УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»

Новини клубу

У першому матчі плей-оффу «Леви» поступилися «Компаньйону»

24.02.2014

В історичному першому матчі плей-оффу 1/2 фіналу львівські хокеїсти не зуміли справитися зі столичним «Компаньйоном». Хокеїсти з Києва розбили «Левів» з рахунком 2:6.

Свій перший поєдинок на стадії плей-офф гравці зі Львова починали домашнім матчем проти «Компаньйона». І справитися із хвилюванням не вдалося. Вже на четвертій хвилині гості зусиллями Ємельяненка з передачі Литвиненка реалізували більшість. Львівські гравці не встигали за швидкісними діями суперника і багато помилялися у захисті. Також не завжди господарям вдавалося чисто зіграти. Наслідком цього стали вилучення на перших же хвилинах матчу. І за дві хвилини після першої шайби, головні герої взяття воріт змінилися місцями й подвоїли рахунок. Також використавши більшість.

Для того, щоб втретє засмутити Євгена Бруля, голкіпера «Левів», киянам знадобилося менше хвилини. Автором третього взяття воріт став Гніденко. Асистували йому Сальніков і Слюсар. У першому періоді львів’яни зуміли відповісти лише точним кидком Щербатюка на восьмій хвилині. Після такого шаленого старту команди трохи заспокоїлися й відклали подальшу гольову феєрію на другий період.

Друга частина гри почалася, як і перша, – результативно. На другій хвилині з передачі Гніденка Слюсар відновив перевагу «Компаньйона» в три шайби. Проте Владиславу Курському дуже швидко вдалося відквитати одну пропущену шайбу. Та це останнє, що вдалося «Левам» у матчі. Під завісу періоду влучні кидки Сальнікова та Нименка встановили остаточний рахунок у поєдинку – 2:6.

У третьому періоді жодній з команд не вдалося розписатися у воротах суперника. Та навряд це засмутило київських хокеїстів. Вони здобули першу перемогу в матчах 1/2 фіналу. І на крок наблизилися до фіналу. Хоча й львів’янам не варто засмучуватися. Виправити ситуацію вони матимуть нагоду вже 27 лютого у другому матчі протистояння.

«Леви» – «Компаньйон-Нафтогаз» 2:6 (1:3, 1:3, 0:0)

Шайби: 3:23 Ємельяненко (Литвиненко - більш.) - 0:1, 5:19 Литвиненко (Ємельяненко , Черненко - більш.) - 0:2, 6:13 Гніденко (Слюсар , Сальніков ) - 0:3, 7 : 26 Щербатюк (Посєвін , Большаков - більш.) - 1:3, 21:59 Слюсар (Гніденко , Сальніков) - 1:4, 23:29 Курський (Волков - більш.) - 2:4, 36:05 Сальников (Слюсар, Д. Ісаєнко - більш.) - 2:5, 39:52 Німенко (Заблудовський ) - 2:6

Воротарі: Є. Бруль - Зав'ялов

Штраф: 12 - 6

«Леви»: Є. Бруль; Кобзєв, Соловей, Фроленко, Шевельов , Щербатюк; Бакальчук, Большаков, Волков, Дроздов, Кіча, Карнаух, Коляда, Кривда, Курський, Люлюк, Остяков, Посєвін, Сачко

«Компаньон- Нафтогаз»: Зав'ялов; Ємельяненко, Д. Ісаєнко, Благой, Р. Борисенко, Катрич, Свиридов, Татаренко; В. Алексюк, Гаврилюк, Гніденко, Заблудовський, Курилін, Литвиненко, Німенко, Сальніков, Слюсар, Харченко, С. Черненко