Нічийний день на фоні непорозумінь

28.02.2010

27.02.2010, 8:30, м. Львів, СК "Медик"

"Львів" - "Червоноград" - 0:3 (0:0 0:1 0:2)

Після ще однієї перемоги дебютантів першості червоноградців над сторожилами ліги загострилася боротьба внизу турнірної таблиці. У "Червонограда" є шанси посунути на останню сходинку одну з команд обласного центру.

59:49 – Русанов ("Луцьк") – не забив.

Штраф: 2 – 10 (Д.Тітов, 50:15 – Казимирів, 24:30; Дорош, 39:57; Дорош, 50:15; Івасів, 51:05; Казимирів, 55:40; Івасів, 59:49 – штрафний кидок).

Арбітр: Ігор Кошелєв (Брест, РБ).

ХК «Луцьк»: С.Тітов, Бондар – Мажар, Попов – Косинюк, Вас.Трофимчук – Ніколайчук, Русанов – Бесараб – Вершецький, Кристін – Руденко – Подзізей, Вк.Трофимчук – Тарасенко – Д.Тітов, Басараб.
«Олімпія»: Куць, Кучминда – Іванів, Дорош – Мартинюк, Поглад – Казимирів, Микула – Івасів – Боян, Іванюк – Голубчак – Романчук, Келебай – Гудзоватий – Кушлик.

Обидві команди вийшли на цей матч в практично оптимальних складах. Розпочали в невисокому темпі. До особливих загроз воротам в стартові хвилини справа не доходила. Проте, через чотири з половиною хвилини від початку гри Віктор Трофимчук зумів добити шайбу у ворота після дальнього кидка свого двоюрідного брата. Згодом міг відзначитися Русанов, коли в притаманному йому стилі продерся на побачення з голкіпером, але шайба після його кидка влучила у штангу.

На 15-й хвилині в одній з не багатьох атак калуські новороздольці зуміли відігратися – Сергій Тітов був безсилим проти кидка Олександра Бояна у «дев’ятку». Але рівновага трималася недовго – Дмитро Тітов вдало підставив ключку під простріл і шайба зрикошетила у ворота.

Коли ж на початку другого періоду Вадим Бесараб влучним кидком завершив атаку команди і довів перевагу лучан до двох шайб, здавалося, що перемогу лучани вже не віддадуть. Проте, саме після цього пропущеного голу «Олімпія» завелася не на жарт. Лучани відійшли в оборону, стримуючи натиск суперника. Декілька небезпечних кидків відбив Сергій Тітов. Однак, господарі поля також мали можливості збільшити перевагу. В одній з контратак Дмитро Тітов по правому флангу ввійшов до зони «Олімпії», але і по воротах не кинув, а з пасом на вільного Віктора Трофимчука затягнув. В іншому випадку з того ж флангу на побачення з воротарем вискочив Олександр Подзізей, але шайба після його кидка пролетіла поруч із штангою.

А потім паніка в обороні призвела до двох підряд шайб у власні ворота. В першому випадку Олександр Косинюк мав просто викинути шайбу із власної зони, проте привіз її на ключку Микули – пас із-за воріт, кидок Юрія Івасіва і гол. В іншому моменті захисники просто не встигли зреагувати на стрімку комбінацію гостей, котра знову завершилася влучним кидком після пасу з-за воріт.
Нічия не влаштовувала жодну з команд. Тому в третьому періоді глядачі стали свідками відкритого атакуючого хокею. То «Олімпія» влаштовувала шалений штурм воріт лучан, то господарі зачиняли суперника в зоні на тривалий час. Щоправда, калушани декілька разів порушували правила, однак якогось зиску з цього гравці «Луцька» не мали. На останній хвилині в атаку пішли гості, проте Вадим Бесараб перехопив шайбу та точним пасом відправив в атаку Андрія Вершецького. Паралельним курсом спуртував Сергій Русанов. Андрій вже обіграв опонента (Віктора Іваніва) та готувався чи то до пасу на партнера, чи то до кидка, але його було зупинено підніжкою. Суддя зупиняє гру та призначає буліт. До фінального свистка залишається 11 секунд. Поки «олімпійці» сперечаються з арбітром, до штрафного кидка готується Русанов. Нарешті йому надали можливість пробити буліт. Сергій набрав ходи, дещо пофінтив, переклав шайбу під кидок із зручної руки, проте влучив прямісінько у ловушку воротаря.

Після нетривалих переговорів овертайм в залік дивізіону «С» вирішили не грати.

Трійку призерів ЗАХЛ після такого результату фактично сформовано: «Експрес», «Олімпія», «Луцьк». Щоправда, львів’янам ще грати непростий поєдинок проти «Явора» (та й проти «Фаворита» гра — не подарунок), але чомусь не віриться у втрату очок головного претендента на першість.

Сергій Грудняк, прес-аташе ХК "Луцьк"

P.S від hc.lviv.ua
Чесно кажучи коментувати відмову не грати овертайм обома командами дуже важко. Цей сезон навіть на скидку, як дебютний у такому форматі на Заході, запамятається скандалами через відверто непослідовні дії ряду команд, які усім відомі. Здавалося уже дійшли представники команд згоди та згладили деякі моменти, щоб дограти цей сезон, який вперше дає такий розголос про хокей у західному регіоні. І ось знову скандал. Скандал, який не можна навіть списати на аматорський статус команд. Раз вирішили грати в Чемпіонаті України то треба грати до кінця. От і є думка, що тепер надовго Федерація хокею України, яка і сама далеко не ідеально проводить змагання, не захоче мати справу із командами Заходу.

27.02.2010, 10:00, м. Новояворівськ, Льодова арена, 100 глядачів

"Еней" - "Явір" - 2:6 (0:2 2:1 0:3)

Єдину перемогу сьогодні здобула команда яка мала за прогнозами незаперечну перевагу. "Явір" продовжує зберігати теоретичні шанси вклинитися у трійку призерів.

27.02.2010, 10:00, м. Хмельницький

"Ротор" - "ВІМ-Беркут" - 4:4 (1:2 2:1 1:1)

Господарі перервали серію поразок із семи матчів. Але це безперечно не той результат якого чекали від хмельницької команди вболівальники. "Ротор" ускладнив собі завдання в боротьбі за місце в шістці кращих команд ліги.

27.02.2010, 17:00, м. Тернопіль

"Подоляни" - "ВІМ-Беркут" - 3:3

Продовжує набирати очки та демонструвати характер "ВІМ-Беркут". Клуб який стояв біля витоків сучасного хокею на Заході України переживає нелегкі часи і перед стартом другого кола поніс чергові кадрові втрати, але команда не стала безперечним аутсайдером і дає бій фактично усім суперникам.