18.02.2022

17.01.2022

«Леви» вдруге обіграли «Гайдамак» і вийшли у фінал «малого» плей-оф

06.03.2012

«Леви» (Львів) – «Вінницькі Гайдамаки» – 7:3 (3:1, 2:1, 2:1). 5 березня. Новояворівськ. Льодова Арена. Початок 19:00. 450 глядачів.

Судді: Сергій Дранговський, Олександр Батезатов, Владислав Мельничук

«Леви»: Горєлов (Донован, 48:37); Мошкарьов – Громов, Хонін – Куликов, Гончаров – Новіков, Черненко; Гнітько – Пономарьов – Марушев, Мадера – Буточнов – Расторгуєв, Булгаков – Федоров – Сидоров, Курський, Зеньков

Головний тренер – Владислав Єршов

«Вінницькі Гайдамаки»: Шликов; Панов – Сачко, Ожененко – Волков, Дикий – Толстушко, Ляшок – Голомозий; Белєвцов – Остяков – Юшков, Єловиков – Долінін – Чернишенко, Карпенко – Микулко – Істомінов, Геря – Книженко – Степенов

Головний тренер – Валерій Лук’янець

Шайби закинули:

1:0. Пономарьов (Гнітько, Марушев, 09:45)

2:0. Марушев (Пономарьов, Гнітько, 14:31)

3:0. Расторгуєв (Мадера, Хонін, 14:50)

3:1. Остяков (Єловіков, Юшков, 17:14)

4:1. Громов (Пономарьов, Гнітько, 21:05 – у бульшості)

4:2. Істомінов (Дикий, 21:40)

5:2. Марушев (Громов, Пономарьов, 24:56)

5:3. Волков (Долінін, Єловіков, 47:48 – у більшості)

6:3. Марушев (Зеньков, Гнітько, 49:30)

7:3. Хонін (Мадера, Куліков, 52:30)

Штраф: 10 – 43

Кидки: 62 (19+18+25) – 20 (5+9+6)

Вкидання: 39 (15+11+13) – 22 (6+10+6)

Повторний поєдинок «Левів» та «Вінницьких Гайдамак», як і зустріч напередодні, пройшов за помітної переваги львів’ян. Цікаво, що глядачі, яких зібралося трохи менше, ніж в неділю, знову побачили упродовж гри рівно десяток закинутих шайб. Але підсумковий рахунок дещо різниться. Якщо першу гру «червоно-чорні» виграли розгромно – 8:2, то тепер фінальна сирена зафіксувала трішечки більш сприятливий для гостей результат – 7:3.

Також слід відзначити, що коли у неділю одразу троє «левів» оформили по персональному «дублю», то тепер «намалювався» один яскраво виражений герой матчу. Ним став Дмитро Марушев, який просто таки з німецькою пунктуальністю в кожному періоді відзначався закинутою шайбою і в такий спосіб заніс до свого послужного списку «хет-трик». А міг бути і «покер», але наприкінці зустрічі 10-му номеру «червоно-чорних» не вдалося в ближньому бою переграти кіпера гостей Ігоря Шликова.

Повторна гра різниться від першої і тим, що матч-відповідь «Леви» розпочали значно менш активно. І хоча за першу двадцятихвилинку вони закинули три шайби, рахунок їм вдалося відкрити лише наприкінці 10-ої хвилини. У наступних двох періодах підопічні Владислава Єршова до взяття воріт вінничан доводили по дві атаки.

Що ж стосується «Гайдамак», то команда Валерія Лук’янця в кожній третині зустрічі закинула по шайбі. Все разом це й склало підсумковий результат матчу – 7:3 на користь «Левів», на яких тепер чекають два заключні матчі сезону, а саме двораундове фінальне протистояння «малого» плей-оф з «Харківськими Акулами», в якому буде розіграно 5-е місце прем’єрного сезону Професіональної хокейної ліги України.