Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у ЛьвовіПартнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

Новини клубу

Окреслені контури наступного хокейного сезону на Львівщині

11.06.2010

На обговорення Федерації запропоновано три схеми проведення чемпіонату. Фактично усі схеми повинні були врахувати досвід попереднього сезону та тенденції розвитку хокею в регіоні. Зокрема одноголосно прийнято вимагати від команд грати суто на площадках стандартних розмірів. Календар буде максимально враховувати географію регіонів, щоб мінімізувати переїзди, а також збільшити кількість матчів між сильнішими командам.
 
Перший варіант передбачає на першому етапі матчі всередині областей. Кращі команди виходитимуть у фінальний міжобласний раунд.
 
Другий варіант передбачає поділ команд на групи по силі команд, згідно попереднього сезону. За такий формат виступає зокрема ХК "Луцьк".
 
Третій варіант який частково поєднює перші два варіанти передбачає дивізіонний принцип формування єдиної Західно Української ліги, де команди із сусідніх регіонів чи одного міста гратимуть між собою більше матчів. На другому етапі кращі команди з кожного дивізіону гратимуть на стадії плей-оф.
 
Усі три варіанти буде обговорено із представниками інших областей Західної України для прийняття єдиного рішення, що максимально задовільніть клуби усіх регіонів, та дозволить продовжити популяризацію хокею на Заході.
 
Також обговорено питання відкриття спеціалізації хокею в Львівському інституті фізкультури. Уже цього року є можливість  абітурієнтам розпочати навчання на хокейному відділенні.
 
Також в планах розглянути можливість утворення уже цього сезону Західно Української юнацької ліги.
 
Ну й звичайно із ентузіазмом сприйняли присутні новину, що уже виділено кошти на побудову тренувального катка у Львові. Планується налагодити тісну співпрацю та контроль процесу будівництва із структурами, що будуватимуть каток.
 
На фото: секретар Федерації хокею Львівщини Олександр Сеньків, голова Федерації  Микола Романюк.
 
 Команда

88 Карен Арустамов


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2022. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua