18.02.2022

17.01.2022

«Леви» у Броварах декласували тамтешній «Білий Барс»

15.02.2012

Просто таки феєрично розпочали заключну частину національного чемпіонату хокеїсти львівських «Левів». У матчі 38-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги підопічні Владислава Єршова у Броварах «розірвали» місцевий «Білий Барс». Гра на льодовій ковзанці броварського ТРЦ «Термінал» закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 9:0, що є повторенням клубного рекорду.

«Білий Барс» (Бровари) – «Леви» (Львів) – 0:9 (0:1; 0:2; 0:6). 15 лютого. Бровари. Льодова арена ТРЦ «Термінал». Початок 15:00. 150 глядачів

Судді: О. Глуховський, А. Дронговський, А. Ворона

«Білий Барс»: Котов (Єлісєєв, 50:20); Невєров – Пантелеймонов, Бернацький – Попов, Лаврик – Афанасьєв; Кіча – Тронь – Слюсар, Смолін – Гуляєв – Дубков, Коляда – Пономаренко – Войцеховський, Комарчев – Кузьменко – Янишевський

Головний тренер – Костянтин Буценко

«Леви»: Горєлов; Хонін – Куликов, Маліченко – Гончаров, Мошкарьов – Новиков, Зеньков – Громов; Гнітько – Буточнов – Янченко, Сидоров – Пономарьов – Расторгуєв, Мадера – Федоров – Булгаков, Курський

Головний тренер – Владислав Єршов

Шайби закинули:

0:1. Гнітько (Буточнов, 4:43)

0:2. Сидоров (Пономарьов, Расторгуєв, 20:19)

0:3. Мадера (Маліченко, Гончаров, 21:26)

0:4. Куликов (Гнітько, Буточнов, 41:34)

0:5. Новиков (Мошкарьов, Расторгуєв, 47:32 – у більшості.)

0:6. Курський (Федоров, Гончаров, 49:02)

0:7. Буточнов (Янченко, Куликов, 50:20 – у меншості)

0:8. Янченко (Буточнов, 51:51 – у меншості)

0:9. Буточнов (Расторгуєв, 55:16)

Штраф: 10 – 20

Кидки: 24 (8+9+7) – 36 (9+16+11)

Вкидання: 34 – 31

Найкращі гравці: Кіча – Буточнов

У своєму першому в історії клубу офіційному матчі, який відбувся 16-го вересня минулого року на Льодовій Арені в Новояворівську, «Леви» з рахунком 9:0 розгромили «Вінницьких Гайдамак». І от через п’ять місяців «червоно-чорні» знову декласували свого суперника. Цього разу «Леви» розгромили «Білий Барс». Причому зробили це на льодовому майданчику опонента в Броварах.

Відверто кажучи, у вболівальників «Левів» було деяке побоювання за сьогоднішню гру. По-перше, після попередніх тривалих пауз в чемпіонаті наша команда не одразу входила в ігровий ритм і зазвичай перші поєдинки давалися їй не легко. А по-друге, коли в перших трьох очних іграх львів’яни незмінно обігрували броварчан, то в двох останніх втратили аж чотири залікових пункти – поразка у гостях і перемога вдома, але тільки у овер-таймі. А сьогоднішня гра відбувалася знову на майданчику «Білого Барса».

Останнє побачення команд Броварів і Львова в сезоні для гостей почалося досить оптимістично. Вже на 5-ій хвилині Дмитро Гнітько, як справжній лідер, відкрив рахунок. Втім, закинута шайба не заспокоїла ні капітана «Левів», ні його партнерів – «червоно-чорні» продовжували атакувати ворота господарів, але надійно стояв у рамці кіпер броварчан. Саме його майстерність змусила підопічних Владислава Єршова у першій 20-хвилинці задовольнитися мінімальною перевагою в рахунку – 1:0.

Ще більш помітною була перевага нашої команди над суперником у другому періоді, який «Леви» розпочали просто таки відмінно. Команди у другій третині матчу не зіграли і півтори хвилини, а на табло вже горіли цифри 3:0. Влучними кидками відзначилися Микола Сидоров та Олексій Мадера. І знову, як і в стартовому періоді, добившись результату в перші хвилини, в подальшому львів’яни не змогли довести ще бодай одну атаку до взяття воріт суперника.

І лише в третій 20-хвилинці «Левів», як то кажуть, прорвало. Чи не кожна їхня атака несла в собі потенційну загрозу. Якнайкраще все склалося для гостей і з реалізацією моментів. Достатньо сказати, що за 20 хвилин наші хлопці 11 разів кидали по рамці суперника і після більш, ніж половини з них, шести, за воротами «Білого Барсу» спалахувало червоне світло. Причому забивали «червоно-чорні» як в рівних складах, та і в чисельній більшості та чисельній меншості. Більше того, в середині періоду одне з вилучень гравця «Левів» призвело до того, що з інтервалом в півтори хвилини гості двічі поспіль закидалу шайбу у ворота господарів. Тож підсумковий рахунок – 9:0 на користь «Левів» – абсолюно об’єктивно відображає те, що відбувалося упродовж гри на ковзанці ТРЦ «Термінал».