Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 20 34
2 Донбас 19 33
3 Кременчук 20 25
4 Маріуполь 19 25
5 Краматорськ 20 23
6 Рулав Одд 20 15
7 Дніпро 21 13
8 Білий Барс 21 3

календар  
плей-оф  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


08.10.2020
А що Ти збудував за 14 років? Чому міські чиновники проти льодової арени у ЛьвовіПартнери
Світовий хокей - трансляції, огляди, прогнози

Новини клубу

Львівська область має найбільше шансів стати основним місцем проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

03.08.2010

Про це заявив віце-прем'єр Борис Колесніков, який разом з Львівським губернатором Василем Горбалем та президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою відвідав гірськолижні спортивні бази у Львівських Карпатах.

Вони оглянули низку об'єктів, зокрема "Тисовець", "Плай", "Динамо", повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

"Виходячи з того, що є зв'язки, можливості та міжнародний аеропорт, то, звичайно, Львівська область частково краще Закарпатської. Звичайно, Буковель теж може на щось сподіватись, тому необхідно подивитись, порахувати", - зазначив віце-прем'єр.

"У Львові вже є хороша інфраструктура, тут недалеко до Трускавця, новий міжнародний аеропорт будується, і, до Євро 2012, він буде відкритий. Тобто, є додаткові переваги на сьогоднішній день. І якщо усі спортивно-технічні заходи можна буде провести, то, скоріш за все, це буде у Тисовці", - сказав він.

Колесніков також додав, що, за дорученням президента, будуть також вивчені Івано-Франківська і Закарпатська області для встановлення технічних можливостей проведення Олімпіади.

"Думаю, якщо ми розпочнемо роботу і Міжнародний олімпійський комітет прийме нашу заявку, то в нас буде достатньо часу для того, щоб побудувати один з найкращих європейських гірськолижних курортів", - наголосив він.

В той же час, віце-прем'єр не виключив, що на підготовку до Олімпіади-2022 країні необхідно буде витрачати 1 мільярд доларів щорічно.

Також в ході огляду гірськолижної бази по підготовці олімпійських спортсменів "Тисовець" її директор Володимир Мельников зауважив, що база повністю підходить для змагань на високому рівні, в тому числі й для проведення Олімпійських ігор.

Він також зазначив, що керівництво бази вживає усіх необхідних заходів для покращення інфраструктури і умов тренувань спортсменів. За словами Мельникова, в планах - створення так званої "штучної висоти" для тренувань українських спортсменів.

У свою чергу, Бубка заявив, що заявку і концепціюпроведення Олімпійських Ігор Україна зможе подати у 2014 році.

"Все треба подавати у 2014 році, тому часу у нас достатньо. Ми маємо 4 роки для того, щоб відпрацювати всі необхідні моменти з нашими фахівцями, залучити кращих у світі спеціалістів, бо від концепції залежатимуть наші подальші кроки", - додав він.

Крім того губернатор Львівщини Горбаль подарував Колеснікову гірські лижі.

www.pravda.com.uaКоманда

19 Олег Середа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2022. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua