Друга домашня поразка в плей-оф

01.03.2013

«Леви» (24): 1. Селіверстов; 3. Катрич — 11. Купцов (2), 78. Деніскін — 2. Осіпов, 81. Щербатюк — 24. Куліков (2); 17. Кириченко (2) — 10. Шаманський (2) — 29. Федоров, 99. Посєвін — 82. Пономарьов — 8. Гнитько (2), 5. Задоєнко (4) — 71. Буточнов — 37. Расторгуев (10), 25. Курський — 85. Плющев — 14. Коляда

«Сокіл» (12): 30. Хочевар; 47. Толкунов — 29. Олецький (2), 27. Тезіков (А) (2) — 44. Грішин (К), 25. Рядинський (4) — 12. Лясковский (2); 11. Харченко, 19. Черненко (А) — 9. Толстушко, 7. Безщасний (2) — 13. Матвійчук — 91. Петранговський, 8. Карпенко — 89. Мельников — 77. Самойленко, 23. Юшков — 17. Войцеховський — 2. Сірченко

Шайби: 6:30 Грішин (Безщасний, Тезіков, 0:1 — більш. 5х3), 36:33 Черненко (Безщасний, Тезіков, 0:2 — більш.), 42:14 Черненко (Грішин, Безщасний, 0:3 — більш.)

Кидки: 20 (8+8+4) — 27 (10+11+6)

Вкидання: 28 (10+5+13) — 32 (8+15+9)

«Леви» після програшу в першому матчі кваліфікації плей-оф хотіли порадувати власних вболівальників перемогою у матчі із київським «Соколом». Відзначимо, що на лід повернувся після тривалої перерви Роман Щербатюк. Проте через застуду матч пропускали Кирило Громов та Костянтин Шарапов. Також. Зазначимо ,що вперше в історії нашого клубу, за сприяння керівництва клубу , була організована інтернет-трансляція поєдинку на надзвичайно хорошому рівні. Матч знімали з 5-ти камер і крім того на матч був запрошений коментатор.

Перший період пройшов у рівній боротьбі, команди грали досить обережно. Гра проходила в основному в середній зоні. В таких матчах на перший план виходить гра у нерівних складах. І саме кияни змогли використати помилки гравців «Левів». Олександр Грішин відкрив рахунок у матчі. Асистентами виступили Безщасний і Тезіков.

В другому періоді матч проходив у тому ж ключі. Команди більше боролись ніж атакували.

«Леви» намагалися створювати небезпеку біля воріт Хочевара, однак ні Катрич, ні Кириченко свої шанси не реалізували.

А кияни знову досягли свого. Черненко переграв Селіверстова на п’ятаку і тим самим збільшив перевагу власної команди. При цьому соколята знову закинули шайбу граючи у більшості.

А в третьому періоді незважаючи на всі старання нашої команди, «Сокіл» збільшив власну перевагу. Сергій Черненко знову довершив старання партнерів по ланці, і встановив остаточний рахунок у матчі. Впевнена перемога команди Олександра Годинюка, і тепер на «Левів» чекають два виїзні матчі у Києві.