17.01.2022

Леви-Динамо. 2-8.

14.09.2012

Леви-Динамо 2-8 (0-3;2-5;0-0)

Шайби: 0:1 Полоницький (Гоман) (08:41), 0:2 Желубовскіс (Протопопов, Пономар) (13:57), 0:3 Козлов (16:50, більш.), 0:4 Долгіх (Лупандін, Пастух) (23:20, більш), 0:5 Полоницький (24:40), 0:6 Бобков (Козлов, Бондарєв) (25:04,більш), 1:6 Гнитько (25:30, бул.), 1:7 Долгіх (Царегородцев, Гоман) (28:40), 1:8 Єрашов (Полоницький, Блох) (33:06), 2:8 Щербатюк ( Поправка) (37:20, меньш)

Штрафи: 18-30

Кидки: 16-20

Напередодні сьогоднішнього матчу всі уболівальники і фахівці очікували справжню битву. І команди почали матч, підтверджуючи прогноз. З перших же хвилин почалася досить груба боротьба, глядачі побачили ні одну сутичку в першому періоді. Перші хвилини Леви намагалися грати дуже активно, пресингували по всьому майданчику. Результатом цього був небезпечний кидок Дмитра Ратсоргуева, а також кидок Павла Поправки, який прийшовся в штангу воріт Жаботинського. Ну а далі гості, на відміну від господарів, почали реалізовувати свої моменти. На дев'ятій хвилині рахунок був відкритий. Полоницький з передачі Гомона пробив Вадима Селіверстова дальнім кидком. Варто відзначити, що союзником захисника харків'ян у цьому епізоді стала штанга воріт. Після пропущеної шайби Леви намагалися  відігратися. Степан Пономарьов не зміг закинути, викотившись один в нуль. Динамо грамотно контратакувало, і одна з швидких контратак принесла свої плоди. Закинув Желубовскіс. 0-2. А в кінці періоду подвійну перевагу реалізував Михайло Козлов. 0-3 на користь гостей до першої перерви.

А другий період почався з грубої помилки Мошкарева, яка стала результативною. Довгих закинув четверту шайбу у ворота господарів. Одразу ж тренерський штаб Левів змінив воротаря. На лід вийшов Михайло Шевчук, але і він не залишився сухим і двох хвилин. Полоницький закинув другу свою шайбу від синьої лініі.0-5. Щоб привести команду в почуття, Владислав Єршов взяв тайм-аут. Однак Відразу після цього Динамо закинуло ще одну шайбу. Відзначився Бобков. До честі галичан, можна сказати, що команда рук не опускала і боролася до кінця. Дмитро Гнітько закинув першу шайбу своєї команди з булліта. А в кінці періоду свою першу шайбу за Леви закинув Роман Щербатюк. У перерві між шайбами ​​господарів, Динамо відзначилося ще двічі. Відзначилися Єрашов і Долгих. 2-8 після другого періоду.

У третьому ж періоді рахунок не змінився. Динамо спокійно догравало матч, Леви намагалися відквитати ще кілька шайб. Однак, останній рубіж оборони Динамо був надійний. Жаботинський зіграв на дуже хорошому рівні. Підсумковий рахунок 2-8.