18.02.2022

17.01.2022

Галицькі Леви зупинилися за крок від п'єдесталу

06.05.2012

У півфіналі турніру в Івацевичах на нашу команду чекало українське дербі – гра проти соколят з Києва. На жаль, в цьому поєдинку нашим хлопцям фортуна не посміхнулася і при рівній грі Леви поступилися з рахунком 1-6. Образлива поразка не кращим чином відбилася і на настрої наших хокеїстів. Підсумком стала поразка і в малому фіналі. У надрезультативному матчі за третє місце Галицькі Леви програли команді Бобруйська 3-8. За підсумками турніру Леви зупинилися  в кроці від призового місця, зайнявши четверте місце.

А у фіналі зійшлися переможці своїх груп ХК Береза і ХК Сокіл Київ. Команди зіграли три періоди, овертайм і провели затяжну серію буллітов. Переможцями стали все ж господарі турніру, перемігши по буллітам 7-5. Береза за великим рахунком заслужено тріумфує на турнірі. Це єдина команда, яка не зазнала жодної поразки на турнірі.