У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс

Новини клубу

Леви беруть впевнений реванш у чемпіона.

23.10.2012

Після понад результативного позавчорашнього матчу, вболівальники очікували у Новояворівську продовження гольової феєрії. Місцева льодова арена була заповнена практично повністю.

І команди почали з місця в кар'єр. Небезпечні моменти виникали біля воріт і Полукєєва і Балабана із завидною регулярністю. На другій хвилині матчу Донбас отримав чисельну перевагу, проте, голкіпер галичан рятував свої ворота. Але на восьмій хвилині поєдинку він виявився безсилим. Після затяжної атаки з другого добивання, Сергій Бабинець закинув першу в матчі шайбу. Не минуло й двох хвилин, як Леви зрівняли рахунок. Єгор Посєвін у швидкій контратаці, ледь заїхавши в зону оборони Донбасу, кинув у саму "дев'ятку" воріт Балабана. У першому періоді глядачі шайб більше не побачили, зате побачили бійку між Алєксєєм Дєніскіним і Дмитром Тарасовим.Захисник Левів вийшов впевненим переможцем своєї дуелі. А на початку другого періоду Леви закинули у меншості. Віталій Кириченко підкараулив помилку захисту оборони гостей, і в буллітном стилі переграв Балабана. Ще через три хвилини рахунок став 3-1. Віталій Куліков прекрасно завершив комбінацію першої трійки нападу галичан. Донбас взяв тайм-аут і, як у першому поєдинку, поміняв воротаря. У гру вступив Напненко. У другій половині періоду гості володіли перевагою і за півхвилини до кінця періоду скоротили рахунок. Карлін виявився один на п'ятаку Полукєєва і свій шанс не випустив. Після двох періодів 3-2. А в третьому періоді команди закинули ще три шайби. Двічі відзначилися господарі та один раз гості. Спочатку свій дубль оформив кращий гравець матчу Віталій Кириченко. З незручної руки він закинув у верхній кут воріт доннечан. Ще через двадцять секунд відзначився і капітан господарів Дмитро Гнітько. Гості ж відповіли одним влучним кидком. Закинув Дидикін. Підсумковий рахунок 5-3. І Леви беруть досить впевнений реванш. Щільність в турнірній таблиці зберігається. Тим цікавіше буде стежити за розвитком подій в регулярному чемпіонаті далі.