Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Кременчук 40 96
2 Донбас 40 95
3 Дніпро 40 86
4 Білий Барс 40 53
5 Крижані Вовки 40 20
6 Динамо Х 40 10

календар  
плей-оф  КМХЛ відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U16 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

05.02.2020
Підготовка хокеїста – це 12-14 років кропіткої праці


28.05.2019
"Нехай так — я у вчорашньому дні, а вони в новому. Правда, у лайні."


25.10.2018
Відомі гравці НХЛ на початку листопада відвідають Львівщину


Новини клубу

Михайло Чіканцев: “Своїм прикладом ми повинні показати дітям, що хокей є”

11.10.2010

-З чим пов’язане перенесення старту матчів в Західноукраїнській хокейній лізі на 23 жовтня?

-На нараді представників клубів виникла така пропозиція, бо не всі клуби перебувають зараз у рівних умовах. На даний момент, Ви ж знаєте, у нас ковзанки немає, а ті всі команди, які представляють місто Львів, не мають можливості повноцінно підготуватися до сезону. Та ж ситуація і в Дрогобичі, і в Луцьку, де до сих пір не залили ковзанки. В них крита ковзанка, але поки що ця справа в процесі заморожування, тому вони, як і ми, не мають умов для тренування. За великим рахунком лише Івано-Франківськ, Калуш, і ось цими вихідними розпочала працювати ковзанка в Новояворівську. Для львівських команд, звичайно, дуже приємно.

-У порівнянні з попереднім сезоном є зрушення на краще?

-Хокей — це як людина. Якщо вона робить крок уперед, тоді вона кудись рухається. Те ж можна сказати і про час. Час іде вперед, отже, і ми рухаємося.

-Ви очолюєте у Львові хокейну школу "Локомотив”...

-Так, Ви маєте рацію. Я ще й працюю в ДЮСШ "Яворів” та треную команду "Галичина”.

-Чому багато представників із цієї школи виступає в сусідній Білорусі, а конкретно - у Бресті. З чим це пов’язано?

-У нас, у "Локомотиві”, займається багато дітей, а от команди одного віку, яка б могла представляти наше місто у віковій групі, на жаль, нема. Ті ж хлопці, які займаються у нас і мали б перспективу розвитку хокейної майстерності, повинні грати, бо що більше ігор, то більше відшліфовується майстерність. Тому мені дуже приємно, що ті діти, які мали можливість потрапити у Брест, проходять в основний склад. До прикладу, у ХК "Брест” воротарем номер один є наш вихованець. Відверто кажучи, фінансові витрати значно менші у порівнянні з тими, які були б, якби ми виступали в чемпіонаті України. Як це не прикро для України, але держава в Білорусі дбає про розвиток спорту, про розвиток нації. В принципі, всі витрати лягають не на плечі батьків, а на плечі держави. А це і виїзди, харчування, проживання, переїзди команди.

-Минулого сезону Ви були тренером ХК "Експрес”, який грає. А цього сезону теж збираєтеся виступати за "Експрес” у такій іпостасі?

-Чесно кажучи, зараз я сам дуже багато над цим питанням роздумую. Хочеться, щоб хокей рухався вперед якомога далі і щоб я приносив користі якомога більше. Якщо буду дуже потрібен на майданчику, то буду виступати. На мій погляд, якщо хокей розвиватиметься інтенсивно, то це тільки завдяки нашим дітям. Ми ж своїм прикладом повинні дітям показувати, що хокей є, щоб діти мали на що дивитися і вчитися. Тому однозначно на це питання відповісти не можу. Хочеться, щоб з наступного року цей клуб, який вже є сьогодні, - "Галичина” - брав участь у максимальній кількості турнірів та товариських поєдинків.

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК, Ратуша
Команда

22 Олександр Порупа


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2020. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua