Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у ЛьвовіПартнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

Новини клубу

Визначено конкретні місця побудови катків - Львів серед 11 міст України

15.07.2010

14 липня 2010 року в Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту за участю Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, членів оргкомітету з підготовки чемпіонату світу з хокею з шайбою 2011 року відбулася нарада щодо визначення конкретних адрес побудови 12 критих льодово-тренувальних катків в Україні.

Як зазначив після завершення наради заступник Міністра, член оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків Вадим Сисюк (на фото), було визначено конкретні місця побудови зазначених критих льодово-тренувальних катків у містах Києві, Львові, Донецьку, Красноармійську Донецької області, Севастополі, Сумах, Хмельницьку, Черкасах, Іллічівську Одеської області, Луганську та Мукачевому (Закарпаття). "Під ці льодово-тренувальні катки вже виділено земельні ділянки", - зазначив заступник Міністра.

Вадим Сисюк при цьому зауважив, що в Києві буде побудовано два таких катки, які стануть заміною ЛТК "Крижинка".

"Ми плануємо створити кращі, ніж були досі, умови для розвитку фігурного катання та хокею в Києві. Тому це будуть сучасні льодові споруди, зведені відповідно до світових стандартів, що дасть новий поштовх до розвитку хокею в столиці, зокрема дитячо-юнацькогохокею", - зазначив заступник Міністра.

Заступник Міністра нагадав, що відповідно до постанови Уряду від 16 червня цього року (№ 467) буде облаштовано багаторівневу споруду зони гостинності для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. року з футболу на земельних ділянках державного підприємства "Льодово-тренувальний каток "Крижинка", малого державного підприємства "Тенісні корти", державного підприємства "Готель "Спорт". Цією постановою передбачено завершення будівництва критого льодово-тренувального катка в Києві за рахунок коштів, виділених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2010 р. (№ 412) зі Стабілізаційного фонду для будівництва спортивних споруд зі штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України”.

В постанові також сказано про те, що під час підготовки проекту Державного бюджету України на 2012 та наступні роки мають бути передбачені видатки на будівництво на земельних ділянках, відведених на час Євро-2012 під зону гостинності, критих льодово-тренувального катка, залу для ігрових видів спорту та тенісних кортів, а отже після проведення Євро-2012 критий каток буде відновлено на попередньому місці.

Окрім цього, заступник Міністра зазначив, що в зв’язку з облаштуванням відповідно до вимог УЄФА на земельних ділянках ЛТК "Крижинка" та МДП "Тенісні корти" багаторівневої споруди зони гостинності керівництво "Центральної учбово-тренувальної бази ковзанярського спорту "Льодовий стадіон" надіслало гарантійного листа Міністерству щодо надання можливості тренуватися на тенісних кортах ДП "Льодовий стадіон" дитячим тенісним групам, які займаються на МДП "Тенісні корти".

www.kmu.gov.ua

P.S. Нагадаємо, що у Львові каток має з'явитися на розі вулиць Пулюя та Трускавецької. Ми будемо слідкувати за ходом будівництва, найближчим часом планується фоторепортаж з місця де буде перший критий каток у Львові. Також звертає увагу відсутність в переліку міст раніше анонсований Трускавця, який входить у велику дрогобицьку агломерацію із числом жителів більше ніж 300 тис, із хокейний клубом "Еней" - багаторічним учасником Західно-Української аматорської хокейної ліги, який також підтримує свою невелику дитячу школу. А з іншої сторони дивує присутність в переліку Мукачева, Красноармійська, Черкас, Іллічівська, де про існування хокейних клубів інформації немає жодної.

Місце де буде збудовано каток у Львові


Переглянути більшу мапу
Команда

91 Антон Черня


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2022. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua