УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»

Новини клубу

«Леви» підіймаються до зони плей-оф!

28.01.2014

Головна сенсація січня відбулася у Білій Церкві, де лідер чемпіонату (на момент початку матчу) не зумів впоратись із аутсайдером чемпіонату.

Перший період матчу підопічні Сергія Супруна зібрано відіграли у обороні та не дали відзначитися найкращій атаці чемпіонату. У другому періоді команди почергово наздоганяли один одного.

А в заключному періоді Сергій Волков точним кидком у більшості приніс «Левам» несподівану перемогу.

Три очка дозволили львів’янам вперше в сезоні піднятися до зони плей-офф. Проте вся боротьба за місце у четвірці між «Дженералз», «Соколом» та «Левами» ще попереду.

«Білий Барс» – «Леви» – 2:3 (0:0; 2:2; 0:1)

28 січня 2014 року, 19:00. Льодовий стадіон «Білий Барс», 550 глядачів

Судді: В. Торяник, О. Батєзатов, І. Хохлов

Білий Барс: Безхлібний. Караульщук – Толкунов, Шарапов – Кугут, Балакун – Вол. Алексюк, Голубєвс. Безщасний – Бондарєв – Пастух, Яковенко – Буценко – Демянюк, Міхейонок – Страупе – Бабинець, Савченко – Куцевич – Хворостініньш.

Леви: В. Бруль. Бакальчук – Щербатюк, Фроленко – Кривда, Сачко – Шевелєв, Соловей – Кобзєв. Волков – Коляда – Курський, Остяков – Большаков – Посєвін, Кіча – Карнаух – Дроздов, Коржилецький, Люлюк.

Голи: 1:0. Пастух (Бондарєв, Безщасний, 24:47 – більш.), 1:1. Остяков (Волков, Большаков, 29:11), 1:2. Большаков (Посєвін, Остяков, 36:19), 2:2. Толкунов (Бондарєв, Безщасний, 38:08 – більш.), 2:3. Волков (Щербатюк, 45:40 – більш.).

Штраф: 8 – 24