили рівновагу в рахунку – 1:1. А в середині другої двадцятихвилинки Расторгуєв вивів львів’ян вперед – 2:1. За мінімальної переваги господарів суперники пішли на другу перерву. Втім, все найцікавіше було ще попереду…

Як і в перших двох, у третьому періоді глядачі стали свідками суперхокею, в якому «Леви» нічим не поступалися чинним чемпіонам України з столиці Донбасу. В середині заключної третини гості вдруге реалізували чисельну перевагу і на табло загорілися дві «двійки» – 2:2. Нічийний рахунок зберігався майже до самого кінця основного часу гри. Але в той момент, коли вже практично ніхто не сумнівався, що переможця доведеться визначати в овертаймі, а можливо, і в серії післяматчевих булітів, захисник «Левів» Денис Хонін закинув переможну шайбу, яка взірвала як лаву запасних команди господарів, так і трибуни Льодової Арени Новояворівська. Подібного вибуху емоцій тут ще не бачили ніколи!

«Леви» (Львів) – «Донбас» (Донецьк) – 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). 2 лютого. Новояворівськ. Льодова Арена. Початок 19:00

Шайби закинули: 0:1. Анікєєв (Васильєв, 05:58 – у більшості), 1:1. Сидоров (16:57), 2:1. Расторгуєв (Гончаров, 32:54), 2:2. Бондарєв (Пастух, 48:55 – у більшості), 3:2. Хонін, 59:55

Воротарі: Горєлов – Селіверстов

Штраф: 16 – 10