Львівські "Леви" здобули перемогу над київським "Соколом"

13.01.2013

«Леви» ( Львів) – «Сокіл» ( Київ) 6:2 ( 1:2; 5:0; 0:0)

13.01.13. ПХЛ. Регулярна першість. Льодова Арена. 14.00.

Судді: C. Дронговський, В. Качан, А. Перетятько.

Матч у Новояворівську між «Соколом» і «Левами» відбувся одразу після мату дитячих команд «Галицькі Леви» і харківського «ХТЗ» в якому юна зміна «Левів» здобула перемогу 2-0.

Характерно, що місце у воротах «Левів» вперше зайняв Андрій Безхлібний, який нещодавно приєднався до «Левів» саме із «Сокола», і забігаючи наперед зазначимо Андрій зіграв свій перший матч за «Левів» дуже впевнено. Вперше на лід вийшов Єгор Купцов, який замінив Кирила Громова, який у попередньому матчі отримав матч штраф.

Сам поєдинок розпочався з атак «соколів», особливо виділялася перша ланка «Сокола» на чолі із Сергієм Черненко. «Леви» теж намагалися відповідати на атаки команди Олександра Годинюка. В одній з контратак «соколят», гравці «Левів» зірвали вихід Черненка один в нуль, за що був призначений буліт. Сергій свій шанс використав і тим самим вивів свою команду уперед. Через декілька хвилин вже представник другої ланки «Сокола», Руслан Безщасний чудовим кистьовим кидком вивів свою команду уперед. Проте «Леви» не збиралися здаватися а закінчували період в атаках. І в кінці періоду Плющев з передачі Кириченка зрівняв рахунок в матчі.

Другий період пройшов за повної переваги «Левів», і це вилилося у 5 закинутих шайб. Так, спочатку Щербатюк закинув поміж щитків Хочевару. Потім Пономарьов у меншості завершив вдалим кидком контратаку партнерів. А екс-«сокіл» Кирил Катрич сильним кидком від синьої лінії, вивів свою команду уперед. А через декілька секунд поздоровлення від партнерів вже приймав Дмитро Расторгуєв, який переграв Хочевара у ближньому бою. А п’яту шайбу «левів» у другому періоді закинув Антон Буточнов, який замкнув передачу Гнитька, коли Леви знову перебували у більшості.

Третій період пройшов у спокійному руслі. Але, зазначимо що «соколи» мали не один шанс щоб скоротити відставання у рахунку, але Андрій Безхлібний надійно зіграв в останній двадцятихвилинці.
Леви святкують першу перемогу у 2013-му році, і тепер на суперників чекає повторний матч завтра о 19.00. Запрошуємо всіх бажаючих прийти і підтримати Левів.

Шайби: Пономарьов, Плющев, Щербатюк, Катрич, Расторгуєв, Буточнов - Черненко, Безщасний

Воротарі: Безхлібний - Хочевар

Штраф: 16- 18

Андрій Марич, спеціально для сайту ХК "Леви"