18.02.2022

17.01.2022

«Левам» не вистачило миті до перемоги над «Соколом»

15.01.2013

13 та 14 січня хокейний клуб «Леви» провів матчі проти київського  «Сокола». Перший поєдинок, насичений гострими моментами  завершився з рахунком 6:2 на користь господарів матчу. Друга зустріч «Левів» проти «Сокола», яка відбулася учора, 14 січня стала не менш емоційною.

Під час невдалих двох перших періодів львівські «Леви» пропустили чотири шайби. Однак, останній період дав надію відігратися. Будучи у меншості «Левам» вдалося відвоювати дві шайби. Перед завершенням третього періоду гравці іще раз вразили ворота київського «Соколу». Рахунок 3:4 на користь киян, на жаль, перемогти «Сокола» «Левам» так і не вдалося. Як прокоментували свою гру львівські хокеїсти: «нам не вистачило трьох хвилин аби вирвати перемогу у «Сокола»».

Голи:  ХК "Леви" - Гнітько,  Федоров, Расторгуєв
ХК "Сокіл" - Бахріддінов, Харченко, Безщасний, Карпенко

В результаті Львівський клуб посів 6 місце у турнірній таблиці. В його скарбничці 33 очки після 27 зіграних матчів.

Наступний матч відбудеться 18 січня у Білій Церкві з командою «Білий Барс».