Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Кременчук 40 96
2 Донбас 40 95
3 Дніпро 40 86
4 Білий Барс 40 53
5 Крижані Вовки 40 20
6 Динамо Х 40 10

календар  
плей-оф  КМХЛ відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U16 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

05.02.2020
Підготовка хокеїста – це 12-14 років кропіткої праці


28.05.2019
"Нехай так — я у вчорашньому дні, а вони в новому. Правда, у лайні."


25.10.2018
Відомі гравці НХЛ на початку листопада відвідають Львівщину


Новини клубу

Окреслені контури наступного хокейного сезону на Львівщині

11.06.2010

На обговорення Федерації запропоновано три схеми проведення чемпіонату. Фактично усі схеми повинні були врахувати досвід попереднього сезону та тенденції розвитку хокею в регіоні. Зокрема одноголосно прийнято вимагати від команд грати суто на площадках стандартних розмірів. Календар буде максимально враховувати географію регіонів, щоб мінімізувати переїзди, а також збільшити кількість матчів між сильнішими командам.
 
Перший варіант передбачає на першому етапі матчі всередині областей. Кращі команди виходитимуть у фінальний міжобласний раунд.
 
Другий варіант передбачає поділ команд на групи по силі команд, згідно попереднього сезону. За такий формат виступає зокрема ХК "Луцьк".
 
Третій варіант який частково поєднює перші два варіанти передбачає дивізіонний принцип формування єдиної Західно Української ліги, де команди із сусідніх регіонів чи одного міста гратимуть між собою більше матчів. На другому етапі кращі команди з кожного дивізіону гратимуть на стадії плей-оф.
 
Усі три варіанти буде обговорено із представниками інших областей Західної України для прийняття єдиного рішення, що максимально задовільніть клуби усіх регіонів, та дозволить продовжити популяризацію хокею на Заході.
 
Також обговорено питання відкриття спеціалізації хокею в Львівському інституті фізкультури. Уже цього року є можливість  абітурієнтам розпочати навчання на хокейному відділенні.
 
Також в планах розглянути можливість утворення уже цього сезону Західно Української юнацької ліги.
 
Ну й звичайно із ентузіазмом сприйняли присутні новину, що уже виділено кошти на побудову тренувального катка у Львові. Планується налагодити тісну співпрацю та контроль процесу будівництва із структурами, що будуватимуть каток.
 
На фото: секретар Федерації хокею Львівщини Олександр Сеньків, голова Федерації  Микола Романюк.
 
 Команда

9 Артем Летюк


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2020. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua